Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přijde charismatický bostonský detektiv D.D. Warrenová (Carla Gugino) na stopu bezcitnému vrahovi, jenž za sebou zanechal mumifikované ostatky šestice žen nalezených v odpadní šachtě? A zjistí, co bylo jeho motivem? Snímek vycházející z pera novelistky Lisy Gardnerové si ke zpracování vybral zkušený newyorský televizní režisér John Gray (Posel ztracených duší, Císař Augustus). (Conspi)

(více)

Recenze (4)

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Polo-solidní krimi, polo-líbivá romance, polo-napínavé, tak nějak všemu chybí polovina. Prolínají se vztahy a dedukce ve věci vražd mladých žen, tajuplné minulosti potenciální další oběti, nervové kliniky a jejích pacientů. Typický napínavý konec s vrahem, plno zvratů do nekonečna. Policajti dobíhají na poslední chvíli, asi se jim porouchala siréna, zloduch se vykecává místo akce ... ach jo. Ani jako TV-produkce nic moc. ()

Reklama

Hopi 

všechny recenze uživatele

Připadalo mi jako by někdo vzal jeden díl kriminálního seriálu, natáhnul ho jako sopel a snažil se udělat co nejvíce zvratů. Pokud máte rádi kriminálky, přidejte si jednu až dvě hvězdičky. Moje jedna hvězdička je za Bridget Regan. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama