Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Velký zábavný silvestrovský večer rozdělený do 4 vstupů.
Tradiční silvestrovskou zábavou se známými umělci, scénkami, humorem, písněmi a tancem vás provede Tereza Kostková. (oficiální text distributora)

Recenze (8)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Ejhle je >elity< šoupissnicu... Hurá do tuctu! Špinavci... %-[.. - - - - - (Na půl oka, nočně mocně opigito, nasrat... , hovnocení šťastně 7., komentchcát zde znechucený popůlnočně novoročně jako tuctový první - 1.1.2012) ()

TheNine 

všechny recenze uživatele

Přehlídka televizní trapnosti. Ale narozdíl od ostatních stanic alespoň nějaká snaha. V jedné scénce jsme byli upozorněni, že Silvestrovské večery jsou každý rok chudší. To je pravda. Ovšem nějaký krok vpřed jsem nepocítil. Nic inovativního, jen ty samé napuchlé, botoxové tváře a Ewa Farna. Dialog pamatováček: "Máme tu taky EBEN!" Hodnocení 36% ()

Paity odpad!

všechny recenze uživatele

Ať žijí podobné silvestrovské zábavné pořady v TV. Ať mám proč dávat ty odpady a jiné "chuťovky" jako hodnocení. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Tři dvacetiminutové předěly mezi hlavními zábavnými programy (Zázraky přírody, Všechnopárty a Do roka a do dna) a jeden pětiminutový navazující na samotný přechod roku pracovně nazvané Silvestr 2011 startuje!, Silvestr 2011 pokračuje!, Silvestr 2011 graduje! a Silvestr 2011 – Jdeme do Finále!. Pod konferenciérským vedením Terezy Kostkové nešlo ani tak o plnohodnotnou „staroroční „ zábavu jako o nenáročný přechod mezi nosnými sloupy silvestrovského programu veřejnoprávního kanálu, založený s výjimkou jedné „scénky“ dua Háma & Wehrenberg a klavírního souboje Brzobohatý vs. Brousek především na zpívaných vložkách umělců jako Nagy, Farná, Chinaski, Zagorová, 4Tet a mnohých dalších. ()

lubospoti odpad!

všechny recenze uživatele

Prakticky jakýkoliv "novodobý" televizní Silvestr stál za starou bačkoru. Přesně za tu, kterou si televizní divák natáhne na nohy, posadí se před bednu a očekává tu správnou estrádu. A v takové správné estrádě nesmí chybět žádná z tuzemských "celebrit", žádná "superstar" se svým playbackovým číslem a ta správná porce trapných fórků. No a až to člověk všechno přetrpí (společně s oschlými chlebíčky před televizí), tak si může o půlnoci konečně otevřít šampaňské, dát pusu mámě a spokojeně si zalézt do postele s pocitem, že jsme si ten Silvestr letos zase pořádně užili. Navíc postupem času bylo poznat, že televize na podobných estrádách čím dál víc šetří. ()

m4xp4yn3 odpad!

všechny recenze uživatele

Tradiční každoroční žumpa nebo-li více než důstojná oslava českého buranství. Velkolepá přehlídka přízemního humoru a regionálně významných, zato však zasloužilých umělců. Prskavky, flitry, větry, zvětralá šampaň a odpočítávání. Jen absence Petra Novotného zamrzela. ()

Reklama

Reklama