Naboř a ujeď

Hit and Run

Akční / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2012, 100 min

• anderson

Nehľadal som v tomto filme nič hlbokomyseľné. Iba prostú oddychovú zábavu. Žiaľ dostal som len NUDU ! Keď sa tu tak pozerám na tie vysoké hodnotenia, tak už som buď príliš náročný ja, alebo všetci ostatní majú latku zábavnosti položenú "proklatě nízko". Nech už tak či onak, tá jedna hviezdička je snáď len za to, že som nemusel zvracať od prípadných fekálnych scenáristických nápadov "osviežujúcich" už aj tak biednu zápletku. (6.2.2013)(6.2.2013)

• grizly007

Naprostá slabota. Spíše televizní film. Kina ani náhodou a dvd s hodně přimhouřenýma očima. U komedie by se měl člověk smát a to se zde stane asi 2x. Jako neni to sračka to zase ne ale prostě je to o ničem. Zasmál jsem se akorát v části kdy se řešilo kým byl jeden z herců v lochu znásilněnej a výrazu Daxe Sheparda na začátku filmu kdy z okna sleduje auto bez šoféra na který střílí fízl. Trochu málo ale někde neni ani to. Proto 2 hvězdy. Jinak to nemá to šťávu....a scénář? takovej bych udělal při jednom sraní na wc za 5minut. Opět je zde takový klasický trik na diváka v podobě kvalitního soundtracku kdy na konci máte pocit že to nebylo tak špatný. Ovšem bylo. A vychytrale zvolené songy to nezmění. Co dodat? snad jen že se jedná o krásnou ukázku jak z naprostýho hovna vydělat prachy. Opravdový americký sen.(27.12.2012)

• Lukoboss

Dost hrozná komedie, kde hlavního hrdinu hraje naprosto nesympatickej mameluk a jeho přítelkyni byste po pár minutách nejradši dali pěstí. K tomu se ještě přidá milovník psů a obtloustlej, nešikovnej a cholerickej homouš a "párty" může začit. Bylo to tak strašně hloupý, že jsem se ani jednou nezasmál. Jediný plus, proto taky ta jedna hvězda, jsou ty auta, který se tam objevujou, zejména pak černej Lincoln! Tam nemám co vytknout.(29.5.2013)

Kompletní misunderstood v oblasti obsazení, děj chatrný, ovšem v mezích možností celkem zábavný. Dax Shepard si psal roli evidentně na tělo (pletl se pravděpodobně v rámci vzniku snímku úplně do všeho - také většina z obsazených asi figuruje na jeho osobním seznamu přátel), zapomněl se při tom ale občas podívat do zrcadla a hodnotit trochu s odstupem. II Scénář: Dax Shepard. 60%(23.10.2012)

Příjemná herecky nadprůměrná hovadinka. Příběh byl poměrně neurčitý, tedy spíše nahodilý, kde se komplikovala jedna věc za druhou, a divák tak jen málokdy mohl něco předem očekávat. Co mě také překvapilo bylo hodně příjemné herecké obsazení, kdy si v hlavních rolích zahrál Dax Shepard po boku s půvabnou Kristen Bell. Potěšen jsem byl také vedlejší rolí Michaela Rosenbauma, který ve své filmografii nemá téměř žádné velké filmy, a znám ho spíše jen ze Smallville, ovšem zde mi dokázal, že dokáže perfektně zahrát i ve velkém celovečerním akčním filmu. No a samozřejmě Bradley Cooper, který se předvedl v roli padoucha s dredama na hlavě. Dějově docela akční ale spíše zvrhlé s časnými jednoduchými vtípky. Rozhodně bych se na to znovu rád podíval. 85%(20.8.2014)

• - Při honičce na opuštěném letišti a při následné přestřelce bylo ustřeleno zrcátko u Corvetty. Později je ale v dalších záběrech zrcátko zpět na svém místě a bez poškození. (Danny F.)

• - Auto, ktoré Yul (Dax Shepard) postavil s otcom, je Lincoln Continental 1967. Alex (Bradley Cooper) jazdí na Cadillacu CTS-V Sport Wagon. (sWONDER)

• - V úvodní scéně, kdy Randy (Tom Arnold) telefonuje s Charliem (Dax Shepard) a zároveň řídí, drží svůj iPhone vzhůru nohama. (Dr Lizal)