Cost of Living

Příběh vypráví o dvou mladých členech ochranné služby, kteří pracují v neobvyklé společnosti, kde zažijí pekelnou noc zabíjením a ničením monster. (DJDVD)

M.a.t.t.

Dobre budovaná atmosféra, obstojné hlášky, slušne obsadení herci. Akurát rozjazd trvá dlhšie ako by to bolo nutné a v momente keby sa mal dej skutočne rozbehnúť, tak je náhle koniec. ()

Davies182

"S"ko na hrudi nepotřebuje - stačí mu nabitá brokovnice, monstra, a kupa zeleného slizu. Singerův Superman v krátkometrážním akčním béčku! ()

Hrabka

Přestože to chvílemi může připomenout Vetřelce 3, tak to je asi to jediný, co mě v tomto kraťasu zaujalo. Akce divná, rozhovory blbé a herecké výkony velmi slaboučké. ()

korbitch22

Obrovská škoda.Dobře natočenej krátkometráž o "dekontaminační" jednotce, se skvělejma hláškama a dobrejma hercema, bohužel z monster neuvidíte vůbec nic a to je od tvůrců naprostá drzost.Zaujalo to a jako celovečerní sci-fi na dvd by to mělo hodně co říct a dalo by se to s klidem hodnotit od 3* do 4*, jenže kde nic není...ani Nebraska nebere.45%. ()

PauloZ

Neni to špatné. Žádná obludka se sice nekoná, ale má to solidní atmošku, kde jsou základem gegy útřední dvojice a 50 litrů slizu. Jak levné :) ()

Krissty

Hodně dobrý akčňák s vtipnými dialogy, které mě nejednou rozesmály.. "Zkusíme ho zabít?" -- "Ne." -- "Zdrháme?" -- "Jo.." Film mě nenudil a pobavil.. Co dodat? :) ()

bartias

Neznámý BenDavid Grabinski nějak zlanařil Brandona Routha a Breta Harrisona (a hlas Mary Elizabeth Winstead) a natočil levně realizovaný, promyšleně nasnímaný krátký film založený na dialozích. A přitom je to hororový sci-fi thriller v duchu Vetřelců inspirovaný Doomem. Dvojice "sekuriťáků" se probíjí tunely přísně tajného zařízení, které zamořily hrůzné výsledky genetických pokusů. Routh si to užívá! Místo efektů je to ale celé založené na tarantinovsky blábolivých dialozich aneb se skromnou municí hodně zásahů do černého. ()

URBAN

Vím že je to kratas , ale takovou kravinku jsem nečekal ani obludu jsem neviděl takže když už nic tak atmosféra byla dobrá ( 7.4.13/MAC ) ()

Pepper_x

Kromě zjištění, že v Nebrasce jsou čtvrtý nejlepší školy ve Státech tady není nic moc, co by stálo k zapamatování. A Tarantinovy dialogy? Kéž by ()

Matt007

koukat se na to dalo ale už se na to znovu nepodívám, celkem slušná kamera a nápad ale u dialogů jsem se moc nebavil. ()

LetztesBiest

Poměrně příjemný krátký film, i když postrádá nějakou hlubší pointu. 3.5* zaokrouhlené nahoru za pěkné zpracování a pár vtipných hlášek. ()

Mišísek

Mix Tower Prepu a paintballu :D Herecké obsazení skvělé, docela to i pobaví... Myslím, že už vím, co budu dělat v budoucnosti! ()

Phoeniyx

No nic moc možná jako celovečerní by to bylo lepší kecy o ničem a jen střelba na něco co se v kameře ani neukázalo. Vůbec se mi nelíbí zakončení a rádoby drsné řeči. Škoda vypadalo to dobře, ()