poster

Černý motýl

 • USA

  Black Butterfly

Thriller

USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Likan7
  *

  Hele budeme dělat, že posledních 20 sekund jsem neviděl a vše končí slovy Meyerse. Co následuje potom je ukázka naprostý diletantnosti a vyfuc*ování diváka tím nejhrubším způsobem. Tohle je tak strašně debilní, že by mě nikdy nenapadlo, že v dnešní době s tím někdo může přijít. A přitom se jednalo o takový pohodový béčko. Pěkné kulisy, solidní Banderas a jako vždy charismatický Jonathan Rhys Meyers. První polovina je skvělá, atmosféra tajemného funguje a tak nějak nevíme o co jde. V posledních 30 minutách se to sice zvrhne na béčko ve stylu "má brokovnici, utíkej". Naštěstí se pak koná rozuzlení, který se mi celkem líbilo. Do této chvíle bych dal v pohodě 3*. Jenže pak následuje závěrečná scéna a divák dostane neskutečně přes držku. Takhle fakt ne...(31.8.2017)

 • Malarkey
  **

  Tonda Banderas si tady hraje s lidskou dušičkou. Nejen, že Jonathan Rhys Meyers nehraje čistou hru, ale Tonda tady, coby spisovatel, jasně úřaduje a zřejmě neví, co s nově rozepsanou knihou. Takže si potřebuje trošičku vylejt vztek a přijít na nějakej parádní zakončovák. Škoda ale, že to co baví Tondu, nebaví jeho diváka. Spisovatel samotář je vděčný téma, ale s takovým přístupem dojde maximálně tak do důchodu.(29.7.2017)

 • Lacike
  *

  Prekombinovany thriller v ktorom sa kazdych par minut meni vyznenie filmu a finalna pointa v divakovi vyvola maximalne zachvat smiechu. Napinave to nie je ani na chvilu. Zo zaciatku je to len strasna nuda a neskôr vdaka neustalym nezmyselnym zvratom aspon trochu zabava. Banderas na to stale ma jak herecky tak fyzicky ale musel by si vyberat lepsie projekty. S takymito niekolkonasobne vyluhovanymi srackami sa spät do prvej ligy nedostane. 2/10.(31.5.2017)

 • bloodcountes
  ****

  spoilery: Páni, už dlouho jsem neviděla film, kterej by takhle prostomyslně použil situaci " a pak jsem se probudil" !! To je teda překvapení:)) Přijde mi, jako by tam ten konec původně být neměl, ale byl tam naroubovaný, protože se to producentům zdálo moc temný a chtěli happy end. Jinak atmosféra výborná, lokace luxusní, herci skvělí, překvapení se povedlo a tak jsem s filmem naprosto spokojená.(30.9.2017)

 • ARI50
  ****

  Konec mě šokoval dal bych plnou palbu ale kdyby aspon vykopali ty těla jsem spokojený a hodně překvapený protože jsem pokaždé čekal něco jiného a nakonec sem dostal hodně slušný film, pořád řešíte co a jak a podobně prostě paráda a na takovém místě si dokážu představit žít to by byla paráda hlavně hodně sluníčka a sněhu film jenom doporučuji :)(5.6.2017)

 • - Pri záverečnom výsluchu drží Jack (Jonathan Rhys Meyers) fotografiu v dvoch po sebe idúcich záberoch najskôr zospodu a potom zvrchu. (Johnny.ARN)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v stredotalianskom regióne Lazio. (MikaelSVK)