poster

Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert)

 • Velká Británie

  Adele Live at the Royal Albert Hall

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2011, 90 min (SE: 58 min)

Režie:

Paul Dugdale

Hrají:

Adele

Producenti:

Cordelia Plunket
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MontyBrogan
  *****

  It was reaaally stunning! Jej slová. Čo mám iné povedať, aby som jej to nepokazil? Už počas úplne prvých sekúnd, som nadobudol pocit spytujúci sa: prečo to pozerám až teraz?! A tie sekundy pribúdali. A stávali sa z nich minúty, na ktorých ma mrzelo len to, že do konca už ubúdajú... Čo na tom, že tak často fuckovala? A že niektoré piesne odspievala v o niečo miernejšom prevedení? Mala problémy s hlasivkami a napriek tomu tu spáchala nezabudnuteľnú show, plnú výborného spevu, hudby, charizmy, humoru a ďalších pozitívnych atribútov, o ktorých som ani nevedel, že sa dajú do jedného koncertu vtesnať. Pozrite sa na jej vek, na jej milióny predaných albumov a zohľadnite jej prístup. Chceli ste povedať niečo negatívne? Fajn, som rád, že už nechcete. // To čo pre mňa jej texty znamenajú a že s nimi prišla do môjho života vtedy kedy prišla, celý fenomén okolo nej v mojich očiach len umocňuje. A preto dúfam, že sa nikdy nezmení. Nerád by som totiž stratil tú predstavu o nej, ktorá nie je iba predstavou...(16.3.2013)

 • rekkky
  *****

  After enjoying, watching and listening of this new DVD I have to admit, that something really awesome makes Adele such a good subject for entertainment. My advice is, that if you had something on your mind what is bothering you this DVD could work as a medicine for healing of all your personal issues. His career and fame is nowdays undisputable. This record will finally show to some people, that she is not singer of only few songs. (Someone like you, Rolling in the deep) Altough truth is of course somewhere else and it is, that she has to offer a lor. She is already in the category of singers with an unfotgettable gift in her neck. In this case fame and recognition of her voice really grows with the fact, that she is singing live without any further special improvement. It is incredible what can be possible, when Adele sings and what a magnificent type of sounds can come out of her mouth. No wonder, that band which is covering her back with melody has only function of supporting exceptionality of her special voice. The stories, which she is telling beetwen songs seems to me like a good mean to get people closer to her heart and this fact works for atmosphere in the Royal Albert Hall and for that I have to give her compliment for communication with audience, she did this important part with an great overview even if she is younger then most of her audience. In some moments she was touched by emotions, because after all lyrics of songs are capturing of her live experiences and it makes them even powerfull. Naturally, rare slowmotion of some shots created in connection with light effect spectacular record of the concert.(22.1.2012)

 • zuza99
  *****

  Od Adele znám tři písničky. Na koncert jsem se dívala, abych teda zjistila, co ta Adele ještě zpívá. No a bylo to hustě krásný a dojemný. Husinu jsem měla až víte kde. A když zpívala Someone like you, to bylo neuvěřitelně krásný, a když nechala zpívat publikum, ooooo nádhera. Určitě se na to koukněte, i když jí neposloucháte :) A dost mě překvapilo, že mluvila sprostě, to si mohla odpustit, vůbec to k ní nešlo.(11.1.2013)

 • Bejbinka
  **

  Adele jsem nikdy nepřišla na chuť...snažila jsem se na koncert dívat nezaujatě, ale to nejde, pokud se mi prostě jako interpretka nelíbí. Zvlášť při takovém koncertě, kde jen stojí a zpívá a pak už nic. Neříkám, že neumí zpívat, to bez pochyby umí, má zajímavý hlas, ale na tom nezáleží, když vám nesedí. Občas taky bučí, jako kráva a hučí jako meluzína. Vypadá jako stará mladá, zpívá jako stará mladá a mluví jako stará mladá. Konkrétně na tomhle koncertě vypadá, jako svoje vlastní babička a ještě v pohřebních šatech. To se dá shrnout jedním slovem...NUDA.(1.4.2013)

 • Darth Vader
  *****

  Ku*va tak to je neskutečná energie v hodině a půl.... pokud jsem měl silný mráz po zádech "jen" u monitoru tak si nedovedu představit co bych dělal u živého vystoupení!... Adele jsem do této chvíle naprosto ignoroval- dotklo se mě pár písní, ale nedal jsem jim šance... tento koncert mi ukázal jak moc jsem se pletl!!! Wonderfull!!!!(23.2.2012)