Ve stínu koňských stájí (TV film)

• Německo

Im Schatten des Pferdemondes

Romantický / Drama

Německo, 2010, 89 min

• wollo

Zajímavej film. Objektivně jasnej odpad. Německo + TV film + romatika = to je jasnej odpad. Tak proč jsem to ku...a dokoukal (skoro) až do konce?! Protože mě to bavilo:-)(22.1.2012)

• velkyvezir

Jedna za námahu, druhá za doktorkou. Jen netuším, proč je to tu označeno jako drama, když je to klasický romantický od Němců.(22.1.2012)

• arcticsky

Bodík jen za obě hlavní ženské postavy a to ne za herecký výkon, ale za fyzickou neodolatelnost. Jinak německá "romantická" klasika podle tisíckrát provařeného a po 10 minutách předvídatelného mustru....(20.9.2013)

• jasanka

I na tenhle žánr nic moc. Například jsem nepochopila, proč se ve filmu vůbec vyskytovaly některé postavy. Nuda.(28.9.2013)

• nash.

To se vezme nějaký žánrový hit, tady Zaříkávač koní, vloží se do automatického generátoru televizní romantiky a zanedlouho z něj vypadne polotovar, který se místo do mikrovlkny strčí před kameru. Za chvilku se může servírovat a i když je to jen takový televizní fast food bez výraznější chuti, žaludek hladového romantika na pár minut zaplácne. Možná.(9.1.2012)