Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní poslední minuty letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! (oficiální text distributora)

TomPrusik1 odpad!

Pár ,,rádoby" vtipných herců se sejde v jedné vesnické hospodě a začnou si vyprávět veselé historky z natáčení. Lidé, kteří šli ,,kolem" a stavili se na ,,jedno" se náramě baví a smějí. Do toho se tančí a zpívá.To je ale zábavné. Takhle má vypadat Silvestr. Ve skutečnosti herci nebo jiné ,,významné osobnosti" vyprávějí trapné historky a ještě trapnější vtipy, ze kterých je mi na blití. Lidé se tomu smějí, protože dostali předem pětikilo a to se vždycky hodí. Ani nechci vědět, kolik dostaly ty obludy, co tam vypráví a zpívají. Nejhorší pořad, co jsem kdy viděl. No viděl. Běží to v momentě, kdy píšu tento komentář a u nás tato sračka běží v televizi. Já ji jen letmo poslouchám a občas na ní hodím oko a hned jej odvrátím. Je mi z toho vážně zle. Musím se někam zdejchnout dokud to ještě jde... ŠTASTNÝ NOVÝ ROK ()

castor

Tyhle formáty „sedíme u velkého stolu a vyprávíme vtipné příhody“ mě ničí. Když poslední den v roce člověk s neustálým přepínáním stanic setrvá ve společnosti dávno zapomenutých bavičů, průměrných herců a z minulosti těžících zpěváků, je něco špatně. S formou zábavy i divákem samotným. ()

D.Moore odpad!

Můžete mi tvrdit, že se v televizi dalo narazit i na stupidnější silvestrovskou zábavu, a nejspíš budete mít pravdu. Jenže já narazil právě na tuhle. ()

kingik

Zedníček s Paulovou provázeli tak trochu křečovitě pojatou show, která zaplnila obrazovky ČT1 v poslední hodině roku. Zpívalo se, tančilo a vyprávěly se vtipy a historky. Přispěli Dejdar, Klepl, Jirák, Morávková a další. V televizi v té době bylo nasráno, jako ostatně po celou dobu, a proto se tahle pitomost blýskla jako šance na pobavení. Smát se u toho nedalo a vypnout to a jít spát se mně nechtělo. Znuděná starší generace jistě pořad ocenila více a to jsem ještě smířlivý. 40% ()

PKD odpad!

Viděl jsem to několik let po sobě,a je to s přehledem zál.,kterou odpad ani zdaleka nevystihuje!!! Něco tak ubohého a ještě na Silvestra...? Je něco shnilého ve státě Českém. Ubohá trapnost nad trapnost. Za tohle se opravdu...stydím. A to jsem to nevyrobil. ()

Rodriguez

Celkem vtipně pojatá silvestrovská show se spoustou vtipů a příběhů ze života. Příběh pana Náhlovského s jeho chřestýšem na silvestra bude nezapomenutelný. 55% ()

otík

V roce 2011 se poprvé sešli Zedníček s Paulovou, aby zpříjemnili silvestrovský večer setkáním s kolegy z branže v nějakém hezkém vinném sklípku. Tentokrát si vybrali restauraci a vinotéku U Královny Elišky v Brně. Autoři pořadu využili koncept vinárny a hosty rozdělili do dvou sklípků, do každého přidali jednu kapelu a diváky a nechali Čmaňu s Paulovou povídat si se svými hosty. No dobrá. Formát podivný, moderátoři pobíhají mezi sklepy, ale budiž. Zábava je vcelku dobrá, ale hlavně až od poloviny pořadu, kdy se líčí zážitky s kolegy z natáčení. V první polovině se však neustále mluví o sexu, a to mi nijak vtipné nepřipadá. Jednu polovinu pozvaných tvoří Dejdar, Morávková, Klepl, Štěpánová a Moravanka Jana Slabáka. Druhý sklep obsadili Jirák, Zawadská, Matonoha a Herfortová, k poslechu a tanci hraje Cimbálová muzika DANAJ. Zpívají především hosté, troufli si Paulová, Zedníček, Dejdar i Morávková, ale nic moc. Ukázalo se, že pořad může být podařený a vtipný, ale záleží hlavně na hostech. Tady září především Klepl se Štěpánovou, i Dejdar ušel, ostatní hosté slabota. Tak jako minulý rok, i v roce 2012 se opět spojilo divadelní duo Zedníček - Paulová, aby společně s hosty (Alice Bendová, Vojta Bernatský, Yvetta Blanarovičová, Jana Boušková, Josef Carda, Petra Černocká, Martin Dejdar, J.A. Náhlovský, Petr Rychlý) přispěli k silvestrovské náladě. No nutno uznat, že moc zábavné to nebylo, co mě však jako uhersko-hradišťáka potěšilo, byla účast Cimbálové muziky Hafafica a několika tanečníků z hradišťska. Zastřelit by zasloužili tvůrci, kteří opět rozdělili hosty na dva zcela samostatné tábory, přičemž jednu partu provázela Kapela Karla Cóna, druhou Harafica. Vtipy moc zábavné nebyly, celkově bych tento silvestrovský pořad zařadil do podprůměru. Zajímalo by mě, kde se tento pořad natáčel. V roce 2013 se tento pořad nenatočil. Také rok 2014 přinesl zcela stejný koncept jako předloňský silvestr, zase dva oddělené tábory, opět Zedníček s Paulovou přebíhali mezi hosty, kterými byli Miluše Bittnerová, Aleš Háma, Bohumil Klepl, Václav Kopta, Tomáš Matonoha, J.A. Náhlovský, Lukáš Pavlásek, Sandra Pogodová, Petr Rychlý, Milan Šteindler a Roman Vojtek. K poslechu hrála Kapela Karla Cóna. Vtipy sem tam slušné, sem tam sprosté, nejlepší bylo vždycky líčení zážitků ze skutečného života. Silvestr 2015 přinesl obdobnou zábavu jako v minulých letech, opět nejzajímavější bylo vyprávění herců o zážitcích z divadla či filmů, pobavilo i vyprávění o Lábusovi, jinak ale zase spousta peprných vtipů bez vtipu. Hosté opět rozděleni na dva tábory, Paulová se Zedníčkem opět dva troubové přebíhají mezi oběma tábory. K tanci hrála kapela Hamleti, kterou tvoří režisér Jakub Wehrenberg, zpěvák a herec Aleš Háma, Dalibor Gondík a jakýsi vlasatý kytarista Hardy Marzuki. Mezi hosty přijali pozvání Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Lukáš Langmajer, Olga Lounová, Saša Rašilov nejml., Pavel Nový, Martin Písařík, Pavla Tomicová, Radim Uzel a Martin Zounar. Jako už tradičně spíše průměrný zábavný pořad. Tentokrát se natáčelo ve Vinařství U Kapličky v Zaječí na jižní Moravě poblíž Pálavy. Píše se rok 2016 a jsme opět v Zaječí, tentokrát ve vinařství Nosreti. Již tradičně trapně pobíhají mezi dvěma tábory Paulová s Čmaňou. Jeden tábor tvoří Monika Absolonová, Richard Genzer, Eva Holubová, Bohumil Klepl a Josef Polášek. Druhý tábor obsadili Miroslav Hanuš, Vladimír Kratina, Pavel Nečas, David Suchařípa a Valérie Zawadská. Vtipy trapné, zato vyprávění z hereckého života báječné, především Klepl s Holubovou mistři. Strašně mi vadily náboženské vtipy, těch peprných tentokrát naštěstí moc nebylo. Hrála Kapela Karla Cóna a hrozně zpívali Paulová s Zedníčkem, pak naštěstí i Absolonová. Tentokrát trochu větší spokojenost než jindy, občas jsem i slzel smíchy. V roce 2017 se natáčelo v Dalešickém pivovaru, kde se kdysi dávno točily Postřižiny. Opět hosté rozděleni na dvě skupiny a Čmaňa s Paulovou mezi nimi přebíhají jak dva tajtrlíci. V jedné skupině je Helena Vondráčková, Tereza Kostková, Roman Šmucler, Jiří Hána a Petr Vondráček, druhou skupinu tvoří Vanda Hybnerová, Jan Čenský, Dana Morávková, Ladislav Županič a Michal Novotný. Vyprávění ze života herců je opět velmi zábavné, vtipy tradičně trapné, zato zpěv je tentokrát strašný - Vondráčková za zenitem, Vondráček a Novotný trapní, Čenský s Morávkovou snad trochu slušní. Opět se ukázalo, jak je pořad strojený a zábava především u muziky nucená. Opět silvestrovský podprůměr. Rok 2018 se nesl ve znamení změn. Natáčelo se v restauraci Charlie´s Mill v Brně, zpívající zpěváci opravdu umí zpívat a konečně autoři pochopili, že pobíhat mezi dvěma skupinami je blbost a usadili Paulovou se Zedníčkem k jednomu stolu s lidmi, kteří umí vyprávět a umí bavit. Byli mezi nimi Robert Mikuš, Halina Pawlowská, Peter Nagy, Sandra Pogodová, Aleš Zbořil a Václav Svoboda. Jako zpěváci vystoupili Ilona Csáková, Peter Nagy, Markéta Konvičková a Petr Bende za doprovodu kapely Karla Cóna. Zpěváci si pár vtipů nechali až k titulkám a bohatě to stačilo. Tentokrát se pořad povedl, vtipy a povídání byly zábavné a vtipné, písničky kvalitně zazpívané. Sice silvestrovský průměr, ale i to je někdy dost. PS: a díky za zmínku Luhačovic a Uherského Hradiště Alešem Zbořilem. V roce 2019 se Zedníček, Paulová a hosté sešli ve Vinárně u Královny Elišky v Brně. K tanci hrála už podruhé kapela Hamleti, kterou tvoří režisér Jakub Wehrenberg, zpěvák a herec Aleš Háma, Dalibor Gondík a Hardy Marzuki. Zpívala s něma Monika Absolonová. Hosté, kteří vyprávěli tentokrát opravdu podařené vtipy, ale hlavně zážitky ze života či práce, tvořili: Vojtěch Bernatský, Dana Morávková, Pavel Nečas, Leoš Noha, Ivo Šmoldas a Petra Černocká. Nutno uznat, že jak písně, tak hlavně mluvené slovo byly na vysoké úrovni a byl to podařený silvestrovský pořad. Jediné, co mi stále neskutečně vadí, je přecházení Zedníčka s Paulovou mezi dvěma sály a dvěma skupinami hostů. V roce 2020 vznikl díky pandemii Covid-19 pouze střihový pořad, sice doprovázející slovo natočili Paulová se Zedníčkem v tomto roce ve Vinařském domě Dominant v Rakvicích, ale jinak vše je pouze sestříhané z předchozích dílů. No aspoň jsme nebyli svědky trapného přebíhání moderátorů mezi dvěma sklepy, zato jsme dostali nášup několika písniček, ale to se dalo čekat. Vyprávění je však docela vtipné, takže vznikl zcela průměrný pořad této série, který recykluje sám sebe. Hm, ve své podstatě ojedinělé, originální a odvážné. To oceňuji. V roce 2021 tento pořad nevznikl vůbec, místo něj vznikl děkovný pořad Jiřině Bohdalové k jejím 90tým narozeninám Největší flám s Jiřinou Bohdalovou. V roce 2022 se také pořad nevysílal, místo něj byl vzpomínkový koncert na Karla Gotta. () (méně) (více)

pytlik...

Nejdřív mi ty na úvod vykulené Zedníčkovy a Paulové oči připadaly přehnané, ovšem jakmile kamera přepla do sálu, vykulil jsem je taky. Uprostřed konsternovaných účinkujících a diváků tam seděla Pogodová a působila jak Pergnerová ve svém nejzasněženějším období. Ještě že jsem na to koukal na relativně velké televizi, na menší obrazovku by se ta její permanentně otevřená pusa nevešla. Zato teď vím, že má nahoře dva amalgámy a dole čtyři, a přesně taková informace mi scházela. Nedivím se, že Nagy sedící vedle ní působil poněkud vyděšeně, a zmohl se tak pouze na vtipy, které našel někde na netu. Skláním se před jeho vytrvalostí, přitom hledání musel strávit spoustu času, páč se jednalo o fóry značně fousaté a tedy bůhvíkde na internetech zasuté, tipuju tak r. 1995. Z celého osazenstva mě nejvíc pobavil jistý divák sedící za účinkujícími, na kterého Pogodová patrně dýchla nebo co, a který doprovázel vyprávěné vtipy vášnivými gestikulacemi. ()

Paity

Dvojice Pavel Zedníček a Jana Paulová je skutečně nezničitelná. Ale jestli si je chcete skutečně užít, musíte na ně jít do divadla, to je koncert. ()

Olík

Loňský rok si Čmaňa rozdělil své hosty na pivaře nebo vinaře a za tónů cimbálové muziky Gabrielovci či kapely Karla Cóna je nechal vyprávět veselé příhody ze života, což se stejnak nakonec zvrhlo v souboj o nejsprostší vtípek. Letos svůj jednočlenný hostitelský tým navýšil o Janu Paulovou, nedělal rozdíly mezi pivem a vínem a ačkoliv opět dodržel rozdělení na dvě skupiny, lehce zredukoval počet pozvaných. Pointa silvestrovského posezení však zůstala stejnou. Přátelské tlachání doplňované nějakou tou anekdotou přerušované často nepovedenými pěveckými výstupy (viz Jana Paulová) rozdělující hosty na nudné patrony (Herfortová), zábavné společníky (Dejdar, Jirák), šedé myšky (Morávková, Zawadská), trapně se snažící (Štěpánová) a prostější krále večírků (Matonoha, Klepl). V „čétečkářské“ silvestrovské trojkombinaci doplněné Zázraky přírody a Všechnopárty asi nejslabší článek, ale v konfrontaci s konkurenčními kanály jednooký král mezi slepými. ()

ForGump

Trapné často, vtipné nárazově, debilní někdy, ale na Silvestra lze být i hůře a rok co rok to nabývá větších a větších extrémů. 40% P.S. Vznáším požadavek, aby se dal hodnotit Půlnoční orloj spojený s hymnou, protože by to dnes byl jediný pořad, který se dá hodnotit více než kladně. ()

Sonny odpad!

To je smutný, jak velký shit je možný vyprodukovat. Člověk by řekl, že se to časem bude zlepšovat, ale tohle je fakt peklo. Jenom přemýšlím, komu je u toho trapněji. Jestli těm hercům, kteří očividně musí vědět, že melou úplný ptákoviny. Nebo těm "hostům", kteří se tam musí jako by usmívat každý tý srágo..ře, nebo těm kameramanům a zvukařům, kteří si říkají, co ještě budou muset vydržet za tu výplatu nebo teda divákovi, který vzpomíná, jestli viděl už někdy něco trapnějšího a proč v roce 2018 nedokážeme udělat na ČT (!) něco míň trapnýho. ()