Paranoid Activity 2

všechny plakáty

Campbell

Hodně ale opravdu hodně špatná variance na Paranormal activity. Se stejným příběhem ale o dost horším zpracováním. Duch se ukáže sporadicky a to jeho strašení je hodně srandovní a nemá cenu komentovat. Tam kde naháněl PA strach tak tady se nahání možná úsměv a nebo v horším případě spánek protože vydržet u tohohle filmu déle jak 20 minut je nadpozemský výkon. Ztráta času a zklamání a při tom jsem moc nečekal. A to existují 4 filmy tohohle shitu! ()

B3n

Mladý pár sa nasťahuje do domu, v ktorom niekto zomrel a zrejme rád rozkladal riad po zemi v kuchyni. Dnes už klasický duchársky horor natáčaný akoby amatérskou roztrasenou digi kamerou. Takto zmrviť môj obľúbený typ hororu. Mnohokrát natočený námet mohol byť aspoň dobrou inšpiráciou pre tvorcov tohto filmu. Namiesto toho divák dostane akúsi homeopatickú dávku čohosi. Po atmosfére, ktorá sa dá vo všetkých tých iných aktivitách a entitách krájať, tu niet ani stopy. Žiadne stupňovanie. Posledných 5 minút filmu to predchádzajúce vákuum nemôže zachrániť. Najviac ma ale vytáčali herecké nevýkony hlavných hercov... Ako na videu zo stužkovej. Zatiaľ najhoršie zo všetkých filmov tohto žánru. ()