poster

Myslivecký bál (TV pořad)

Talk-show

Československo, 1983, 45 min

Režie:

Karel Fuksa

Střih:

Lubomír Wachtl
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

 • Tommassi3
  **

  "Ten by se divil, chudák Janáček.." ;) Geniální Vladimír Menšík, na něhož nás tu tvůrci zprvu překvapivě nechají čekat, je jako vždy trefou brokovnicí do černého - Žádnej zajíc v pytli !! Tradičně co slovo, to perla.. - on by sám utáhl lecjakou estrádičku, zato Karlíka, který si zaplaval i jako pingl i jako bavič, by jeden nejradši poslal do háje na pastvu.. V důsledku velká slabota, jakkoli těm hudebním pasážím tentokrát spílat nebudu..(1.1.2017)

 • otík
  ****

  Lidové písně s mysliveckou tematikou provázeny vyprávěním nesmrtelného baviče Vladimíra Menšíka, který svým osobitým krásným způsobem baví obecenstvo i po třiceti letech. Tohoto mustru se drží i dnešní pořady, bohužel chybí nám ten geniální bavič formátu Menšíka. Samozřejmě že komentovat hudbu nemá smysl, prostě je to zábavná hudební show s lidovými písněmi. Ale ta pohoda a hlavně těch pár minut Menšíkova vyprávění jsou jen těžce opakovatelné. Oficiální text: Směs lesáckých písní a vyprávění V. Menšíka a J. Karlíka na vesnickém bálu (1983). Zpívají E. Veškrnová, J. Matysová, J. Přichystal, K. Zelníček a další. Hraje Starobrněnská 12 s dirigentem J. Růžičkou. Režie K. Fuksa. Písně: Zelené háje, Lesácká, Hú a hú, Černý kos, Když jaro zaťuká, Pode mlejnem, Šly panenky silnicí, Plavala husička, Šla má milá do hájíčka, Mysliveček, Já jsem malý mysliveček, Do lesíčka na čekanou, Vy zelení hájové, Letěla husička, Měsíček svítí, Proč se ty hájové zelenají, Hejbá se to,hejbá, Hájku, háječku, Na tý louce zelený.(10.1.2012)

 • Rodriguez
  *****

  Bavičská legenda "PAN" Menšík si i tentokrát připravil spoustu vtipných historek ze života. 100%(12.1.2013)

 • lubospoti
  ****

  Nebýt Menšíkova dnes již legendárního vyprávění,byl by to pořad,který vůbec ničím nezaujme.(5.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace