poster

BearCity 2: The Proposal

Komedie

USA, 2012, 110 min

Režie:

Douglas Langway

Producenti:

Jim Lande
(další profese)
 • morfas
  **

  Cameo Kevina Smithe působí jako pěst na oko a některé scény na mě působily dost trapně.(7.1.2013)

 • IvcaSammet
  ****

  Tady mě čekalo taky docela překvapení, dvojky bývají většinou trapné a nedívatelné, ale to hle se vážně podařilo. Sice to nebylo tak stoprocentní jako jednička, ale i tak se mě to hodně líbilo. Jsem docela ráda za to, že se v tomto díle zaměřili na trošku víc na Freda a Brenta, kteří mě v tomto filmu zaujali ještě víc než Tyler a Roger a konec mě přece jen dostal. Sice je tento díl o něco míň vtipný a víc americký, ale zas tak mě to nevadilo, takže jsem si určitě jistá, že jsem tento film neviděla naposledy. Každopádně by mě vůbec nevadilo, kdyby se objevila nějaká trojka zaměřená na novomanžele, to by bylo super! :)(28.3.2014)

 • easaque
  **

  druhý díl už opravdu vaří z vody a podobá se dějem ostatním hollywoodským kýčům. Využívá však mé vlídnosti k medvědům, kterých tam předvádí hordy. Už se nedivím, že sličné štíhlé a prsaté modelky zvyšují rating mnoha pitomých filmů. U mě to ty šelmy vydráply z odpadu až na slabší 2 hvězdičky. Víc opravdu nedám - přece jen mám nějakou úroveň ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](1.4.2013)

 • BoredSeal
  ***

  Dvojka připomíná běžnou hollywoodskou komedii, nabouranou neokoukanou perspektivou z komunity medvědů a neobvyklostí vyplývající z gay vztahů. Film je ale co se týče gay záležitostí svěže upřímný a nic nepředstírá, snad s vyjímkou mírně otravné hlavní svatební dvojky, jejíž telenovelové ušlechtilé dialogy mohou zvýšit hladinu cukru v krvi nebo ohlodávání nehtů (i její příběh ale končí příjemně realisticky). Jistě, dalo by se ještě pár věcí odstranit, aby o čtyřech hvězdách nebylo pochyb - podivná transka na pláži, příšerné doprovodné písně, zbytečné cameo Kevina Smithe.(17.9.2013)

 • - Když Tyler (Joe Conti) uklouzne na pěnové párty a potká se s Big Danem (T. Doyle Leverett), střídají se záběry, kdy je Tyler od pěny a kdy je úplně čistý a suchý. (IvcaSammet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace