Jessie (TV seriál)

Jessie

Komedie

USA, 2011–2015, 39 h 56 min (Minutáž: 22–50 min)

Tvůrci:

Pamela Eells

Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, Karan Brar, Skai Jackson, Kevin Chamberlin, Chris Galya, Carolyn Hennesy, Sierra McCormick, Maia Mitchell, Christina Moore, Ross Lynch, Leigh-Allyn Baker, Stephanie Beatriz, Shanna Strong, Bridgit Mendler, Raini Rodriguez, Lily Mae Harrington, Devan Leos, Eric Petersen, Samantha Boscarino, Lulu Antariksa, Katherine McNamara, Ronnie Schell, Calum Worthy, Joey Richter, Laura Marano, Max Charles, Lauren Benz Phillips, Paul Willson, Meshach Taylor, Molly Burnett, True O'Brien, Jack Griffo, Garrett Clayton, Josie Totah, Amir K, Jace Norman, Cooper Barnes, Spencer Boldman, Lombardo Boyar, Jennifer Veal, Genevieve Hannelius, Haley Tju, James Patrick Stuart, Suzanne Krull, Francesca Capaldi, Peter Allen Vogt, Izzy Palmieri, L.J. Johnson, Charles Esten, Grace Kaufman, Nikki Hahn, Lenny Jacobson, Oliver Muirhead, Wayne Wilderson, Isabella Crovetti, Vernee Watson, Mike Batayeh, Adam Kulbersh, Matt Cook, Blake Cooper Griffin, Kyla-Drew, Chris Wylde, Nadji Jeter, Tom Parker, Tenzing Norgay Trainor, Jo Anne Worley, Noah Centineo, Raymond Lee, Kevin Michael Martin, Lauren Pritchard, Sam Pancake, Amy Farrington, Ray Ford, Kurt Ela, Marlowe Peyton, Jaden Martin, Raymond Alexander Cham Jr., Jackson Odell, Brian Carpenter
  • Yarwen

Když už vám chybí kreativita na vtip či smysluplný děj, a jediné, co dokážete, je trapnost a klišé, zkuste to označit za "dětskou komedii", okořenit notnou dávkou nahraného smíchu, abyste označili místa, která považujete za srandovní, a nabídněte to televizím - třeba někdo naletí a takovou stupiditu koupí...(11.1.2018)

• kikka20

No, tak to se Disney teda předvedlo. Sice jsem zatím viděla pouze první díl, ale Debby Ryan byla lepší v The Suite life on deck a to mi nikdo nevymluví. Opět je tady hlavní postava, která je krásná, chytrá a moudrá (jako každý američan). Jsem zvědavá jak to bude pokračovat, ale už teď vím, že tohle nebude můj oblíbený seriál na Disney..(6.1.2012)

• matthew.17

Hmm... Zatiaľ čo jej skúsenejšie kolegyne ako Miley Cyrus alebo Brenda Song opúšťajú Disney hľadajúc úspešnú kariéru, Debby je v Disney ktorého sa pomaly stáva kráľovnou maximálne úspešná. Hlavnú rolu mala až v DVOCH seriáloch ktoré boli len recykláciou vtipov z Hannah Montany a o tých hlavných rolách v ďalších filmoch plus najnovšie cpania Debby aj do hudby pomlčíme... Hmm... Dá sa na tom zasmiať, Debby je pekne zrzavá a Cameron Boyce je talent, časť od časti sa to zlepšuje(11.5.2012)

• MikeCool

TV-seriál. Objevil na mém satelitu Disney Channel, vzápětí koukám jaký telenovelky pro děcka dnes frčí a tak se vracím do těch krásných děckých let. No, není to nic úchvatného, ale když je nuda tak toto není tak špatná volba. Rozhodně jsem nečekal, že se u tohohle dá upřímně zasmát a prostě se pobavit. A za to já "Jessie" uznávám!! | Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) |(8.10.2013)

• lilylove

Debby Ryan nemám vůbec ráda a je mi hrozně protivná(hlavně v The Suite Life On Deck) ale myslela jsem si že tohle bude celkem dobrý seriál(i s Debby) ale prostě ukázalo se že je to trapná kravina u které se jenom nudím a nudím....I když Debby nemůžu vystát neschodila jsem to do odpadu jenom kvůli ní....(16.6.2012)

• - Seriál měl společnou epizodu s dalšími dvěma seriály Disney Channel, a to s Austin & Ally (od r. 2011) a Hodně štěstí, Charlie (od r. 2010), který měl současné společnou epizodu se seriálem Na parket! (od r. 2010), což dokazuje, že se projekty odehrávají ve stejném univerzu. (ManOfPhoenix)

• - Komediální seriál Jessie od Disney Channel dosáhl obrovských úspěchů v USA se sledovaností 4,6 mil. diváků, díky nimž byla premiéra seriálu nejsledovanější páteční premiérou za poslední tři roky. (Zdroj: Disney Channel)

• - Představitelka Jessie Debby Ryan vysvětlila, že první série ukázala divákům více o dětech a druhá série více o osobnosti chůvy Jessie. (ManOfPhoenix)