Nebezpečná známost

Nebezpečná známosť

Thriller / Drama

USA, 2002, 81 min

• Dudek

Nebezpečná známost je film děravý jako cedník. Hloupý scénář plný klišé postrádá byť jen šptku funkčnosti a snímek nedrží pohromadě ani režisér, kterému se za celou dobu podařilo vystihnout snad jen jednu jedinou scénu. Jistým způsobem mohu napsat, že jediným šťastným tahem je obsazení Madison, neboť Erice Christensenové se přesně podařilo vystihnout jemné detaily postavy. Ne, nepředvádí žádný herecký koncert, spíše její tvář a výrazové prostředy přesně pasují do její postavy. Co se týče pocitů, dostal mě sníemk tam kde jsem měl být, toužil jsem po tom pořádně bolestivou smrtí zprovodit ze světa hlavní postavu. Díky bohu, že Nebezpečná známost trvá jen půl druhé hodiny, jinak by se na ten blábol opravdu dívat nedalo.(27.6.2007)

Nebezpečnou známost jsem viděl kdysi hodně dávno, ted v roce 2011 jsem to viděl znova asice mě to tak nebavilo(už jen proto že sem si pamatoval všechno), ale i tak jsem se bavil, stopáž je příjemná herci kromě hlavní svině sympatyčtí a scénář i když ne moc dobrý nenudí. Jak jsem řekl hlavní představitelka která hrála svini byla hnusná, obtloustlá kráva a z jejího chování jsem měl málem kopřivku, ale film se dá zkouknout v pohodě.(10.6.2011)

• Death

Atmosfera mela byt mraziva, ale mrazive chladne byly spise jen herecke "vykony". Hlavni predstavitelka mi do role moc nesedla, no zkratka to bylo cele krecovite a nesmirne amatersky natocene. Na druhou stranu film nenudi a kdyz od nej nemate prilis velka ocekavani(a vzhledem k hodnocenim ani mit nemuzete), tak se da stravit.(28.1.2005)

• saaaky

Na první pohled zajímavé drama, po shlédnutí musím konstatovat, že jde o šedivě průměrný thriller se spoustou okatých scén, nechutných klišé, naprosto jasným dějem už po prvních 10 minutách. Erika Christensen je ve své roli perfektní, dobře vystihuje zápornou postavu a tak snad jako jediný aspekt dává filmu svým výkonem a sexy postavou alespoň nějaké grády. Jinak není oč stát.(1.11.2009)

• vegetol.mp

Neoriginální blábol, který může za kvalitní thriller považovat snad jen naivní patnáctiletá blbka nebo divačka Ordinace v růžové zahradě. Vždyť je to takový pěkně psychologický, ze života, že jo? Chabá variace na Zahrajte mi "MISTY", kterou režisér John Polson vzal jen proto, aby ukázal, že i s malým rozpočtem dokáže natočit slušně vypadající film. A vyšlo to, dostal další job. Kouká se na to hezky, je to nezávadné, ale bohužel i neinvenční. Prostě takový filmový fastfood. Ta druhá hvězdička je za to, že měl režisér odvahu obsadit holku, co není vůbec rajcovní.(30.10.2009)

• - Producent Joseph M. Caracciolo Jr. ztvárnil postavu policisty v policejním autě při úvodních titulcích. (Elwanelyn)