Bizarní obyvatelé moří (TV film)

Freaks of the Sea

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 55 min

Opět nádherný dokument z velmi rozmanitého mořského světa. Tentokrát uvidíme hodně netradiční obyvatele této vodní říše. Rejnoky, medúzy, rozedrance (ti jsou obzvláště zajímaví a tak hnusní, až jsou krásní), vražedné kraby, kteří svou oběť nejprve klepetama doslova roztrhají na kousíčky. A spousta dalších mořských tvorů. 95%(2.2.2013)

Neuvěřitelné co s námi žije na této planetě! Naprosto fascinující a strhující podívaná. Bravo..(10.2.2013)

Ne každý dokument je pro mě zajímavý, ale tento ano. Člověk se mnohdy podiví, jaké různé živočichy příroda vytvořila. A to nemyslím jen v mořích, jako je hlavním cílem v tomto dokumentu. Tvůrci se rozhodli, že nám ukáží speciální "výtvory" zvířecí (podmořské) říše. A ano, jak z názvu dokumentu vyplývá, uvidíme zde opravdu zvláštní tvory. Některé i celkem děsivé. Jen jedna věc mě zajímá - jak tohle někdo může vůbec natočit na kameru?(19.2.2013)

Vše co není úplně zmapované, nebo pro nás neodborníky neobjevené, mě velmi zajímá a baví mě na to se koukat v dokumentech.(9.8.2013)

Kouzelný. Úžasný. Fascinující. Nejen takto se dá popsat tento úžasný dokument, jeden z nejlepších, které jsem kdy viděl. Pavel Soukup to nadaboval výborně, záběry jsou neskutečné. Tenhle dokument je skvělou ukázkou toho, jak jsou hlubiny oceánů rozmanité. Úžasná zvířata, na které jen tak nezapomenu. Medůzy, elektrické potvory, rozedranci, brutální krabové, mořští konící... To vše a ještě mnohem víc podivných, zvláštních, velice zajímavých a svým způsobem nádherných tvorů vám představí tento dokument. A člověk se opravdu něco dozví, informací je tu opravdu dost. Je to asi ten nejlepší dokument, jaký jsem kdy viděl. Skutečně úžasný kousek nám Prima ZOOM předvedla. Doporučuji všem milovníkům přírody. 100%. Při sledování jsem byl mnohokrát překvapen a snad ještě více pozitivně šokován...(10.2.2013)