Humorne ladený príbeh o mladých ľuďoch, ktorí medzi sebou zápolia nielen v kuchyni, ale aj v živote.
Šéfkuchár Mário ľúbi majiteľovu dcéru Alicu. Do reštaurácie Granada prichádza Carlos a ako nový šéfkuchár mení tvár celého podniku i koncepciu jedálneho lístka... (oficiální text distributora)

Flego

Vysoko nepravdepodobný príbeh by mal vraj spadať pod žáner "komédia" a Rasťo Piško ako spolutvorca scenára tomu mal byť zárukou, ale hlboko som sa zmýlil. Síce sa nedá uprieť akási snaha o vtipné momenty, bolo to však žalostne málo. Scenár stojí na vode, celé je to nevýrazné a mdlé. ()

Autogram

Ako takmer všetky filmy, ktoré vznikajú s podporou štátnych peňazí, nestojí to za veľa. Mokrého snaha o herectvo zostáva len snahou, je to skôr šoumen s prvkami trápnosti. Podobne aj Piško a ďalší, hercami tam zostala len dvojica Farkašovcov, a pre mňa hlavne Kristína sa predviedla ako sexi baba v rôznych obmenách, takú predstavu som o nej doteraz nemal. Film to ale nijak nezachránilo, príbeh nudný až to bolelo, ani tie (akože) tri rôzne pohľady to nevytrhli aspoň do priemeru. ()

klúčik

Nemastné neslané , ani ryba ani rak. Jasne využitie Mokrého, ktorý tancoval v jednej tv. súťaži.. Slabý scenár, niektoré postavy boli hrozné , najmä hostia, ktorí chodili do reštaurácie , tie osoby boli akoby ušli z blázninca.. Tomuto dielku dávam 35%. ()

Tominko12

Ak toto mala byť komédia, tak potom katastrofa, pretože humor tu bol minimálny. Avšak ako oddychovka to bolo celkom fajn. Škoda niektorých pasáží ako Carlosova láska či ukradnutý jamón, inak mohlo byť hodnotenie aj vyššie. ()