Reklama

Reklama

Jessie

(seriál)
  • USA Jessie
USA, (2011–2015), 39 h 56 min (Minutáž: 22–50 min)

Hrají:

Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, Karan Brar, Skai Jackson, Kevin Chamberlin, Chris Galya, Carolyn Hennesy, Christina Moore, Josie Totah, Pierson Fode (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(98)

Obsahy(1)

Jessie je dívka z malé texaské vesnice, která sní o dobrodružství na celý život, a proto se rozhodne vyměnit noci pod hvězdami za světla velkoměsta. Je plná nadšení, že žije na vlastní pěst a rozhodnutá nenechat se velkoměstem zastrašit, takže brzy přijímá práci chůvy a stěhuje se do luxusního půdního bytu dobře situovaného páru Morgana a Christiny Rossových a jejich čtyř dětí, Emmy, Raviho, Luka a Zuri. Se spoustou příležitostí, které jsou teď na dosah, se Jessie pomalu začíná orientovat v ruchu velkoměsta. S překvapením zjišťuje, jak moc se při své péči může spolehnout na podporu a pomoc dětí. Mezi další spojence, kteří jí pomáhají udržovat správný směr, patří rodinný majordomus Bertram a roztomilý dvacetiletý vrátný Tony. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

lilylove odpad!

všechny recenze uživatele

Debby Ryan nemám vůbec ráda a je mi hrozně protivná(hlavně v The Suite Life On Deck) ale myslela jsem si že tohle bude celkem dobrý seriál(i s Debby) ale prostě ukázalo se že je to trapná kravina u které se jenom nudím a nudím....I když Debby nemůžu vystát neschodila jsem to do odpadu jenom kvůli ní.... ()

matthew.17

všechny recenze uživatele

Hmm... Zatiaľ čo jej skúsenejšie kolegyne ako Miley Cyrus alebo Brenda Song opúšťajú Disney hľadajúc úspešnú kariéru, Debby je v Disney ktorého sa pomaly stáva kráľovnou maximálne úspešná. Hlavnú rolu mala až v DVOCH seriáloch ktoré boli len recykláciou vtipov z Hannah Montany a o tých hlavných rolách v ďalších filmoch plus najnovšie cpania Debby aj do hudby pomlčíme... Hmm... Dá sa na tom zasmiať, Debby je pekne zrzavá a Cameron Boyce je talent, časť od časti sa to zlepšuje ()

Reklama

Yarwen odpad!

všechny recenze uživatele

Když už vám chybí kreativita na vtip či smysluplný děj, a jediné, co dokážete, je trapnost a klišé, zkuste to označit za "dětskou komedii", okořenit notnou dávkou nahraného smíchu, abyste označili místa, která považujete za srandovní, a nabídněte to televizím - třeba někdo naletí a takovou stupiditu koupí... ()

kikka20 odpad!

všechny recenze uživatele

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney.. ()

Krissty 

všechny recenze uživatele

Takový průměr.. Možná spíš horší průměr.. Debby Ryan ani Peyton List mě moc nenadchly, na druhou strany ty tři děti jsou perfektní! Především Cameron Boyce, ten má budoucnost (alespoň u Disneyho :D).. Jednotlivé vtipy bývají docela dobré (i když i v tomto případě to bývá spíš 50:50), ale příběh jako celek mě většinou moc nezaujme.. Mimochodem ten ještěr, to je vůbec největší hvězda seriálu!!! ()

Galerie (68)

Zajímavosti (34)

  • Jméno jedné z dětí rodičů Morgana (Charles Esten) a Christiny (Christina Moore) Rossových Zuri je narážka na dceru slavného hollywoodského páru Toma Cruise a Katie Holmes Suri. (LentilleLily)

Reklama

Reklama