poster

TT3D: Closer to the Edge

Dokumentární

Velká Británie, 2011, 104 min

Hudba:

Andy Gray
(další profese)
 • Attta
  *****

  Mám rád motorsport a i přesto že jsem motorky přestal dávno sledovat, tohle jsem si pustil velice rád hned jak jsem přišel na to, že někdo natočil dokument o závodech na Isle of Man. Čekal jsem od toho hodně a dostal jsem od toho ještě víc. Opravdu příjemné pokoukání, skvělé zpracování a rozhovory a příbehy jezdců přímo z první ruky. :) Vždycky jsem si myslel, že ti závodnící jsou totální magoři, ale ti o kterých se tento dokument "točil", mě dokázali vyvézt z omylu. Je to prostě jedna velká štastná komunita, která se jednou za rok sjede a oslaví tímto způsobem svoji vášeň, u které bohužel musí počítat s tím že může dojít ke ztrátě na životech. Zajímavé.(23.10.2014)

 • beatygirl
  *****

  Dokument, který vás donutí koukat od první minuty až do úplného konce. Chvílemi nechápete ty lidi jak to mohou dělat, ale život je moc krátkej na to, abychom ho jen přežívali. Tady to je všechno nebo nic. Nevěříte svým vlastním očím a říkate si tohle se opravdu dějě. Ale ano opravdu se to každý rok koná a spousta lidí bez toho nemůže žít. Obdivuju ty lidi, kteří každý rok stojí na tom startu a jedou.(11.11.2013)

 • Dánek
  ****

  Hodně zajímavý dokument o motorkovém závodě na Isle of Man. Před filmem jsem o něm nikdy neslyšel, ale teď už vím že existuje. Většina dokumentu je rozhovory se samotnými jezdci, kteří se řítí obrovskými rychlostmi (200km/h+) po obyčejných cestičkách na Isle of Man. Podle mě to jsou normální blázni, mám asi svůj život moc rád abych dělal takovýhle píčoviny :). Dokumentu by prospělo malinko zkrátit, proto dávám 80% a doporučuju se podívat!(14.1.2012)

 • Courtemanche
  *****

  Isle of Man TT. Nejtěžší motocyklový závod světa, jedno kolo má 60 kilometrů, kolem stromů, ve vesnici, v kraji, jen pro lidi kteří v hlavě nemají pořádek. Moto GP je vedle toho snídané. Můj oblíbenec Guy Martin (čert k pohledání) v hlavní roli, je to vynikající dokument, ............................................ 5/5................................... Koho zajímá víc tento sport -Road racing- těm doporučuji i Severoirský dokument THE ROAD RACERS/1978, dostupný online, v hlavní roli s legendou Joey Dunlopem. Na imdb, atd nehledejte. (Je to spíše poloamatérský dokument, má 60 minut, ale dokonale nám přibližuje svět road racingu v 70.letech.) Jsou tam záběry s rodinou, z garáže (doma), z North West 200, atd. Dokonale přímý dokument.(23.11.2013)

 • kolly13
  ***

  Inside dokument o bláznech na motorkách, které někteří považují za posledlé svým hobby. Poskytuje to syrovost dokumentu a to mě baví. Co mě ale udivuje, je fakt, že film je prostě jen dobře sestříhán, ale neposkytuje skoro nic, krom záchvěvu se přidat, což ale po chvilce uvažování každý rozumný rád zavhrne jako hazard s něčím, co se nedává dvakrát.(12.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace