poster

Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert)

 • Velká Británie

  Adele Live at the Royal Albert Hall

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2011, 90 min (SE: 58 min)

Režie:

Paul Dugdale

Hrají:

Adele

Producenti:

Cordelia Plunket
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zuza99
  *****

  Od Adele znám tři písničky. Na koncert jsem se dívala, abych teda zjistila, co ta Adele ještě zpívá. No a bylo to hustě krásný a dojemný. Husinu jsem měla až víte kde. A když zpívala Someone like you, to bylo neuvěřitelně krásný, a když nechala zpívat publikum, ooooo nádhera. Určitě se na to koukněte, i když jí neposloucháte :) A dost mě překvapilo, že mluvila sprostě, to si mohla odpustit, vůbec to k ní nešlo.(11.1.2013)

 • Bejbinka
  **

  Adele jsem nikdy nepřišla na chuť...snažila jsem se na koncert dívat nezaujatě, ale to nejde, pokud se mi prostě jako interpretka nelíbí. Zvlášť při takovém koncertě, kde jen stojí a zpívá a pak už nic. Neříkám, že neumí zpívat, to bez pochyby umí, má zajímavý hlas, ale na tom nezáleží, když vám nesedí. Občas taky bučí, jako kráva a hučí jako meluzína. Vypadá jako stará mladá, zpívá jako stará mladá a mluví jako stará mladá. Konkrétně na tomhle koncertě vypadá, jako svoje vlastní babička a ještě v pohřebních šatech. To se dá shrnout jedním slovem...NUDA.(1.4.2013)

 • rekkky
  *****

  After enjoying, watching and listening of this new DVD I have to admit, that something really awesome makes Adele such a good subject for entertainment. My advice is, that if you had something on your mind what is bothering you this DVD could work as a medicine for healing of all your personal issues. His career and fame is nowdays undisputable. This record will finally show to some people, that she is not singer of only few songs. (Someone like you, Rolling in the deep) Altough truth is of course somewhere else and it is, that she has to offer a lor. She is already in the category of singers with an unfotgettable gift in her neck. In this case fame and recognition of her voice really grows with the fact, that she is singing live without any further special improvement. It is incredible what can be possible, when Adele sings and what a magnificent type of sounds can come out of her mouth. No wonder, that band which is covering her back with melody has only function of supporting exceptionality of her special voice. The stories, which she is telling beetwen songs seems to me like a good mean to get people closer to her heart and this fact works for atmosphere in the Royal Albert Hall and for that I have to give her compliment for communication with audience, she did this important part with an great overview even if she is younger then most of her audience. In some moments she was touched by emotions, because after all lyrics of songs are capturing of her live experiences and it makes them even powerfull. Naturally, rare slowmotion of some shots created in connection with light effect spectacular record of the concert.(22.1.2012)

 • sskrblik
  *****

  Adele, vlastním jménem Adele Laurie Blue Adkins, se dostala v současnosti na žebříček světových top hitparád. Jsem toho názoru, že zcela oprávněně, neboť její hlas splňuje vše, co se dá od pravého zpěváka očekávat. V jejím pěveckém projevu může cítit posluchač hloubku, perfektně zvládnuté výšky a čistý hlas jak víno. Po hudební stránce zkrátka není co vyčíst a zaplněná Royal Albert Hall dokazuje její výjimečnost. Mladá, talentovaná, nadějná. Fandím jí. Spolu s Amy MacDonnald jsou to zpěvačky, které si s chutí a rád poslechnu, protože mě dokáží udpoutat svou duchaplností od všemožných komerčních nesmyslů dnešní doby (byť komerční samy jsou...). Adele dokáže udržet pozornost, chce si s diváky povídat, šíleně se směje a ten její hlas při zpěvu. No jéje! Jeden z mála koncertů, který je o mnoho lepší na živo než jako audio. Virtuózní zážitek. Celý koncert ke shlédnutí ve Full HD na Ty Tubo - ADELE LIVE AT THE ROYAL ALBERT HALL(22.1.2012)

 • adriane9
  *****

  Naprostá čistá nádhera... // Po dvou letech se vracím k tomuto koncertu, protože se mi dostala do rukou verze s českými titulky a upřímně, mám Adele ráda o to více. Jasně je komerční v podstatě každý ji zná, to mi na hudbě i filmech docela vadí, mám slabost pro to krasné a neznámé to tiché někde v rohu s kusem duše. Jenže tím Adele prostě je, na její věk, její smýšlení i texty nedosáhne ani v nejmenším kdejaký veřejně známý technopablb (pardon). Tady v Royal Albert Hall Adele ukázala svou duši otevřela svoje srdce pro posluchače, řekla o každé písni jak vznikla a její slova i slzy byly čisté a já si jí pro tohle všechno vážím. A jsem ráda, že nyní v roce 2015 je zpět se svým novým albem. Stejně tak se nestydím dodat že už nikdy neměl žádný její koncert do roku 2016 takovou sílu a hodnotu, jako tento. Díky Adele, tvoje texty jsou v mojí duši vepsané.(17.9.2013)

 • Adele

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace