Neoneun pet

You Pet

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2011, 110 min

Byeong-gon Kim

Absurdní! :D Ale i přesto sledovatelné :) Navíc snad nikdy nebudu schopná odolat mému Jang Geun Seokovi, i když v některých scénách (zejména tanečních) vypadal opravdu jako holka :)). K filmu - příběh je vážně bizardní a abych pravdu řekla, nijak extra mě nezaujal. Kdyby nebylo sympatického hereckého obsazení, asi bych to ani nedokoukala. Je tam několik scén, které mě hodně rozesmály, ale celkově to prostě není to pravé ořechové.(19.3.2012)

• sara93

Tak tohle byla vážně nuda . Myslela jsem , že film bude natočený nějak jako komedie a romantika , ale tohle bylo spíš psychologické drama . Film jsem si pustila právě kvůli Jang Geun Seokovi a nemůžu uvěřit , že se opravdu podepsal pod takovou blbost . Scénář hrůzostrašný , děj strašně nudný a pomalý . Líbila se mi jen jedna scéna z celého filmu a to byla takzvaná "rvačka" . Radši sem už nebudu psát , jelikož nechci spoilerovat . Jednu hvězdu dávám za Jang Geun Seoka a jeho roztomilost a druhou právě za tu scénku o o které jsem psala , že se mi líbila . Tohle prostě nezachrání ani nádherný Jang Geun Seok a jeho krásné hraní .(18.4.2016)

Je to nadpriemerná romanticky ladená komédia. Má priemerný príbeh o redaktorke časopisu, ktorá ešte stále nenašla svoju životnú lásku a tak býva sama, až raz nájde v krabici pred svojim domom mladíka, talentovaného tanečníka, ktorý sa ukryl pred výtržníkmi, pričom ho prostredníctvom svojho brata už spoznala. Keďže nemá kde bývať, dovolí mu zostať u nej, ale uzatvoria takú neškodnú dohodu, že jej bude plniť úlohu domáceho mazlíčka, no postupne sa do toho stále viac zamotáva a navyše konečne nájde svojho vyvoleného a tak sa to snaží pred všetkými utajiť. Spracovanie je celkom slušné, síce celá táto zápletka pôsobí až príliš zvláštne a nedôveryhodne, ale aj napriek tomu to ešte celú prvú hodinu dokázali ustrážiť, aby to neprekročilo mieru úplnej neuveriteľnosti. Takže táto časť pôsobí dobrým dojmom, dej je podaný zaujímavo, nájde sa tu viacero dobrých situácií, dá sa vytvoriť vzťah k postavám, nemám s tým problém. Ale potom sa to už nanešťastie zmení, už to prekročí tú spomínanú hranicu a mal som pocit, že sa im to celé rozpadlo, tie motivácie a konania jednotlivých postáv začnú byť úplne mimo reality, stále je to v rámci možností obstojná zábava a napríklad tanečné vystúpenie si ma získalo, ale inak som sa do toho nedokázal dostať, lebo som nikomu nič neveril a už ani nefandil. Inak jednotlivé žánre sú dobre zvládnuté, prednosť má komédia, tá tu má jasne najviac priestoru a celkom sa vydarila, hlavne tá prvá hodina je tak príjemne úsmevná, dokáže udržať dobrú náladu a párkrát som sa aj zasmial, romantika je už viditeľne podriadená, očakával som, že bude mať viac priestoru, ale ani s týmto nemám väčší problém. S hereckým obsadením som dosť spokojný, tradične skvelá Kim Ha-Neul, opäť si ma získala prakticky okamžite a s ľahkosťou to celé ťahá, Jang Keun-Suk už výrazne zaostáva, nie je mi moc sympatický a ani jeho postava nie je až tak zaujímavá, ale stále svoj účel splní a všetky vedľajšie postavy sú už vydarené, bavil ma nápadník hlavnej hrdinky, jej pracovný tím a aj ostatní. Réžia a technická stránka sú výborné, presne tento typ a úroveň mám v tomto žánri rád, takže nemám žiadny problém. Škoda, tohto filmu som sa už od začiatku obával, tá zápletka je len predsa dosť zvláštna a moje obavy sa nanešťastie aj vyplnili. Je to výborne natočené, zahrané a väčšinu času sa aj z tejto zvláštnej zápletky podarilo dostať maximum, ale len predsa si vybrala svoju daň a za zvyšok filmu už musím znižiť hodnotenie na lepší priemer, inak by to bola ďalšia kvalitná juhokórejská komédia, čo je určitým spôsobom aj teraz, ale musel by som zniesť túto zápletku v plnom rozsahu a to sa mi nepodarilo. Inak to určite stojí za pozretie, ale toto podľa mňa nebola vhodná látka na sfilmovanie. 66%(2.2.2013)

Hlavním lákadlem pro mně byli oblíbenci Geun-seok Jang a Ha-neul Kim. Opět mě nezklamali a předvedli svoji další stránku. Myšlenka filmu je sice dost bláznivá, ale mě jako diváka pobavila. A když byla role svěřena Jang Geun-seokovi, nemohlo to dopadnout špatně. Jeho roztomilost totiž nemá meze a přesně v takovém filmu to mohl dokázat. Muzikálová scéna je třešničkou na dortu. Krásné 4*.(9.1.2012)

Moje objektivita vylítla komínem. Vím, že to má hodně much, ale když já už to viděla třikrát a pořád se u toho směju. Bez znalosti seriálu to nemůžu doporučit, protože děj je tak neuvěřitelně zkratkovitý, že když to člověk nezná, tak mu chování některých postav musí přijít nelogické. Protože já ale seriál znám (a mám ho hodně ráda), můžu si dovolit přimhouřit oko (nebo možná i obě). Všechny scény, kdy In Ho byl za Moma jsou dokonalé. Když se k tomu ještě přidá bitka, je to u mě 5*. A ano, jsem fanynka Jang Geun Suka:)(25.9.2012)