Flamenco, Flamenco

(festivalový název)
  • Španělsko Flamenco, Flamenco

Flamenco je život, vášeň a radost. Propojení několika druhů umění, malířství, instrumentální hudba, zpěv, tanec. Film bez příběhu, příběh bez děje. Pomocí tance vyjádřená čistá láska i hořká samota. Ve snímku hrají – nejen před kamerou, ale také hudebně – i dvě legendy tohoto žánru, napodobovaný ale nenapodobitelný Paco de Lucía a jeho svébytný nástupce Tomatito. (Ibérica)

Trailer

Jezinka.Jezinka

Propojení několika druhů umění, malířství, instrumentální hudba, zpěv, tanec. Film bez příběhu, příběh bez děje, pomocí tance vyjádřená láska, samota, déšť, svist větru ve spadaném listí, let labutí nad jezerem při západu slunce, nebo možná jenom nechuť ráno vstávat. Čirá radost ze života, z vlastního hlasu a jeho souznění s hlasy jinými. Vůbec netuším, na co jsem se přes hodinu a půl dívala. Vím jenom, že jsem byla ve společnosti skvělých muzikantů a tanečníků, s nimiž jsem zpívala a tančila. Flamenco je život, vášeň a radost. Viděno během Challenge tour 2015 Speciál: Filmový lov ()

edie sedgwic

Tanec je poezia noh, flamenco je bolest. Nie je jednoduche si najst k flamencu cestu, ale ked ju uz najdete, nikdy vas to nepusti. Flamenco je jedna z najemocionalnejsich hudieb a tancov na svete a Saurovi sa dokonale podarilo zobrazit prepojenie viacerych druhov umenia do uzasneho a dojimaveho divadla. ()

Pedross800

Kvůli této smyslné, vášnivé, hrdé, svůdné a dech beroucí audiovizuální, pěvecké a taneční poctě flamencu bych strašné rád vstoupil na chvíli do ženského těla. Díky tomu bych si mohl užívat dlouhý a stupňující se několikanásobný orgasmus zachvacující každou část a pór mého těla. Takhle v té nedokonalé "macho" schránce jsem dosáhl vyvrcholení velmi záhy u této okouzlující kouřící seňority. A přitom tahle věcička toho k vášnivému prožívání a procítění se do nitra smyslnosti nabízí ještě mnohem, mnohem více, třeba tyhle nádherné a ladné rudé tanečnice. ()

Martin741

Genialne, film vlastne nema dejovu liniu, ide len o flamenco spev - nadherne tahave melodie - a tanecky a flamenco hudbu. Saura dokazal, ze je velikan svetovej kinematografie : 100 % ()