Jessie (TV seriál)

Jessie

Komedie

USA, 2011, 101x22 min

Patric Caird

Debby Ryan, Cameron Boyce, Skai Jackson, Kevin Chamberlin, Karan Brar, Chris Galya, Carolyn Hennesy, Sierra McCormick, Maia Mitchell, Peyton List, Christina Moore, Ross Lynch, Leigh-Allyn Baker, Stephanie Beatriz, Shanna Strong, Bridgit Mendler, Raini Rodriguez, Lily Mae Harrington, Devan Leos, Eric Petersen, Samantha Boscarino, Lulu Antariksa, Katherine McNamara, Ronnie Schell, Calum Worthy, Joey Richter, Laura Marano, Max Charles, Lauren Benz Phillips, Paul Willson, Meshach Taylor, Molly Burnett, True O'Brien, Jack Griffo, Garrett Clayton, Josie Totah, Amir K, Jace Norman, Cooper Barnes, Spencer Boldman, Lombardo Boyar, Jennifer Veal, G. Hannelius, Haley Tju, James Patrick Stuart, Suzanne Krull, Francesca Capaldi, Peter Allen Vogt, Izzy Palmieri, L.J. Johnson, Charles Esten, Grace Kaufman, Nikki Hahn, Lenny Jacobson, Oliver Muirhead, Wayne Wilderson, Isabella Crovetti, Vernée Watson-Johnson, Mike Batayeh, Adam Kulbersh, Matt Cook, Blake Cooper Griffin, Kyla-Drew, Chris Wylde, Nadji Jeter, Tom Parker, Tenzing Norgay Trainor, Jo Anne Worley, Noah Centineo, Raymond Lee, Kevin Michael Martin, Lauren Pritchard, Sam Pancake
  • kikka20

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..(6.1.2012)

• matthew.17

Hmm... Zatiaľ čo jej skúsenejšie kolegyne ako Miley Cyrus alebo Brenda Song opúšťajú Disney hľadajúc úspešnú kariéru, Debby je v Disney ktorého sa pomaly stáva kráľovnou maximálne úspešná. Hlavnú rolu mala až v DVOCH seriáloch ktoré boli len recykláciou vtipov z Hannah Montany a o tých hlavných rolách v ďalších filmoch plus najnovšie cpania Debby aj do hudby pomlčíme... Hmm... Dá sa na tom zasmiať, Debby je pekne zrzavá a Cameron Boyce je talent, časť od časti sa to zlepšuje(11.5.2012)

• lilylove

Debby Ryan nemám vůbec ráda a je mi hrozně protivná(hlavně v The Suite Life On Deck) ale myslela jsem si že tohle bude celkem dobrý seriál(i s Debby) ale prostě ukázalo se že je to trapná kravina u které se jenom nudím a nudím....I když Debby nemůžu vystát neschodila jsem to do odpadu jenom kvůli ní....(16.6.2012)

Už od začátku jde vidět, že Disneymu na tomto seriálu opravdu záleží. Jen v Česku, dvě předpremiéry, plno různých upoutávek, reklama na Youtube, Facebooku a kdo ví kde ještě. Taky do hlavní role obsadlili asi jednu z nynějších nejznámějších hereček Disney Channel - Debby Ryan. Ta podstoupila několik plastických operací, dostala úplně nový look a procestovala půlku světa kvůli propagaci. Teď k seriálu. Seriál se jen hemží vtipy, které jsou plné narážek, vtipy házejí všechny postavy. Prostředí se neustále mění, jen ty kulisy musely stát spoustu peněz. Děj se nerozděluje (zatím), postavy jsou zatáhnuty většinou do jednoho problému. Celé to režíruje Phill, kterého můžete znát jako pana Mosebyho ze Sladkého života, tohle dává seriálu ještě něco navíc. Dabing byl ve všech zemích stokrát přezkoumaný, ale jak sama Debby konstatovala, nejlépe se k ní hodí ten český hlas. :) Konec konců, opravdu dobrý seriál, opravdu.(2.7.2012)

• MikeCool

TV-seriál. Objevil na mém satelitu Disney Channel, vzápětí koukám jaký telenovelky pro děcka dnes frčí a tak se vracím do těch krásných děckých let. No, není to nic úchvatného, ale když je nuda tak toto není tak špatná volba. Rozhodně jsem nečekal, že se u tohohle dá upřímně zasmát a prostě se pobavit. A za to já "Jessie" uznávám!! | Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) |(8.10.2013)

• - Seriál měl společnou epizodu s dalšími dvěma seriály Disney Channel, a to s Austin & Ally (od r. 2011) a Hodně štěstí, Charlie (od r. 2010), který měl současné společnou epizodu se seriálem Na parket! (od r. 2010), což dokazuje, že se projekty odehrávají ve stejném univerzu. (ManOfPhoenix)

• - Představitelka Jessie Debby Ryan vysvětlila, že první série ukázala divákům více o dětech a druhá série více o osobnosti chůvy Jessie. (ManOfPhoenix)

• - Komediální seriál Jessie od Disney Channel dosáhl obrovských úspěchů v USA se sledovaností 4,6 mil. diváků, díky nimž byla premiéra seriálu nejsledovanější páteční premiérou za poslední tři roky. (Zdroj: Disney Channel)