poster

Zloději (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Dodukdeul

 • Jižní Korea

  도둑들

 • anglický

  The Professionals

  (neoficiální název)
 • USA

  The Thieves

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Jižní Korea, 2012, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Někdy si tak říkám, jaká je to škoda, že se do našich končin a zdejších multiplexů nedostávají ani ty divácky nejúspěšnější filmy současné asijské mainstreamové kinematografie. Tahle korejská variace na Dannyho parťáky je totiž zábavná od začátku do konce, přičemž nešetří dějovými zvraty ani parádními akčními scénami. A stejně jako u Dannyho parťáků i korejci vybrali na castingu to nejlepší, co současná korejská kinematografie nabízí. Pokud se tedy nechcete seznamovat s asijskou kinematografií prostřednictvím artových filmů s nejistým výsledkem, tohle může jedna z pohodlnějších a zábavnějších cest.(15.8.2016)

 • Adrian
  ****

  Oddychova blbinka, ktorej hravost je v spravnom pomere viac uprimna, ako krcovita. Non-unisex heist v azijskom baleni, ovsem s popisom pod ciarou "go global". Panazijske zoskupenie pred i za kamerou vykazuje slusne tmelivo v potrebnych zanrovych ingredienciach. Aj takto specificky nespecifikovane moze vyzerat v sucasnosti (november 2012) komercne najuspesnejsi korejsky flak. 7/10(3.11.2012)

 • Vavča
  ****

  Jako kdyby někdo smísil Dannyho parťáky a pecku od Tsuie Harka http://www.csfd.cz/film/9122-do-posledni-kapky-krve/ Heist movie s parádní akcí, možná až příliš mnoha charaktery, nicméně mnohé z nich jsou povedené a i přes relativně pomalejší rozjezd a delší minutáž si tady není zase tak moc na něco stěžovat(snad jen že děj někdy až moc neúprosně rychle pádí). Většinou se stavím skepticky ke snaze Asijců udělat film, kterým by měli potěšit Západ a jakoby nezklamat domácí diváky, ale tohle je snad jedna z mála vyjímek, kde se to povedlo.(6.11.2012)

 • Kicune
  ****

  Skvělá krimi ala Dannyho parťáci, jen s dvojnásobným množstvím podrazů, zvratů a zajímavých odboček. Film je natolik dynamický, akční, správně střídající vtip a napětí, se špetkou romantiky a nádechem „každý dostane, co si zaslouží“, že uteče i přes nehoráznou délku dvou a něco hodin. I přes množství postav, každá má svoji úlohu a roli, po chvilce jejich představování se v nich člověk vyzná a vybere si svého favorita. Velkou zásluhu na tom má herecký ansambl a jak už to u Korejců chodí – skvěle hrající. Bavila jsem se báječně a nevzpomenu si na okamžik, že bych se nudila. 90 %.(5.7.2013)

 • ywo666
  ***

  Hmm, Kórejci sa pokúsili o moderný heist film. A výsledok je viac než rozporuplný. Film má 135 minút a kopec z tých minút sú o ničom. Je tu množstvo postáv a človek sa v nich občas stráca. A ten vlasatý debil Andrew alebo Pepek Námorník sú otravnosťou na úrovni Melissy McCarthy a Kevina Harta. Akčné scény sú zaujímavé. Hlavne na konci. Ale v tej stopáži sa stratia lebo ich až tak veľa nie je. Dej prekombinovaný. Občas som netušil čo tam riešia a ani som nemal chuť sa snažiť tomu rozumieť. Keď to zhrniem. Miestami úplne super ale ako celok maximálne nekonzistetné a nefunkčné. 55%(13.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace