The Geek

Horor / Pornografický
USA, 1971, 47 min

Podivná historka o šesti tábornících, kteří si užívají darů přírody. Jeden pár si vyjde na procházku, během které narazí na podivného tvora - Bigfoota. Dívka se s ním pokusí navázat kontakt. Bigfoot začne dívku brutálně znásilňovat před očima jejího přítele. Jak tato bizarní historka skončí? (LION-MR.T)

LION-MR.T

Dodneška nezjistím zda to měl být pokus o porno či o horor a nebo obojí dohromady. Byť s pár dolary se něco natočilo,s pár tisící navíc by to vypadalo o dost lépe. ()

Campbell

Chtěl jsem po dlouhé době zkouknout něco divného a špatného. A tak jsem jako obvykle sáhl po distributorovy Something Wierd Video. Jejich filmy nikdy nezklamou a ani tady. Tohle je tak špatné porno že se člověk divý že to tvůrci myslely vážně. Parta lidí jde hledat Bigfoota toho ale najdou až na konci, je to chlap obalený chlupama, nejdříve ale máme pár keců a sex. A ten sex je tek neskutečně pomalej a nudnej :-D Navíc ty chlupatiny mi byly celkem k zblití. Nicméně konec se sexem s Bigfootem je parádní, takhle jsem se dlouho nenasmál. Je to sračka ale aspoň krátká a zábavná. ()