Nebezpečná známost

Nebezpečná známosť

Thriller / Drama

USA, 2002, 81 min

• Death

Atmosfera mela byt mraziva, ale mrazive chladne byly spise jen herecke "vykony". Hlavni predstavitelka mi do role moc nesedla, no zkratka to bylo cele krecovite a nesmirne amatersky natocene. Na druhou stranu film nenudi a kdyz od nej nemate prilis velka ocekavani(a vzhledem k hodnocenim ani mit nemuzete), tak se da stravit.(28.1.2005)

• Slarque

Kolik klišé snese jeden film? A kolik divák? Nelogický scénář za moc nestojí, režie není o moc lepší a o hercích bych mohl prohlásit totéž. Jesse Bradford je jen nezajímavý, ale Eriku Christensen jsem okamžitě pasoval na nejmizernější rádoby femme fatale, co jsem kdy viděl. Navíc mám asi poněkud odlišný vkus a přišla mi odporná.(29.1.2005)

• Mauric

Další z řady teenagerovských thrillerů,kde očekávat něco jako nadprůměrný či originální vskutku nemůžete.Nijak zvlášť zajímavý a znovu a znovu (velmi vděčně) omýlaný příběh,který překvapí jedině překladem originálního názvu filmu.Jesse mi ve většině scén připadal,že spí vestoje anebo,že neví co má hrát a Erika vedle něj působila jako Napoleon vedle Rimmera.Jediné,čím mě Jessova postava trochu upoutala k sobě byl soucit.Večer,volnej bazén,nadržená holka 1cm ode mě.Snad jen Ian McKellen by odolal(protože Ian McKellen je gay:) )!(26.8.2007)

• vegetol.mp

Neoriginální blábol, který může za kvalitní thriller považovat snad jen naivní patnáctiletá blbka nebo divačka Ordinace v růžové zahradě. Vždyť je to takový pěkně psychologický, ze života, že jo? Chabá variace na Zahrajte mi "MISTY", kterou režisér John Polson vzal jen proto, aby ukázal, že i s malým rozpočtem dokáže natočit slušně vypadající film. A vyšlo to, dostal další job. Kouká se na to hezky, je to nezávadné, ale bohužel i neinvenční. Prostě takový filmový fastfood. Ta druhá hvězdička je za to, že měl režisér odvahu obsadit holku, co není vůbec rajcovní.(30.10.2009)

• zolo23

Nič nové pod slnkom, takýchto filmov s podobným príbehom je nesmierne veľa. Nesympatickí herci na čele s Erikou Christensen, ktorej tvár (hlavne teda brada) mi neraz pripadala ako spuchnuté malé prasiatko. Od sexy mrchy mala vážne ďaleko. Pohodová je aspoň stopáž filmu, preto i také "vysoké" hodnotenie, proste Swimfan ubehol rýchlejšie ako som si stihol 3 x prdnúť.(29.1.2013)

• - Producent Joseph M. Caracciolo Jr. ztvárnil postavu policisty v policejním autě při úvodních titulcích. (Elwanelyn)