Živě na jedničce (TV pořad)

Rodinný / Publicistický

Česko, 2012, 150 min

Petr Rajchert, Jan Musil, Eva Brettschneiderová-Machourková, Aleš Zbořil, Roman Skamene, Ondřej Kepka, Filip Laureys, Václav Neckář, Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Zoltán Sallai, Viliam Gutray, Pavel Nový, Zdeněk Chlopčík, Jitka Němcová, Helena Třeštíková, Petr Horký, Mary Coronado, Tomáš Houška, Petr Bende, Lukáš Hejlík, Radim Uzel, Jana Štěpánková, Zlata Adamovská, Iveta Fialová, Vlado Štancel, Anna Šišková, Miloš Čermák, Bohumil Klepl, Michal Pavlíček, Simona Stašová, Milan Cieslar, Maciej Cymorek, Radim Špaček, Jan Burian, Jaromír Hnilička, Barbora Seidlová, Svetlana Slováková, Miloň Čepelka, Michal Dlouhý, Alexej Pyško, Věra Špinarová, Antonín Panenka, Monika Absolonová, Ondřej Brzobohatý, Halina Pawlowská, Jan Bendig, Janek Ledecký, Eliška Bučková, Arnošt Goldflam, Anna Polívková, Jan Pokorný, Stanislav Zindulka, Světlana Nálepková, Václav Noid Bárta, Radim Hladík st., Eliška Balzerová, Milena Steinmasslová, Albert Černý, Ivan Vyskočil, Hana Maciuchová, Peter Nagy, Petr Fiala, Olga Lounová, Jaroslav Uhlíř, Aleš Háma, Václav Vydra nejml., Ilona Csáková, Iva Frühlingová, David Koller, Helena Vondráčková, Roman Vojtek, Matěj Ruppert, Ivan Hlas, Jana Hubinská, Ladislav Špaček, Valérie Zawadská, Marcela Březinová, Dagmar Zázvůrková, Petr Macháček, Jan Budař, Hana Křížková, Maroš Kramár, Petr Kotvald, Liliana Malkina, Sára Saudková, Vojtěch Dyk, Barbora Srncová, Michal Dvořák, Anna K., Vica Kerekes, Jarek Hylebrant, Jiří Chlumský, Martin Stropnický, Karel Vágner, Leona Machálková, Michal Hrůza, Dušan Klein, Věra Čáslavská, Olga Sommerová, Ivo Šmoldas, Kamil Střihavka, Martin Dejdar, Jan Přeučil, Dan Bárta, Klára Issová, Kateřina Kornová, Josef Polášek, Bára Basiková, Petr Kolář, Mirjam Landa, Matěj Hádek, Jiří Vyorálek, Vilma Cibulková, Miroslav Donutil, Laco Deczi, Veronika Divišová, Juraj Šajmovič, Vilém Čok, Linda Rybová, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Pavel Bobek, Alena Antalová, Zbigniew Czendlik, Michael Foret, Petr Havlíček, Petr Jeništa, Martin Zbrožek, Jana Lorencová, Helena Štáchová, Martin Klásek, Tomáš Kočko, Roman Šebrle, Arnošt Vašíček, Gabriela Lefenda, Věra Martinová, Blanka Matragi, Markéta Konvičková, Martin Harich
  • Ded@M@tes

Nebýt pár zajímavých hostů co se v pořadu objeví, by se to sledovat ani za mák nedalo. ( Hodnocení: 2/10 )(13.7.2012)

• Crocuta

Dnes odpoledne jsem se od Musila dozvěděl, že "růžové víno je teď trendy". Díky, vřelé díky, nechápu jak jsem bez podobných informací mohl dosud žít! Má-li tento pořad reprezentovat ony převratné změny na ČT, halasně vyhlašované jejím novým šéfem, potěš nás Bůh. Mám dojem, že s tímhle "odpoledním proudem" spíš odpluje významný segment divácké obce do vod, které jsou sice stejně komerční, ale alespoň si na nic nehrají a hlavně: jsou komerční za své vlastní peníze. Co je platna všechna snaha moderátorských dvojic - jejich osobnosti jsou pro běžného diváka neúnosně charismatické a intelekt až příliš pronikavý...(12.4.2012)

• formelin

Naprostý amatérismus, který doufám brzo skončí, jako řada nesmyslů, které na ČT vzniklo v průběhu minulého roku (Výletníci, Pokondr live, ...)(9.1.2012)

• kingik

Moc krásný a poučný pořad. A pozor - je moderovaný. Dozvím se věci, které jdou jedním uchem tam a druhým zase ven. Musil je mně navíc mírně protivný svým vlezle úlisným a cukrkandlovým projevem. To se nedá vydržet. Přiznávám však, že Musil je mnohem lepší moderátor než Rajchert, se kterým se po týdnu střídá. Na ženské moderátorské posty by to asi chtělo mladší průvodkyně pořadem. Záleží také na hostech, které si pořad zve do studia. 40%(14.3.2012)

Nevím, proč každý hned odsuzuje pořad takovéhoto typu. Přece jenom ANO, je to sice do očí bijící kýč, ale na druhou stranu s docela slušnými moderátory. A ještě ke všemu živě. Postavil bych před kameru všechny, co tady jen tak blbě žvaní a myslí si jak jsou objektivní. ;) Takže 5 hvězd už kvůli těmhle blbům.(4.2.2012)