Cost of Living

Krátkometrážní / Akční / Komedie

USA, 2011, 9 min

• korbitch22

Obrovská škoda.Dobře natočenej krátkometráž o "dekontaminační" jednotce, se skvělejma hláškama a dobrejma hercema, bohužel z monster neuvidíte vůbec nic a to je od tvůrců naprostá drzost.Zaujalo to a jako celovečerní sci-fi na dvd by to mělo hodně co říct a dalo by se to s klidem hodnotit od 3* do 4*, jenže kde nic není...ani Nebraska nebere.45%.(3.3.2013)

• Isherwood

Half Life kulisy, Aliens atmosféra a dialogy od Tarantina. Wannabe až na půdu.(9.3.2012)

Celkově něčím nedotažená podívaná, všechno je na úkor všeho ostatního, na své si přijdou asi jen větší příznivci hlavních žánrů, o které se film snaží. Ale neurazilo, trochu i pobavilo. Nechutnostem jsme se také vyhnuli, ve výsledku docela dobrý počin. S titulky zde: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/cena-zivota(11.3.2012)

pobavilo, má to čosi do seba /60%/(3.10.2012)

Neznámý BenDavid Grabinski nějak zlanařil Brandona Routha a Breta Harrisona (a hlas Mary Elizabeth Winstead) a natočil levně realizovaný, promyšleně nasnímaný krátký film založený na dialozích. A přitom je to hororový sci-fi thriller v duchu Vetřelců inspirovaný Doomem. Dvojice "sekuriťáků" se probíjí tunely přísně tajného zařízení, které zamořily hrůzné výsledky genetických pokusů. Routh si to užívá! Místo efektů je to ale celé založené na tarantinovsky blábolivých dialozich aneb se skromnou municí hodně zásahů do černého.(20.2.2012)

• - Nebrasca, o které mluví Jerry (Bret Harrison) a Silas (Brandon Routh) mimo jiné v souvislosti s přeložením, je rodištěm režiséra Grabinskeho. (korbitch22)