BOURQUE

Veľmi jednoduchý film s veľmi jednoduchým dejom. Nechcem tu popísať celý dej, len asi toľko, že kuchár (L. Boardman) sa po tragédii vráti späť ku vareniu v novom prostredí. Samozrejme mu budú pomáhať jeho malá dcéra a priatelia. Odporúčam všetkým, ktorý majú rád varenie a romantickú lásku. C. Forlani je ešte stále v dobrej forme. Škoda, že sa v poslednej dobe vo „väčších“ filmoch neobjavuje. PS: Ten puding chcem taktiež ochutnať!!!! Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Aljak

Pôvodne som sa k tomuto filmu dostal len vďaka Michelle Ryan (btw. veľmi sympatická herečka). Nečakal som od toho vlastne nič extra, a preto som neni ani sklamaný. Bol to jeden z tých úplne priamočiarych romantických filmov, ale veľmi sa mi páčilo to kuchynské prostredie, ešte k tomu aj na anglickom vidieku. Takže celkom fajn oddychový film, hoci tých prvkov komédie tam bolo strašne málo. Ale to nevadí - bol to proste film, pri ktorom si človek mohol oddýchnuť, nemusel nad ničím rozmýšľať a len sa tak nechal unášať jednoduchým dejom. Aj keď to malo jemne dramatickú zápletku - keď niekto nedokázal rozdýchať to, že niekto si v ich dedinke rozbehol nejaký biznis a zrazu je tam o čosi živšie. ()

DadysGirl

Co o tomhle napsat... Jednoduché, průměrné... Kvalita, která se dá očekávat Zhruba tak v sobotu, ve dvě odpoledne, Prima love... I když tam by to možná vyskočilo nad průměr ;-) ()