Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli (TV pořad)

Rodinný / Komedie

Česko, 2011, 26 min

Rudolf Merkner

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

Jo, dobrý nápad, ale už je to dlouhé!!!(10.2.2012)

• Snorlax

Oslava škodolibosti pro věrné diváky Vyprávěj.(19.9.2012)

Vyprávěj je na rozdíl od Cukráren nebo Znamení koně ten typ seriálu, který si může dovolit i silvestrovské vydání.(2.1.2012)

Samotný seriál sleduji od prvního dílu, proto jsem si dodatečně pustila i tento sestřih. Moc jsem se nasmála, navíc tento kratičký pořad uváděli moji seriáloví oblíbenci Skopal a Freimanová. Účel byl splněn, bavila jsem se.(6.1.2012)

Povedená zábavná půlhodinka o čtyřletém natáčení úspěšného televizního seriálu. Stejně jako seriál, ani tento pořad nezklamal a nechal nás nahlédnout na záběry méně ale o to víc komicky povedené.(2.1.2012)

Sestřih pokazených scén ze seriálu Vyprávěj. Některé jsou velmi vtipné, jiné ani ne. Jde o standartně udělaný sestřih, který "live" doprovázejí Freimanová se Skopalem a udávají několik nudných statistik. Nic originálního, ale takový malý bonusek pro fanoušky seriálu to jistě je.(10.1.2012)

VYloženě jsem si zamiloval seriál Vyprávěj a asi proto jsem také čekal od toho "neodvyprávěného" mnohem více. Co se dá dělat.(7.2.2013)

Čekal bych trochu víc informací, ale jinak dobré.(3.1.2014)