Zabijácké včely (TV film)

• Francie

Panique!

Včely - zabijaci

Thriller / Drama / Akční

Francie, 2009, 90 min

• salahadin

Zabijácké včely aneb Pohádka o tom, jak byla včelka Mája ucucávat naftu, zdegenerovaly jí medonosné trysky, čímž se záhy zařadila do čestné síně hromadných zabijáků všeho druhu - virů, bakterií, Hitlera, daní, ptáků, pavouků, příšerek s.r.o., alkoholu a cigaret, mlhy, asteroidů apod. Tyhle včelky dokonce knock-outovaly sršně. Tenhle film je vážně strašně moc strašný, jak přes kopírák identický s podobnými kousky, které se od sebe liší jako Baťovy dřeváky. Ale má jeden klad - Alessandru Martines jako sympatickou včeloložku. Zbytek herců nestojí za nic. A docela působivé byly scény včel pokrývajících kobercovitě celý dům, či auto. Takže 2* zasloužené. Jinak je to film, který zfleku natočí i člověk, co nerozezná střih od střiku, kameru od camea či pietní akt od pohlavního.(4.4.2014)

• AllShallFall

Film v zásadě nenabízí nic neobvyklého. Zabijácké včely jsou stejné jako jiný hmyz nebo ptáci. Buď přežily pravěk a nebo zmutovali někde v laboratoři. Jak se rychle objeví, tak zase zmizí. Nic drastického se zde neděje. Stále dokola. Přesto mi ale nevadilo se na film dívat. Pozitivní na filmu bylo, dosazení krásné a sympatické Alessandry Martines. Známé jako princezny Fantagiro.(29.1.2012)

• majec4

Som fanusik takychto zlych filmov. Hodnotenie im vsak dam vzdy take, ake si zasluzia. Neviem preco, ale podla mna je pre tento film aj Odpad slaby vyraz. Fakt sa mi to nepacilo. Neviem ci to je hercami alebo pocasim, no ja som sa potesil ked to konecne skoncilo. K tomu ten zaver, wtf? Uz len kvoli tomu sa neda dat ani jedna hviezda.(10.2.2018)

• nash.

Kdyby se z toho vyhodily všechny včely, mohlo vzniknout příjemné vztahové drama se sympatickou hlavní dvojicí. Takhle je to jen nudně typický zástupce žánru, který postupuje po otravně neoriginální jaws-trase, nenabízí žádné příliš úchvatné ani děsivé scény, žádné originální nebo alespoň nápadité zpestření a nakonec se podivně rozplizne do ztracena.(2.1.2012)

• castor

Tak zase tu máme jeden dort, který tentokráte nezpatlali pejsek a kočička, ale přátelé z vinařského kraje a už před samotným psaním scénáře (dá-li se tak nazvat) toho vína zkonzumovali krapet víc, než by bylo zdrávo. Agresivní Májy už v roce 2009 nemůžou nikoho zajímat - ani důchodce, který k televizi přijde o nějakou tu desetiminutovku dřív, čekajíc na desátou reprízu Pojišťovny štěstí.. Snad nejhorší je pak to, že se Francouzi u tohohle paskvilu tváří ještě vážněji, než reportéři primáckých Krimi zpráv. A to už je co říct..(4.2.2012)