Já si nemůžu pomoct, ale mě tenhle seriál prostě bavil na plné čáře! :) Co epizoda, to spousta humorných scének a hlášek, kterejm se prostě musíte zasmát, ikdyž víte, jak to je naprosto absurdní či stupidní! :) Po tomhle seriálu se mi bude stýskat, získal si mě především díky svým milým, vtipným a, jak jsme zjistili v posledním díle, i srdečným postavám :)(14.3.2017)

• lilylove

Debby Ryan nemám vůbec ráda a je mi hrozně protivná(hlavně v The Suite Life On Deck) ale myslela jsem si že tohle bude celkem dobrý seriál(i s Debby) ale prostě ukázalo se že je to trapná kravina u které se jenom nudím a nudím....I když Debby nemůžu vystát neschodila jsem to do odpadu jenom kvůli ní....(16.6.2012)

• Yarwen

Když už vám chybí kreativita na vtip či smysluplný děj, a jediné, co dokážete, je trapnost a klišé, zkuste to označit za "dětskou komedii", okořenit notnou dávkou nahraného smíchu, abyste označili místa, která považujete za srandovní, a nabídněte to televizím - třeba někdo naletí a takovou stupiditu koupí...(11.1.2018)

• MikeCool

TV-seriál. Objevil na mém satelitu Disney Channel, vzápětí koukám jaký telenovelky pro děcka dnes frčí a tak se vracím do těch krásných děckých let. No, není to nic úchvatného, ale když je nuda tak toto není tak špatná volba. Rozhodně jsem nečekal, že se u tohohle dá upřímně zasmát a prostě se pobavit. A za to já "Jessie" uznávám!! | Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) |(8.10.2013)

• kikka20

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..(6.1.2012)

• - Komediální seriál Jessie od Disney Channel dosáhl obrovských úspěchů v USA se sledovaností 4,6 mil. diváků, díky nimž byla premiéra seriálu nejsledovanější páteční premiérou za poslední tři roky. (Zdroj: Disney Channel)

• - Představitelka Jessie Debby Ryan vysvětlila, že první série ukázala divákům více o dětech a druhá série více o osobnosti chůvy Jessie. (ManOfPhoenix)

• - Seriál měl společnou epizodu s dalšími dvěma seriály Disney Channel, a to s Austin & Ally (od r. 2011) a Hodně štěstí, Charlie (od r. 2010), který měl současné společnou epizodu se seriálem Na parket! (od r. 2010), což dokazuje, že se projekty odehrávají ve stejném univerzu. (ManOfPhoenix)