Loňský rok si Čmaňa rozdělil své hosty na pivaře nebo vinaře a za tónů cimbálové muziky Gabrielovci či kapely Karla Cóna je nechal vyprávět veselé příhody ze života, což se stejnak nakonec zvrhlo v souboj o nejsprostší vtípek. Letos svůj jednočlenný hostitelský tým navýšil o Janu Paulovou, nedělal rozdíly mezi pivem a vínem a ačkoliv opět dodržel rozdělení na dvě skupiny, lehce zredukoval počet pozvaných. Pointa silvestrovského posezení však zůstala stejnou. Přátelské tlachání doplňované nějakou tou anekdotou přerušované často nepovedenými pěveckými výstupy (viz Jana Paulová) rozdělující hosty na nudné patrony (Herfortová), zábavné společníky (Dejdar, Jirák), šedé myšky (Morávková, Zawadská), trapně se snažící (Štěpánová) a prostější krále večírků (Matonoha, Klepl). V „čétečkářské“ silvestrovské trojkombinaci doplněné Zázraky přírody a Všechnopárty asi nejslabší článek, ale v konfrontaci s konkurenčními kanály jednooký král mezi slepými.(2.1.2012)

• TomPrusik1

Pár ,,rádoby" vtipných herců se sejde v jedné vesnické hospodě a začnou si vyprávět veselé historky z natáčení. Lidé, kteří šli ,,kolem" a stavili se na ,,jedno" se náramě baví a smějí. Do toho se tančí a zpívá.To je ale zábavné. Takhle má vypadat Silvestr. Ve skutečnosti herci nebo jiné ,,významné osobnosti" vyprávějí trapné historky a ještě trapnější vtipy, ze kterých je mi na blití. Lidé se tomu smějí, protože dostali předem pětikilo a to se vždycky hodí. Ani nechci vědět, kolik dostaly ty obludy, co tam vypráví a zpívají. Nejhorší pořad, co jsem kdy viděl. No viděl. Běží to v momentě, kdy píšu tento komentář a u nás tato sračka běží v televizi. Já ji jen letmo poslouchám a občas na ní hodím oko a hned jej odvrátím. Je mi z toho vážně zle. Musím se někam zdejchnout dokud to ještě jde... ŠTASTNÝ NOVÝ ROK(31.12.2014)

• kingik

Zedníček s Paulovou provázeli tak trochu křečovitě pojatou show, která zaplnila obrazovky ČT1 v poslední hodině roku. Zpívalo se, tančilo a vyprávěly se vtipy a historky. Přispěli Dejdar, Klepl, Jirák, Morávková a další. V televizi v té době bylo nasráno, jako ostatně po celou dobu, a proto se tahle pitomost blýskla jako šance na pobavení. Smát se u toho nedalo a vypnout to a jít spát se mně nechtělo. Znuděná starší generace jistě pořad ocenila více a to jsem ještě smířlivý. 40%(1.1.2012)

• hirnlego

Nakalenej Klepl to the rescue.(1.1.2017)

• otík

V roce 2011 se poprvé sešli Zedníček s Paulovou, aby zpříjemnili silvestrovský večer setkáním s kolegy z branže v nějakém hezkém vinném sklípku. Tentokrát si vybrali restauraci a vinotéku U Královny Elišky v Brně. Autoři pořadu využili koncept vinárny a hosty rozdělili do dvou sklípků, do každého přidali jednu kapelu a diváky a nechali Čmaňu s Paulovou povídat si se svými hosty. No dobrá. Formát podivný, moderátoři pobíhají mezi sklepy, ale budiž. Zábava je vcelku dobrá, ale hlavně až od poloviny pořadu, kdy se líčí zážitky s kolegy z natáčení. V první polovině se však neustále mluví o sexu, a to mi nijak vtipné nepřipadá. Jednu polovinu pozvaných tvoří Dejdar, Morávková, Klepl, Štěpánová a Moravanka Jana Slabáka. Druhý sklep obsadili Jirák, Zawadská, Matonoha a Herfortová, k poslechu a tanci hraje Cimbálová muzika DANAJ. Zpívají především hosté, troufli si Paulová, Zedníček, Dejdar i Morávková, ale nic moc. Ukázalo se, že pořad může být podařený a vtipný, ale záleží hlavně na hostech. Tady září především Klepl se Štěpánovou, i Dejdar ušel, ostatní hosté slabota. Tak jako minulý rok, i v roce 2012 se opět spojilo divadelní duo Zedníček - Paulová, aby společně s hosty (Alice Bendová, Vojta Bernatský, Yvetta Blanarovičová, Jana Boušková, Josef Carda, Petra Černocká, Martin Dejdar, J.A. Náhlovský, Petr Rychlý) přispěli k silvestrovské náladě. No nutno uznat, že moc zábavné to nebylo, co mě však jako uhersko-hradišťáka potěšilo, byla účast Cimbálové muziky Hafafica a několika tanečníků z hradišťska. Zastřelit by zasloužili tvůrci, kteří opět rozdělili hosty na dva zcela samostatné tábory, přičemž jednu partu provázela Kapela Karla Cóna, druhou Harafica. Vtipy moc zábavné nebyly, celkově bych tento silvestrovský pořad zařadil do podprůměru. Zajímalo by mě, kde se tento pořad natáčel. V roce 2013 se tento pořad nenatočil. Také rok 2014 přinesl zcela stejný koncept jako předloňský silvestr, zase dva oddělené tábory, opět Zedníček s Paulovou přebíhali mezi hosty, kterými byli Miluše Bittnerová, Aleš Háma, Bohumil Klepl, Václav Kopta, Tomáš Matonoha, J.A. Náhlovský, Lukáš Pavlásek, Sandra Pogodová, Petr Rychlý, Milan Šteindler a Roman Vojtek. K poslechu hrála Kapela Karla Cóna. Vtipy sem tam slušné, sem tam sprosté, nejlepší bylo vždycky líčení zážitků ze skutečného života. Silvestr 2015 přinesl obdobnou zábavu jako v minulých letech, opět nejzajímavější bylo vyprávění herců o zážitcích z divadla či filmů, pobavilo i vyprávění o Lábusovi, jinak ale zase spousta peprných vtipů bez vtipu. Hosté opět rozděleni na dva tábory, Paulová se Zedníčkem opět dva troubové přebíhají mezi oběma tábory. K tanci hrála kapela Hamleti, kterou tvoří režisér Jakub Wehrenberg, zpěvák a herec Aleš Háma, Dalibor Gondík a jakýsi vlasatý kytarista Hardy Marzuki. Mezi hosty přijali pozvání Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Lukáš Langmajer, Olga Lounová, Saša Rašilov nejml., Pavel Nový, Martin Písařík, Pavla Tomicová, Radim Uzel a Martin Zounar. Jako už tradičně spíše průměrný zábavný pořad. Tentokrát se natáčelo ve Vinařství U Kapličky v Zaječí na jižní Moravě poblíž Pálavy. Píše se rok 2016 a jsme opět v Zaječí, tentokrát ve vinařství Nosreti. Již tradičně trapně pobíhají mezi dvěma tábory Paulová s Čmaňou. Jeden tábor tvoří Monika Absolonová, Richard Genzer, Eva Holubová, Bohumil Klepl a Josef Polášek. Druhý tábor obsadili Miroslav Hanuš, Vladimír Kratina, Pavel Nečas, David Suchařípa a Valérie Zawadská. Vtipy trapné, zato vyprávění z hereckého života báječné, především Klepl s Holubovou mistři. Strašně mi vadily náboženské vtipy, těch peprných tentokrát naštěstí moc nebylo. Hrála Kapela Karla Cóna a hrozně zpívali Paulová s Zedníčkem, pak naštěstí i Absolonová. Tentokrát trochu větší spokojenost než jindy, občas jsem i slzel smíchy.(3.1.2013)