poster

Moji bratři

 • Irsko

  My Brothers

Drama / Road movie

Irsko, 2010, 88 min

Režie:

Paul Fraser

Scénář:

Will Collins

Kamera:

P.J. Dillon

Střih:

Emer Reynolds

Scénografie:

Mark Geraghty
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Malarkey
  ****

  Irsko je pro mě dlouhodobě zemí, která, když mi nabídne film, většinou se mi líbí. Mají takový specifický styl prakticky všeho. Jednání, humor nebo přirozenost. To všechno mi je v rámci tohoto filmu opravdu blízké a jsem rád, že jsem ho mohl vidět. Spolu s úžasnou hudbou od kapely Snow Patrol velice pěkné překvapení.(16.1.2012)

 • Enšpígl
  ****

  Takovej tichej soused, kterýho pozorujete z okna, moc o něm nevíte, ale přesto je vám z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu jeho existence sympatická. Ve filmu chybí nějaký výraznější prvek dramatu, (když nepočítám pointu) nebo humoru, ale možná právě díky tomu působí naprosto přirozeně a příjemně, i když smutně.(9.1.2012)

 • markotter
  ****

  Smutný film o jedné strastiplné cestě pro digitální hodinky a zase zpět. Zdálo by se zbytečná cesta, ale bratři, kteří jí absolvovali, měli čas uvědomit si, jak silné je rodinné pouto a že je důležité držet při sobě.(10.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace