Jessie (TV seriál)

Jessie

Komedie

USA, 2011, 101x22 min

Já si nemůžu pomoct, ale mě tenhle seriál prostě bavil na plné čáře! :) Co epizoda, to spousta humorných scének a hlášek, kterejm se prostě musíte zasmát, ikdyž víte, jak to je naprosto absurdní či stupidní! :) Po tomhle seriálu se mi bude stýskat, získal si mě především díky svým milým, vtipným a, jak jsme zjistili v posledním díle, i srdečným postavám :)(14.3.2017)

• kikka20

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..(6.1.2012)

• matthew.17

Hmm... Zatiaľ čo jej skúsenejšie kolegyne ako Miley Cyrus alebo Brenda Song opúšťajú Disney hľadajúc úspešnú kariéru, Debby je v Disney ktorého sa pomaly stáva kráľovnou maximálne úspešná. Hlavnú rolu mala až v DVOCH seriáloch ktoré boli len recykláciou vtipov z Hannah Montany a o tých hlavných rolách v ďalších filmoch plus najnovšie cpania Debby aj do hudby pomlčíme... Hmm... Dá sa na tom zasmiať, Debby je pekne zrzavá a Cameron Boyce je talent, časť od časti sa to zlepšuje(11.5.2012)

• Yarwen

Když už vám chybí kreativita na vtip či smysluplný děj, a jediné, co dokážete, je trapnost a klišé, zkuste to označit za "dětskou komedii", okořenit notnou dávkou nahraného smíchu, abyste označili místa, která považujete za srandovní, a nabídněte to televizím - třeba někdo naletí a takovou stupiditu koupí...(11.1.2018)

Už od začátku jde vidět, že Disneymu na tomto seriálu opravdu záleží. Jen v Česku, dvě předpremiéry, plno různých upoutávek, reklama na Youtube, Facebooku a kdo ví kde ještě. Taky do hlavní role obsadlili asi jednu z nynějších nejznámějších hereček Disney Channel - Debby Ryan. Ta podstoupila několik plastických operací, dostala úplně nový look a procestovala půlku světa kvůli propagaci. Teď k seriálu. Seriál se jen hemží vtipy, které jsou plné narážek, vtipy házejí všechny postavy. Prostředí se neustále mění, jen ty kulisy musely stát spoustu peněz. Děj se nerozděluje (zatím), postavy jsou zatáhnuty většinou do jednoho problému. Celé to režíruje Phill, kterého můžete znát jako pana Mosebyho ze Sladkého života, tohle dává seriálu ještě něco navíc. Dabing byl ve všech zemích stokrát přezkoumaný, ale jak sama Debby konstatovala, nejlépe se k ní hodí ten český hlas. :) Konec konců, opravdu dobrý seriál, opravdu.(2.7.2012)

• - Seriál měl společnou epizodu s dalšími dvěma seriály Disney Channel, a to s Austin & Ally (od r. 2011) a Hodně štěstí, Charlie (od r. 2010), který měl současné společnou epizodu se seriálem Na parket! (od r. 2010), což dokazuje, že se projekty odehrávají ve stejném univerzu. (ManOfPhoenix)

• - Představitelka Jessie Debby Ryan vysvětlila, že první série ukázala divákům více o dětech a druhá série více o osobnosti chůvy Jessie. (ManOfPhoenix)

• - Jméno jedné z dětí rodičů Morgana (Charles Esten) a Christiny (Christina Moore) Rossových Zuri je narážka na dceru slavného hollywoodského páru Toma Cruise a Katie Holmes Suri. (LentilleLily)