poster

Mardock Scramble: Aššuku

 • japonský

  マルドゥック・スクランブル 圧縮

 • japonský

  Mardock Scramble: Asshuku

 • japonský

  Mardock Scramble: The First Compression

 • anglický

  Mardock Scramble: The First Compression

Animovaný / Akční / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 2010, 69 min

 • Tom_Lachtan
  ****

  Nullghaaar...! Docela povedené anime, které sice nepřekypuje originalitou (zdravíme ghost in the shell), nebo propracovaným světem, ale naštěstí byla zvolena pro tyhle případy zcela adekvátní jedno-hodinová délka a ruku v ruce s tím jde i hodně dobrá kresba a vizuál celkově, škoda tak, že podobnou péči nedostal i scénář, který se až příliš často obrací k mluvící myši ex machina, což v souběhu s tím, že je hlavní hrdinka schopna polobožských výkonů lehce nezajímavé a asi půl trilionkrát viděné. A když řeknu, že jsou tu interesantní dudy digitálního věku, tak tím samozřejmě myslím soundtrack. " Copak se asi stane s děvčátky, která zapomněla pravidla? "(29.12.2014)

 • Mukade
  ***

  SPOILER- presne ako vraví 5by5, najhnusnejší neuzavretý koniec. resp koniec sa dá ľahko domyslieť , na 100% ballot zabitá a ofkaku tiež. čiže koniec naprosto tragický a tým film na hovno (kôli tomu 2 hviezdy dole). pathetic!(25.5.2012)

 • Five By Five
  **

  Násťročná prostitútka, ktorá by si priala byť radšej mŕtva by možno mala lepšie voliť svoje želania... Zachránia ju aby mohla svedčiť, vďaka najmodernejšej technológii sa jej podarí ubrániť sa aj bande najväčších úchylov, akých si autor dokázal predstaviť a... a to bol najhnusnejšie neuzavretý koniec, aký si zase dokážem predstaviť ja... Môže (nemusí) zaujať vizuálnou stránkou...(30.4.2012)

 • Redi

  Děti, neplačte o neukončeném konci! Mardock Scramble: The First Compression je pouze první díl trilogie, a proto si nechám hodnocení až po vydání třetího filmu. Co ale lze s jistotou vyzdvihnout už nyní je audiovizuální stránka, to je skvost.(2.2.2013)

 • SonGokussj
  *****

  Krásný příběh, město jako z Ghost in the Shell, půvabná psychicky nevyrovnaná hlavní hrdinka, doktor Easter alias doktor Who, legendární Ouefcocque a pořádná záporácká postava. Jen některé z těch věcí, co toto anime vyvyšují nad ostatními. 90(30.9.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace