• Cinematrix

Rachitickej Jonathan Rhys Meyers s tetovánim místo svalů? Nezlobte se na mě, ale tomu bych dal přes držku už jen tak pro legraci. Tenhle můj názor ovšem nesdílel Antonio Banderas, kterej z něj byl poměrně dost vyplašenej. Dále si myslim, že Banderas je poslední dobou vyplašenej i z toho, jak splácet své hypotéky, jinak by nebral takovéhle braky. Odpad tomu nedám jen proto, že jsem to dokoukal, čehož do dneška lituju, protože ke konci to začínalo bejt šílenejma zvratama nacucaný víc, než XXL plenka inkontinentní báby...(19.8.2017)

• Rockerman

V polovině této nudy jsem už začal usínat, ale přece jen se začalo něco dít a tak jsem neusnul. Zažil jsem tedy to hezké zvyšování napětí a vydržel jsem i ten krásný zvrat o sto osmdesát stupňů, až k tomu WTF finále s probouzejícím se Tondou. Všechno hezké. Solidní nápad, ve druhé části i dramatické chvíle, jen mi to všechno přišlo nějak nepřirozené a nevěrohodně zahrané. Dobrý pocit z toho mám tak akorát na 50%.(9.1.2018)

Příjemný thriller stojí s kvalitními herci. 1) Spoiler. Snímek se pokouší i o překvapení. Závěr zpochybňuje, že byl pachatel dopaden a ponechává nepozorného a nemyslícího diváka na pochybách o tom, kdo je vrah. 2) 57letý Antonio Banderas (spisovatel Paul) odvádí kvalitní práci a 40letý Jonathan Rhys Meyers (tulák Jack) je prostě neodolatelný...inu, jako vždy.(12.11.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $237,000▐ Pod rúškom tajomna plíživé a miestami dobre hrajúce sa s fantáziou diváka až do poslednej chvíle. Veru nie je to zle vyskladané ale chcelo sa s tým ešte o niečo viac vyhrať a mohol to byť delikátny thriller. /55%/(30.7.2017)

Vlastně to nebylo vůbec zlé a ústřední dvojice Banderas a Rhys Meyers se mi líbila a dobře si tu sedla i v tom smyslu, jak byla nesourodá. Finále také není špatné, přece jen tu je něco, co nečekáte, i když nebudu tvrdit, že to je vyloženě skvělé. Přesto si myslím, že to je docela dobrá cesta, jak natočit thriller, který vás může bavit.(30.6.2017)

• - Pri záverečnom výsluchu drží Jack (Jonathan Rhys Meyers) fotografiu v dvoch po sebe idúcich záberoch najskôr zospodu a potom zvrchu. (Johnny.ARN)