Útočná síla T

T-Force

Akční / Sci-Fi

USA, 1994, 95 min

• hribisko

Teroristi v mrakodrapu jak ze Smrtonosné pasti, speciální jednotka jak z Univerzálního vojáka, brnění jak z Robocopa, mechanická ruka a kompletní vystřílení policejní stanice jak z Terminátora? Pokud jste dostali chuť, tak se radši podívejte na Smrtonosnou past, Univerzálního vojáka, Robocopa a Terminátora. Všechno dohromady v jednom filmu rozhodně nedoporučuju, protože ten film, T-force, je dost zlý. Ovšem jako akčně-béčkový pozdně-noční program splní svou práci na výbornou. -Ohrožujete naši sebezáchovu?-(11.12.2008)

• corpsy

Oproti iným béčkam od PM Entertainment menej kvalitné, ale je to ešte stále slušná zábava, ktorá zatieni aj väčšinu dnešnej brakovej DVD ponuky.(30.12.2010)

• PenaPP

Hehe, zase tu sedím do noci a začínám se vážně zamýšlet nad tím, jak Film+ může kupovat a vysílat pořád takovéhle filmy. Celý filmy je očividně inspirovaný hromadou jiných akčních filmů, ovšem u té inspirace to končí - akční scény stojí za houby, dějově se taky moc tvůrci nepřetrhli a vlastně nic pozitivního na tom nebylo.(12.12.2008)

• choze

Pepin s Merhim natočili pár relativně zábavných akčních béček (ZUŘIVEC/RAGE, TERČ: PREZIDENT USA), ale tenhle shit zjevně inspirovaný UNIVERZÁLNÍM VOJÁKEM (a ve scéně zmasakrování policejní stanice a ve volbě zbraní TERMINÁTOREM) mezi ně nepatří. Scénář blbý a nudný, akční scény také (a do toho okatě počítačové výbuchy) a za ty dvoje ukázané kozy a soulož robotů hvězdičku nedám. A tolik tupých svalovců, co neumí hrát, na 90 minut...(16.4.2007)

Tento snímek je názornou ukázkou toho, jak lze s motivů a scén z různých akčních kinofilmů poskládat zcela nový film. Znalci poznají snímky jako jsou: 'Smrtonosná past', 'Univerzální voják', 'Terminátor', 'Poslední akční hrdina', 'Drsný Harry', ' Lebkouni', a mnoho dalších. A byť se jedná o laciný videosnímek, nepřišlo mi to zase až tak špatné. Ano, podivný snímek to je, ale také je patřičně akční, explozivní, svižný. Já se bavil.(19.1.2015)