poster

X-Force

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Kanada, 2020

Režie:

Drew Goddard

Scénář:

Drew Goddard
(další profese)

Diskuze k filmu (95)

<< novější 4 3 2 1
  • 24.3.2019  13:12
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  silentname: U mě už tuplem ne.

  • 24.3.2019  13:01
  silentname
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: Je to ťažké hovoriť teraz aké to bude, no možno sa k niečomu aj v Disney dokopú. Aspoň chcem, aby sa k tomu dokopali. Hovorilo sa minimálne o tom, že nechcú meniť R koncept pre Deadpoola... takže snáď nebudú chcieť aj ostatné veci robiť potom takým štýlom, ktorý by vyhovovali ich imidžu. Ale je to vo hviezdach čo sa teraz vlastne stane... nechám sa prekvapiť, no už nás Marvel Studios prekvapili ako dotiahli svoje nápady a možno to dokážu znovu. Ak áno, tak budem veľmi vďačný.

   

  Ale napriek tomu, že som veľký Disney človek, tak s fúziou s Foxom u mňa plusové body rozhodne nezískali. 

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 24.3.2019  11:14
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Nevka: Tomu moc nevěřím. U Disneyho?

  na příspěvěk reagoval silentname
  • 24.3.2019  11:11
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  silentname, PKD: Tak koncepce Deadpoola zůstává. Tudíž je dost možné, že dostaneme ještě mnohem intenzívnější variantu X-Force, když Marvel restartuje zbytek univerza.

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 23.3.2019  10:27
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  silentname: Jestli tebe to mrzí,tak ani nechtěj věděti,jaké pocity mám já. Celou koncepci comicsové X-force totálně žeru (už jen díky Lauře K.) a na tento film jsem čekal,jako na smilování. Na Deadpooly kašlu. Já chci X-force! Ale mám/e smůlu. Díky satanu aspoň za toho Logana.

  na příspěvěk reagoval Nevka
  • 22.3.2019  19:42
  silentname
  (hodnocení, komentáře)

  Mrzí ma, že tento projekt je mŕtvy. :( Hovorí sa síce o Deadpool 3, ale ja by som bol za to, aby to ešte bolo prehodnotené. Ak už položili všetko ostatné, tak minimálne tento film by mal ostať.

  na příspěvěk reagoval PKD , Nevka
  • 15.1.2019  16:58
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  Harakiri13: Mám to podobně. Ještě Multiple Man s Francem a Doom od Hawleyho mohl být fajn, ale třeba to Feige nějak zakomponuje :)

  • 15.1.2019  16:35
  Harakiri13
  (hodnocení, komentáře)

  Nevka: je to ovšem škoda :( Z těchto všem filmů jsem se osobně nejvíc těšil na X-Force popřípadě Kitty Pryde  za předpokladu, že by jí hrála znovu Ellen Page, ale co už :( 

  na příspěvěk reagoval Nevka
  • 14.1.2019  11:38
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Nevka: Já už o tom filmu čtu tak 4 roky,takže času měli Foxové fůru. Ale vys...se na to.

  • 13.1.2019  21:10
  Nevka
  (hodnocení, komentáře)

  Harakiri13: Napíšu to asi jenom sem (pokud se někde jinde nespustí diskuze). Není to nic překvapivého. Fox neměl ani dobu na to, aby s tím něco udělal, každopádně Disney plány může použít.

  na příspěvěk reagoval PKD , Harakiri13
  • 13.1.2019  20:34
  Harakiri13
  (hodnocení, komentáře)

  Projekt je oficiálně mrtvý stejně jako Silver Surfer, Doctor Doom, Gambit, Kitty Pryde nebo Multiple Man. Minimálně v současnosti.  https://www.fandimefilmu.cz/clanek/16572-x-force-doctor-doom-a-gambit-zrejme-nevzniknou-kvuli-slouceni-disneyho-a-foxu

  na příspěvěk reagoval Nevka
  • 20.8.2018  22:12
  Anarvin
  (hodnocení, komentáře)
  • 11.4.2018  22:56
  Anarvin
  (hodnocení, komentáře)
  • 26.2.2018  10:14
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Cech: To nic neznamená. X men filmy mají samy o sobě tak domotanou kontinuitu,že se na ně dá napojit prakticky cokoli. A jestli v X6 někdo zamřel či ne,je úplně jedno,páč dost pochybuji,že si tvůrci X-force nebudou chtít vybudovat svůj vlastní vesmír. Byť napojený na Deadpoola.

  • 26.2.2018  10:09
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Cech: Můj oblíbený obrněný rus v X-force nikdy nebyl. Ale,jelikož je to můj velký oblíbenec,nevadilo by mi to ho vidět ve film.verzi. Pokud by byl tak supr jako v Deadpoolovi.:)

  • 24.2.2018  23:58
  Cech
  (hodnocení, komentáře)

  Anarvin: Hrozně bych si přál, aby v týmu byla i Psylocke (v Apocalypse nezemřela, takže by ji mohli využít), samozřejmě Colossus a Domino...

  na příspěvěk reagoval PKD , PKD
  • 23.2.2018  19:40
  Anarvin
  (hodnocení, komentáře)
  na příspěvěk reagoval Cech
  • 25.11.2017  14:01
  Dejff_2004
  (hodnocení, komentáře)
  • 22.10.2017  09:22
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: Použiju popis z postav od kolegy at to nemusím vypisovat:

  je to jeden z nejsilnějších smrtelníků Marvelu, je opravdu hodně nabušenej
  je to mutant třídy beyond omega, takových je opravdu je pár(ani ne 5)
  jeho hlavní schopnost je extrémně silná manipulace s energií, dokáže používat jakýsi druh energie co vypadá jako plamen, ale je mnohem silnější, to je jeho hlavní útok, ale má i spoustu jiných energetických útoků. Bylo o něm řečeno, že by dokázal i odpálit či vysát hvězdu.
  Dokáže taky manipulovat energiemi svých protivníků, pohlcuje či odklání(může je poslat zpátky) i ty nejsilnější energetické útoky. Dokáže manipulovat s jakoukoliv energií i s exotickými typy jako je magie, kvantová magie či power cosmic.
  Má velkou odolnost proti psychyckým útokům a pomocí manipulace energiemi v mozku, dokáže docílit podobných výsledků jako telepaté.
  Jednu dobu měl taky Darwinovi schopnosti, tedy se adaptoval na cokoliv co proti němu někdo zkusil.
  Má taky nadliskou sílu, odolnost i rychlost a umí létat, všechno tohle na úrovni Marvel top bijců.
  Dokáže se též neuvěřitelně rychle a efektivně léčit, je prakticky nesmrtelný, sejmula ho až bomba, která zničila celý hvězdný systém a otevřela díru do reality, nic menšího ho zastavit nedokázalo.
  Jako neskušený a poměrně slabý namlátil X-manům (třeba Wolverina sejmul jediným útokem).
  Dokázal sejmou 3 válečné křižníky Shri´ary, jedné z nejvyspělejších ras vesmíru.
  Šla proti němu celá Shri´aryjská Imperiální Garda, což bylo cca 20- 30 velice silný Superhrdinů vedených Gladiátorem. Většinu z nich sejmul, než ho Gladiátor dostal. A to byl ještě pořád nezkušený a daleko od vrcholu svých sil,
  Porazil Adama Warloka ve férovém boji, toho samého týpka co několikrát namlátil i Thanosovi.
  Pořážel i Black Bolta, mlátil ho celkem s přehledem, dokonce od něj schytal z bezpřostřední blízkosti jeho nejsilnější výkřik a i když se nestačil zaštítit a zle jej to zřídilo, tak přežil a znova začal Black Bolta mlátit a nakonec by jej zjevně zabil, kdyby nevybuchla ona T-bomba, která ho nakonec sejmula( a BB možná taky, tam si nejsem jistý jestli ho Lockjaw nestihl odteleportovat). Pro srovnání, BB se svým hlasem snadno složil Hulka a to ani nemusel křičet, Vulcan schytal jeho nejsilnější výkřik.
  Takže ano je hodně naušenej, Cyklops ani Havok se s tímhle svým bratrem nemůžou srovnávat ani ve snech. Dokonce vysál energii z MKranského krystalu který obsahuje nejspíše ještě více moci než HOTU (Heart of the univerze - oba jsou mocnější artefakty než Infinity gems), uvnitř něj je nexus všech realit, zatímco HOTU je srdce jednoho vesmíru, tohle je centrum veškeré reality, celého multivesmíru. Ačkoliv se zdá krystal malý je v něm obsažená neutronová galaxie, white hot room, kde sídlí Phoenix force, jakési tajemné město a asi ještě víc. Zdá se, že onen krystal je nějakým způsobem v každém vesmíru, přesto je to jeden a ten samý. Pokud je poškozen, uvolněná energie zničí celý vesmír(ale jen ten ve kterém k poškození došlo a Phoenix či její avatar tohle dokáží zvrátit). Ačkoliv obsahuje nesmírnou moc nedá se to moc použít, Vulcan z alternativní reality jednou z něj odčerpal tolik moci, že byl schopen ničit galaxie, ale i to bylo jen tak z povrchu a nedostal se k moci uvnitř.

   

  je to prostě dobrej mutant a když nový X-meni měli být ve vesmíru a objevit se Shiary, doufal jsem právě v Gladiatora a Vulcana, ale asi nic no

  • 21.10.2017  23:40
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Vulcan mi teď zrovna nic neříká. Eh. Jen tu planetu ze Star Treku:-) Já bych bral třeba Nimroda. Nebo tu zas.mrchu,Kimuru. Ta by jim zatopila a hl.Lauře. Vždycky mě vytočí,že na ni nemá. Ale aspoň ji občas,přechytračí:)

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  23:32
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: :-D hezký, no jo...nepatří mezi moje oblíbence, ale nevadil by mi...ovšem co se týká mutantů, tak bych chtěl konečně představit Vulcana, což je jeden z nejmocnějších mutantů a hrdinů...no ,,hrdinů,, ale nevim nevim zda se tohoto mutanta někdy dočkáme...no nic jdu spát, čus

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  23:28
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Heh. Tak to jsi jediný. Tedy,o kom vím. Neznám osobně nikoho,kdo by tu postavu nechtěl vymazat z marvel universe.

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  23:22
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: jj ten koncept je fajn....stejně bych radši ve filmu Dakena

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  23:12
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Já taky. Ale o to tady nejde. Jde o to,že když má postava skvělý koncept (a to Laura má),tak je absolutně jedno,jestli má 10 nebo 40. Dle mého.

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  23:07
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: :-D no jo no, já ji mám radši prostě relativně dospělou

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  22:52
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Dospělá,nedospělá. To je fuk. Její postava nezačala v X-men evolution(místo jejího vzniku,mimochodem), jako zrovna vyspělá cítka. A to,že ji squellý Míša Choi kreslí/kreslil jako 20,též nic neznamená. Kara v rebirthu byla od toho zasranýho čmárala Briana Chinga(kdo neviděl,neuvěří!),jako 15 a teď uffff po výměně(pořád mám hrůzu,že se ten čmáral vrátí),od o 3000% lepšího Robsona Rochy,vypadá na 26. Minimálně. A to se jedná jen o číslo dál. Tedy z čas.hlediska,minimální uplynutá doba. A to bylo vše,co bych vám chtěl říct o sexu,hehe!!!

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  22:39
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: tak v komiksech je dospělá, to je něco jiného....já když tam viděl X24 ve filmu, tak jsem se plácnul do čela, to fakt nemohli vymyslet něco lepšího? nebo nám chtěli ukázat na starý kolena i nešedivýho a zdravého Wolverina nebo neměli peníze na nového padoucha? když už je to nějaká kdo ví jaká realita, mohli nám ukázat Dakena nebo toho Sabretootha, mohl to být nějaký Nightcrowler  dospělej s kterým by ta bitka byla super....nene...no mně se Logan nelíbil prostě, poprvé ano ale na podruhé to pro mě bylo už opravdu podprůměrné

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  22:35
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: No vidíš. Sám jsi si ten mokrý sen,zničil.:) Ani jsem se nemusel namahát,checht. To je zase ono. Pro mě X24 nebyl debilní,alébrž naopak. Ještě,že jsi toto nenapsal o X23. To bych se fakt nas... Laura Kinneyová je po Kaře Zor-El pro mě the best žůžo postava v comicsech vůbec. Tedy v mainstreamu.

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  22:28
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: :-D mně se líbí taa jeho shopnost....no Sinister je podle mě asi nejtajemnější postava v Marvelu, hrozně rád bych ho viděl ale ne jen na jeden film ale napříč filmů, jako třeba Loki nebo Magneto ve filmech....Shreiber je nejbližší přítel Jackmana, hrajou spolu v divadle, myslim že ten by do toho už nešel...hlavně že místo něj do filmu dali debilního X 24

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  22:21
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Konečně se na nečem shodnem,hehe. Mister Sinister,rozhodně!!! Už se o něm kecalo v souvislosti s Loganem ale nakonec nic. Tak snad tentokrát,to vyjde. Sabretootha v podání Schreibera mám též moc rád. Ani nevím proč. Ale tak nějak pochybuji,že by to ještě jednou vzal. Omega Red mě nikdy nikde moc nezaujmul,tam je mi to v celku jedno. Nezajímá mě,ale ani nevadí. Jako kyborg v DC.

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  22:13
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: :-D to, diskuze se vždy zvrhne uplně do něčeho jiného :-D jinak film vyšel tento měsíc, je to uplná novinka.....pojdme se bavit o X-force....takže, padouch? za mě Sinister, konečně by ho mohli předvést a rád bych (ač je to jen mokrým snem) viděl opět Sabretootha v podání Lieva Shreibera.....a rád bych konečně jako padoucha viděl také Omega Red...myslim že na Onslaughtera je trochu pozdě a navíc by to mohl být další velký padouch na uzavření nějaké trilogie nebo nějaké fáze nebo co

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  22:10
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Teď jsem si uvědomil,že ani nevím,že existuje film. Ale to je vlastně jedno. Stejně bych se na něj nepodíval. A taky mě baví,jak vypadá naše diskuse k X-force. Páč tá má společnýho s Kingem a Geraldovou Hrou,fakt hodně:))))))))))))))))

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  22:03
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: film je tak nudnej a táhlej až to hezký není

  na příspěvěk reagoval PKD
  • 21.10.2017  21:07
  PKD
  (hodnocení, komentáře)

  Ratemus: Geraldova Hra je dost průměr. Tu jsem si jen půjčil a po dočtení,zjistil,že kupovat je zbytečné.

  na příspěvěk reagoval Ratemus
  • 21.10.2017  19:54
  Ratemus
  (hodnocení, komentáře)

  PKD: ted jsem kupoval to nové Colorado Kid, ještě jsem se k tomu nedostal teda...ale je to celkem ouzký.... no vidíš to máš dobré, King je skvělá sbírka, dnes jsme se ženou koukali na Geraldovu hru...za mě 3 hvězdy maximálně

  na příspěvěk reagoval PKD
<< novější 4 3 2 1