Režie:
Tae-yoo JangScénář:
Yeong-hyeon KimEpizody(24)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
Obsahy(1)
Když se v Koreji 15. století rozhodne král Sedžong Veliký zavést pro své poddané písmo s celým jeho složitým systémem, spustí lavinu intrik. (Netflix)
Hrají
Seok-kyu Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
MUDr. Romantik (2016) (seriál)
Seok-hwan Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Jin-woong Cho
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Ki-bang Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Jae-yong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Soo-hyeok Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gomen, aišiteru (2017) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Hyeok-kwon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Deurim hai (2011) (seriál)
Čas volá tvé jméno (2023) (seriál)
Seung-hwan Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vagabond (2019) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
So-yool Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)
Jin-goo Yeo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Hyeok Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Se-kyung Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Uchvácení krále (2024) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Yoon-shik Baek
Jižní Korea
Joong-ki Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Kibum
Jižní Korea
Woo Hyeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Práva (2021) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
No-min Jeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Eung-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Joon-young Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Hee-bong Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)