Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Marek1991

Vyhlásenia ankety Slávik sú väčšinou neoriginálne, trápne alebo nudné s inšpirovaním sa hlúposťami zo západných krajín. Tento ročník patril najmä Jurajovi Mokrému a to ani nie je spevák. Dať dopredu škriekajúcich pubertiakov bolo hlúpe. Odovzdávania cien tak, ako sa v súčasnosti robia po svete sa mi nepáčia a tento nebol výnimkou, ale aspoň to nebola katastrofa.(4.10.2012)

• dyfur

...koho nejaký Slávik zaujíma....vždy to bolo trapné a takým to aj ostalo v novej dobe.....Nerozhoduje počet predaných CD,počet koncertov,počet platiacich divákov,ale nejaké sms-ky ...kedysi korešpondenčné lístky.(8.4.2015)

• Paity

Ani tenhle slovenský Slavík se nepovedl, celá show navíc působila poněkud chudě, i když u nás to v poslední době není jiné.(16.8.2013)

• Voorhees

šlo klesnout ještě níž?(1.1.2014)

• RigorMortis

Slovensko má mnohých dobrých hudobníkov, no tí sa do Slávika ťažko dostanú. Namiesto toho sa robí reklama shitpopu a konzumu a do už aj tak zlej relácie sa ešte pridá aj úbožiak Mokrý, ktorý tam ani nemá čo hľadať.(20.4.2014)