Správy a komentáre

• Slovensko Komentáre
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2009, 30 min

Politické spravodajstvo a komentáre RTVS. (oficiální text distributora)

Anderton

Ak by STV posrala aj program, stojaci na pokladaní správnych otázok správnym hosťom, vyjadrujúcim sa k aktuálnym témam, bol by to pádny dôvod na jej zrušenie. Našťastie to funguje. Príkladom, že to tak byť aj nemusí, je relácia Na telo na TV Markíza. ()

Marek1991

Konečne publicistický program na verejnoprávnej televízii, ktorý mám rád, nanešťastie je to len krátkometrážny. Dobrí moderátori, zaujímavé témy, celkom múdro vyberaní hostia, hlavne sa neboja pozvať okrem zabehnutých protéžovaných politikov, politológov, či odborníkov aj iné menej známe tváre z televízie, skutočných vedcov a odborníkov. Veľmi tomu uberá krátkometrážnosť, keďže sa preberajú dôležité témy, nie len všeobecné zhrnutia, ale aj názory, dôvody a dej. Rád si to však vždy pozriem. ()

K.I.N.G.

Jako Čecha by mě asi slovenské zpravodajské pořady moc zajímat nemusely, ale shodou okolností jsem měl možnost viděl jeden díl publicistického pořadu s názvem Správy a komentáre a snad mě to i docela mile překvapilo. Zprávy jsou naštěstí krátké a komentáře kompetentních lídí k aktuálním problémům se bez větších nesnází dají poslouchat. ()