Night of the Living Dead: Resurrection

všechny plakáty

V roku 2012 mŕtvi povstali z hrobov s jediným cieľom: poriadne sa nakŕmiť ľudským mäsom. Kým akademici špekulujú nad vedeckými príčinami tohto nepríjemného fenoménu, veriaci hovoria o príchode armagedonu, ktorý predpovedala Kniha zjavenia. Mestá jedno po druhom vymierajú a civilizácia sa pomaly rozpadá. Jedna rodina si dokáže nájsť útočisko pred nemŕtvymi armádami na izolovanom statku v západnom Walese. Ale to ešte netušia, že najväčšia hrozba sa už skrýva v ich vlastných radoch! (ČSFD)

George Stobbart odpad!

Pravdepodobne najamatérskejší a zároveň najhorší prírastok do značky "Night of the Living Dead", tento krát slúžiaci ako nepriamy remake klasiky z r. 1968. Síce sa samozrejme dalo očakávať, že nebude prekonávať kvality originálu, no možným prekvapením je, že ono to aj horšie vyzerá a celkovo je to tak strašne spracované, že je to vo všetkých ohľadoch jednoducho na smiech, aj v porovnaní s takmer 50 rokov starým, nezávislým filmom. A to, že je to do neba volajúca, otravná nuda bez štipky napätia či hororovosti je už len posledným klincom do rakvy pre túto pi*ovinu. ()

kaylin odpad!

„Night of the Living Dead: Resurrection“ je filmem, který prostě parazituje na jméně legendy, a to jen proto, že práva zde nejsou. Každý druhý film o zombie se tak může jmenovat „night of the Living Dead“ a podle toho to také vypadá. Zábavné na tomhle snímku je, že se zas tolik v noci neodehrává a ani zde není schopnost jakkoli noc ve svůj prospěch využít. Smutné. Jeden z důvodů, proč je zombie žánr někdy označován za podřadný. Naprosto neprávem. ()

Dexter1

Night of the Living Dead: Resurrection je azda najhorší zombie film akému sa mal možnosť kedy čeliť. Odvahu a chuť dopozerať to, som našiel snáď len v tom, že som si povedal, že je to amatérsky počin a ku koncu môže prekvapiť. Prekvapenie neponúkla žiadna pasáž filmu a koniec, kedy sa ukážu mladiství anglickí hooligans, skôr len naštve ako poteší. Plumbova očividná snaha vyrovnať sa aspoň z časti Romerovmu kúsku ostáva len snahou, ktorá sa nie vždy musí ceniť. ()

Corpsegrinder odpad!

Po 15 minutách vypnuto, s takovou amatérskou sračkou nebudu ztrácet čas. Že je to nezávislej film je vidět hned od prvních záběrů, kamera je naprosto otřesná jak z nějaký telenovely. Vzhled zombíků ani nebudu komentovat, akorát si lidi namastili hubu rybízovou marmeládou a dali si do očí čočky takže film vypadá spíš jako NOC FANOUŠKŮ MARILYNA MANSONA. ()