Reklama

Reklama

Race to World First

  • Německo Race to World First
Dokumentární / Životopisný / Drama
USA / Německo, 2011, 68 min

Obsahy(1)

Celosvětová velká bitva mezi 12 miliony lidí, hrajících hru World of Warcraft. Hráči Austrálie, Německa, Řecka, Finska, Ruska a Velké Británie diskutují o tom, co znamená soutěžit na nejvyšší možné úrovni a co všechno ve svém životě obětují pro tuto hru. Dokument ukazuje cestu hráčů, kteří narazili na plno sporů, stresu, ale i vítězství. (Sykii)

(více)

Recenze (8)

campix 

všechny recenze uživatele

Pro nehráče (nebo alespoň ty WOWkem netknuté) je Race to World First poměrně nezajímavá podívaná. Vidíte za čím se tito lidé honí, čeho všechno jsou schopni, aby se stali prvními kdo dohrají celý nový datadisk a porazí finálního bosse. Vidíte jak jsou Američani naštvaní na Evropany, že se objevují problémy v jejich týmu, ale nic popravdě zajímavého. Špatně odvyprávěné, jako výpověď určitého kultu to nestačí a ani cílený WOW (:D) efekt se nedostavuje. Alespoň ta stopáž je velice rozumná. ()

Tred2 

všechny recenze uživatele

Jediný pořádný dokument o WoW, který jsem kdy viděl. Ukazuje top hráče hry, co vše musí obětovat, kolik času musí hře věnovat (myslím si, že nehráči budou ještě víc překvapení z některých čísel než jsou teď), ale taky o tom jak takoví lidé vypadají v RL (ve skutečném životě) a co pro ně hra znamená. Skvělá záležitost pro rozšíření si obzorů o nerdech/geecích (minimálně z oblasti MMORPG). Akorát škoda, že takováto záležitost se dostavila až po tolika letech existence WoW, v dnešní době už to není až tak intenzivní. Každopádně pro mě jakožto bývalého hráče WoW to je určitě srdcovka. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý dokument o hráčích World of Warcraft. Ocení to hlavně hráči. Zabývá se progressem jednotlivých světových guild na Cataclysmu. Vidíte, co to s těma lidma dělá. Jedou třeba 2 dny v kuse. Jaký to má vliv na jejich životy atd. Američani jsou nasraní, protože jim Evropani vyžírají všechny first killy. :D ()

Imune 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavej dokument, kterej bych určitě víc uvítal pár let zpátky, kdy jsem wowko ještě hrával. :-) Pro ty, co tuhle, dříve nejhranější, MMORPG hru nehráli a nijak je nezaujala, to asi nebude úplně nejzáživnější podívaná, ale pro nás "zkušený playery" je to pěkný pohled do životů pro gamerů a jejich cesty za prvenstvím ve světě. 80% ()

HellFire 

všechny recenze uživatele

Jako dokument bych řekl, že jde o standard. Občas zaráží až přílišné lpění na virtuální svět a i když z části tomu jako bývalý hráč WoW rozumím, takhle fanaticky jsem to nikdy neviděl. Alespoň jsem se dozvěděl, kdo že jsou ti hráči, kvůli kterým se neustále vydával nový obsah, zatímco naše guilda nestíhala ani omylem vyčistit všechny dungeony :). ()

Zajímavosti (3)

  • Téměř 150 vývojářů se podílelo na vytvoření 30.000 předmětů ve hře, 7.600 questů, 1.400 lokací a 5.300 postav. (HellFire)
  • Každý týden stráví hráči po celém světě hraním "World of Warcraft" v průměru 22,7 hodin. Stále ale mají co dohánět, aby trumfnuli sledování televize, u které lidé tráví týdně v průměru 39,25 hodin. (HellFire)
  • "World of Warcraft" hraje celosvětově přes 10 milionů hráčů. Jeden z pěti pravidelných předplatitelů je žena. (HellFire)

Reklama

Reklama