Jessie (TV seriál)

Jessie

Komedie

USA, 2011–2015, 39 h 56 min (Minutáž: 22–50 min)

Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, Karan Brar, Skai Jackson, Kevin Chamberlin, Chris Galya, Carolyn Hennesy, Sierra McCormick, Maia Mitchell, Christina Moore, Ross Lynch, Leigh-Allyn Baker, Stephanie Beatriz, Shanna Strong, Bridgit Mendler, Raini Rodriguez, Lily Mae Harrington, Devan Leos, Eric Petersen, Samantha Boscarino, Lulu Antariksa, Katherine McNamara, Ronnie Schell, Calum Worthy, Joey Richter, Laura Marano, Max Charles, Lauren Benz Phillips, Paul Willson, Meshach Taylor, Molly Burnett, True O'Brien, Jack Griffo, Garrett Clayton, Josie Totah, Amir K, Jace Norman, Cooper Barnes, Spencer Boldman, Lombardo Boyar, Jennifer Veal, Genevieve Hannelius, Haley Tju, James Patrick Stuart, Suzanne Krull, Francesca Capaldi, Peter Allen Vogt, Izzy Palmieri, L.J. Johnson, Charles Esten, Grace Kaufman, Nikki Hahn, Lenny Jacobson, Oliver Muirhead, Wayne Wilderson, Isabella Crovetti, Vernee Watson, Mike Batayeh, Adam Kulbersh, Matt Cook, Blake Cooper Griffin, Kyla-Drew, Chris Wylde, Nadji Jeter, Tom Parker, Tenzing Norgay Trainor, Jo Anne Worley, Noah Centineo, Raymond Lee, Kevin Michael Martin, Lauren Pritchard, Sam Pancake, Amy Farrington, Ray Ford, Kurt Ela, Marlowe Peyton, Jaden Martin, Raymond Cham Jr., Jackson Odell, Brian Carpenter, Drew Day, Taj Speights, Evan Roe, Genneya Walton, Austin North, Patrick Kerr, Nathaniel J. Potvin

Já si nemůžu pomoct, ale mě tenhle seriál prostě bavil na plné čáře! :) Co epizoda, to spousta humorných scének a hlášek, kterejm se prostě musíte zasmát, ikdyž víte, jak to je naprosto absurdní či stupidní! :) Po tomhle seriálu se mi bude stýskat, získal si mě především díky svým milým, vtipným a, jak jsme zjistili v posledním díle, i srdečným postavám :)(14.3.2017)

• Gemini

Tak předně, seriál se nejmenuje "Džesí", ale "Džesej", aspoň to tak sama titulní postavička (kterou jsem si spletl se Selenou Gomez, aka Kouzelnicí Z Waverly... a z ložnice Justina Biebera) pěje v titulnej pesničke. Zadně je to další psychoteror z dílny Disney kanálu, a můžete hádat, co značí, že Hannah Montana už v lednu 2011 skončila, a že titulní roli Džesej (2011-2015, odpočívej v pokoji, a v kuchyni, a v hale, a v dalších místnostech...) ztvárňuje děvčátko ze Sladkého Života Na Moři... správně, bude se tu hudebnit, v tom standardně hrozném slova smyslu, jak ho umí právě Disneykanálníci. Ale o čem to tedy vlastně je? O ničem, samozřejmě:) Tak jinak - jaký je setting a starring? No, mladičké děvče z Texasu se "neuvěřitelně smolnou/žertovnou shodou okolností" stane chůvou v rodině superrežiséra a bývalé supermodelky/superúspěšné podnikatelky, kteří samozřejmě nejsou parodií Brada Pitta a Angeliny Jolie, jen mají jedno vlastní dítě, a k němu tři rasově vyvážené adoptované sviště (přičemž čtveřice dětí je samozřejmě vyvážená i genderově;)). Tedy pokud Inda považujete za Asiata - v opačném případě se Disney dopouští rasismu... A krom dětí se tam vyskytuje ještě otylý líný majordomus (sorry, ale Nilesovi od "pana Sheffielda" nesahá ani k horní hraně podrážek) a "domácí mazlíček" varan skvrnitý (pravidelně autor nejlepších hereckých výkonů). Všichni krom Džesej, majordoma a dětí mají jen epizodní štěky, za které ovšem sklízejí různé "awards" (jako ostatně samotný tento seriál... o tempora, o mores...). Ale abych nebyl úplně zlý, děj jednotlivých epizod je o tom, že někdo má problém, Džesej děti svérázným způsobem vychovává (ač sama teenagerka s dost rozbordelařeným životem a samozřejmě nulovými životními nebo nedej bože výchovnými zkušenostmi), a rodinná soudržnost všechny problémy odlehčenou formou vyřeší (alespoň taková je teorie v hlavách tvůrců). Pokud by vám snad čtyři série tohoto úchvatného - typicky Disneykanálně laciného - spektáklu nestačilo, můžete si dopřát ještě spin-off... a já vlastně nevím, proč toho k těmhle příšernostem, které przní vkus a duševno odrostlejších dětí, napíšu tolik:) Asi proto, že je potřeba znát svého nepřítele... 20% a jsem rád, že jezdím do práce ještě před sedmou, kdy to Déčko nasadilo...(14.10.2016)

• MikeCool

TV-seriál. Objevil na mém satelitu Disney Channel, vzápětí koukám jaký telenovelky pro děcka dnes frčí a tak se vracím do těch krásných děckých let. No, není to nic úchvatného, ale když je nuda tak toto není tak špatná volba. Rozhodně jsem nečekal, že se u tohohle dá upřímně zasmát a prostě se pobavit. A za to já "Jessie" uznávám!! | Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) |(8.10.2013)

Už od začátku jde vidět, že Disneymu na tomto seriálu opravdu záleží. Jen v Česku, dvě předpremiéry, plno různých upoutávek, reklama na Youtube, Facebooku a kdo ví kde ještě. Taky do hlavní role obsadlili asi jednu z nynějších nejznámějších hereček Disney Channel - Debby Ryan. Ta podstoupila několik plastických operací, dostala úplně nový look a procestovala půlku světa kvůli propagaci. Teď k seriálu. Seriál se jen hemží vtipy, které jsou plné narážek, vtipy házejí všechny postavy. Prostředí se neustále mění, jen ty kulisy musely stát spoustu peněz. Děj se nerozděluje (zatím), postavy jsou zatáhnuty většinou do jednoho problému. Celé to režíruje Phill, kterého můžete znát jako pana Mosebyho ze Sladkého života, tohle dává seriálu ještě něco navíc. Dabing byl ve všech zemích stokrát přezkoumaný, ale jak sama Debby konstatovala, nejlépe se k ní hodí ten český hlas. :) Konec konců, opravdu dobrý seriál, opravdu.(2.7.2012)

• kikka20

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..(6.1.2012)