Gekidžóban Óran kókó hosutobu

Gekijôban Ôran kôkô hosutobu

Ouran High School Host Club

Komedie

Japonsko, 2012, 105 min

Byl to docela oříšek ohodnotit tento film. Pořád se to ve mně pralo, jestli mám dát 3 nebo 4. Čtyři hvězdičky by zasloužily super scény, které tam byly, zábava a jakási nostalgie po dramatu. Ale zároveň jsem i zvažovala, zda to má na to být samostatným filmem nebo by to bylo lepší jako další epizoda. Bylo to těžké rozhodnutí a popravdě ani teď si nejsem jistá, jestli jsem přece jen neměla dát o jednu hvězdičku více :-D(29.1.2013)

Nejdřív jsem chtěla dát o hvězdičku méně, ale když se tam pak objevil Nichkhun a já ho poznala, tak jsem si řekla, že přimhouřím obě oči. Dokud to jelo po komediální lince, tak jsem se i párkrát zasmála, ale jak došlo na řešení vážných věcí, tak už to nějak nebylo ono. A bohužel, ta vážnější stránka převládala. Anime i mangu miluju, ale obě hrané verze - jak seriál tak film, mě nijak neoslovily.(26.1.2013)

Zprvu děj odsýpal a bavil. Později zápletka začala nudit, scény upadat a konec byl vyloženě roztahaný. Něco bylo vážně geniální, ale pseudoincestuální pouto a citová vydíračka posledních pětadvaceti minut zkrátka zazdily zbytek. Body za Kjóju, démona v převleku gentlemana, a rozkošně creeptastického Nekozawu. Ale tak z nostalgie...(9.6.2013)

Taková delší dvanáctá epizoda dorama, řekla bych, všechny klady i zápory tu pro mě přetrvávají. Palce nahoru pro Kjoju :D(31.12.2015)