Reklama

Reklama

Nedaleko horského města, které se potýká s řadou únosů a vražd, se samotářský spisovatel Paul (Banderas) ze všech sil snaží vyplodit scénář v naději, že tím konečně odstartuje svou kariéru. Když se v restauraci za napjatých okolností seznámí s tulákem Jackem (Rhys Meyers), Paul mu nabídne nocleh. Podrážděný a neodbytný Jack se však brzy vetře k Paulově práci. Když se pak kvůli bouři ocitne odlehlá chatka bez přísunu elektřiny, oba muži rozehrají nerovnou hru kdo z koho, která ukončí minimálně jeden příběh. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (77)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Bohužel hodně průměrný film. Spisovatel, který byl kdysi slavný a nyní je na mizině a chlastá vezme jednoho dne domů chlápka, který se potuluje po okolí. Z toho chlápka se, ale vyklube magor, který je na útěku z vězení. Samozřejmě pak je vše, ale jinak a vše se zamotá. 40 procent ideální thriller do televize nebo na sračkovní program Čt po Večerníčku. ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"I DESERVE TO LIVE WITH THIS PAIN." -------- Do prvého väčšieho zvratu to bola bomba, hlavne z pocitu úplnej reálnosti a oddychovky v americkom zapadákove. Nádherné prostredie, skvelý dom, pôsobivý drevený interiér, jazero, Antonio pod vplyvom alkoholu a všestranný Rhys Meyers, čoby muž do voza aj do koča? Naneštastie, film je až moc prekombinovaný, nezvláda sám seba, je to samý twist za twistom, až záverečné rozuzlenie je skôr pobavením, než ukončením napínavého thrilleru. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Prekombinovany thriller v ktorom sa kazdych par minut meni vyznenie filmu a finalna pointa v divakovi vyvola maximalne zachvat smiechu. Napinave to nie je ani na chvilu. Zo zaciatku je to len strasna nuda a neskôr vdaka neustalym nezmyselnym zvratom aspon trochu zabava. Banderas na to stale ma jak herecky tak fyzicky ale musel by si vyberat lepsie projekty. S takymito niekolkonasobne vyluhovanymi srackami sa spät do prvej ligy nedostane. 2/10. ()

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

Dlho som rozmyslal nad 40 rocnym Jonathan Rhys Myersom, ci vobec vie hrat. A vidim, ze po tomto filme budem este tuho premyslat, ci ten herec vobec vie hrat. U Banderasa v tom mam jasno iste - hrat nevie. Po tomto zisteni co sa stalo medzi tymi dvoma v tych planych kulisach je mi srdecne jedno - evidentne to v kinach aj tak zhorelo . 0 % ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

V polovině této nudy jsem už začal usínat, ale přece jen se začalo něco dít a tak jsem neusnul. Zažil jsem tedy to hezké zvyšování napětí a vydržel jsem i ten krásný zvrat o sto osmdesát stupňů, až k tomu WTF finále s probouzejícím se Tondou. Všechno hezké. Solidní nápad, ve druhé části i dramatické chvíle, jen mi to všechno přišlo nějak nepřirozené a nevěrohodně zahrané. Dobrý pocit z toho mám tak akorát na 50%. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (3)

  • Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v stredotalianskom regióne Lazio. (MikaelSVK)
  • Pri záverečnom výsluchu drží Jack (Jonathan Rhys Meyers) fotografiu v dvoch po sebe idúcich záberoch najskôr zospodu a potom zvrchu. (Johnny.ARN)
  • Spisovatel jistě umí psát na psacím stroji a nepíše jenom jedním prstem jako je ukázáno v závěru filmu. (PROCESOR)

Reklama

Reklama