Behind the Pain

Dokumentární

Kanada, 2006

Naprosto skvělý dokument o mém oblíbném zpěvákovi, o jeho vztahu s kapelou, rodinou, ale i bývalým životem. Rozhodně si Adam zasloužil druhou šanci, kterou chytil za pačesy. Díky tomuto dokumentu jsem sepsala jednu ze slohovek, která rozhodla o tom, zda odmaturuji či ne.(25.11.2013)

Velice zajímavý dokument o mém nejoblíbenějším zpěvákovi, který je zároveň doplněn vynikající hudbou.(18.1.2012)

Skvelý dokument o Adamovi Gontierovi, mojom obľúbenom spevákovi a bývalom členovi kanadskej rockovej kapely Three Days Grace. Dokument mapuje spevákovo životné najťažšie obdobie, ktorým si prežíval počas svojej závislosti a vyjadruje sa v ňom najmä Adamova manželka Naomi, ktorá mu veľmi pomohla sa dostať z tejto "nočnej mory" von. Počas tohto ťažkého vnútorného boja a utrpenia mu pomáhalo smierniť svoju bolesť písanie textov počas odvykacej kúry, z čoho následne vznikli texty pre piesne druhého albumu One-X. V dokumente sa k tejto téme okrem jeho manželky vyjadrujú aj ostatný členovia kapely TDG. Pre fanúšika rozhodne odporúčam pozrieť, ide o veľmi zaujímavý pohľad do súkromia a pocitov tohto nenahraditeľného speváka.(10.5.2013)

• - OxyContin je ve skutečnosti lék proti bolesti, obsahující jisté složky opie. Když se začne brát ve větším množství, stane se pro člověka drogou. (AngelusCZ)