poster

Láska všemi deseti

 • Francie

  Populaire

 • Slovensko

  Láska všetkými desiatimi

Sportovní / Romantický / Komedie

Francie / Belgie, 2012, 111 min

Externí recenze k filmu (4)

 • BestFilm.cz (Michal Žlábek) ****

  "Celkově řečeno se v případě „Lásky všemi deseti“ jedná o příjemnou retro romantickou komedii, která nádherně dokazuje, že pohodová atmosféra a podařený casting zvládnou občas zastínit i tragický scénář, a to prosím nutno podotknout, že do režisérské židle usedl debutant Régis Roinsard. Když retro…" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ****

  "U snímku nehrozí, že byste se smáli na celé kolo, usmívat se ale budete pořád. Oplývá totiž optimismem a dobrou náladou, podmalovanou francouzskými rytmy." (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) ***

  "Vzhledem k tomu, že film je debutem Régise Roinsarda, jde o docela dobrý výsledek. Propracovaná dobová stylizace v pastelových barvách je největším pozitivem snímku. Mezi nejzábavnější chvíle patří dramatické prostřihy na datlující prsty, soustředěné tváře, přibývající písmenka na papíře a spěch…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) **

  "Snímek aspoň zachraňuje ústřední herecké duo. Déborah François plní roli roztomilé, ale nemotorné dívenky z Horní Dolní, která žije svůj sen. Svou naivitou a přeslazeností perfektně pasuje po bok Romaina Durise, jenž dává průchod svému šarmu už jen úsměvem. Dohromady tvoří dvojici, která sice…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace