Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Marek1991

Umelé rozhovory, prišli mi takmer všetky ako podľa scenára, samé pretvárky. Pľuvanec do tváre bežných ľudí. V kapitalizme nie každý má možnosť sa sem dostať, nie každý má rovnaké štartovacie podmienky ani v priebehu života podmienky sa sem dostať nepadnú každému do dlaní. Pripomína to Mojsejovcov, ale oceňujem aspoň ten humor, nebrali to tak vážne a koniec koncov aspoň nám ukázali, akí vlastne sú. Ukázali nám, čo si človek dokáže zadovážiť a ako zostáva bohatým a bohatne viac a viac, keď si základ zabezpečí. Ako sa dokáže starať o hlúposti a robiť hlúposti a pritom vo svete by mohol byť pri mnohých problémoch užitočný. Otvorili aspoň okno bez ostychu a to si ja vážim, inak je to hrôza! ()

Casspy

:o) Robeeert, Robeeert.. jako kdybych Carmen slyšela:o) Tato RS je opravdu pro otrlé, ale mně se líbí. Kdyby to bylo na mně, tak je sleduju od rána do večera. Životní styl boháčů je zkrátka neuvěřitelný. Jen si přiznejme, kdo by nechtěl mít x baráků, služebnictvo, šatník větší než průměrný byt a jediná starost by byla " jakým autem dnes pojedu na pláž?":o) Myslím, že pár jedinců by si na tenhle životní styl rychle zvykl. ()

borec999

Roooooobert!!! Tak za prvé opovrhujem 99% realty shows a považujem ich za symbol úpadku a hlúpnutia spoločnosti. Ale vždy sa nájde výnimka potvrdzujúca pravidlo a tou sú u mňa práve Geissenovci. Jednoduchosť Carmen (ktorá nechápe ako môže mať svet milióny rokov, keď máme len rok 2012),  drsné vtípky jej manžela Roberta, ktorý si nikdy nenechá ujsť príležitosť svoju ženušku podpichnúť alebo zosmiešniť a vydarený slovenský dabing (Hudákov ironický komentár pobaví, no hlavným ťahákom je Jožko Vajda ako hlas Roberta) z toho robia dielo pri ktorom na pár minút vždy dokonale vypnem a bavím sa. Okrem vtipnosti sú Geissenovci tak trochu aj cestopis (keďže neustále niekde dovolenkujú a oddychujú), čo je u mňa ďalšie plus. Samozrejme, že časom sa niektoré zápletky ako neustála potreba Carmen ísť kaderníkovi alebo nakupovať topánky opakujú, no seriál nikdy nespadne do stereotypu a vždy sa nájde niečo čo ho príjemne osvieži (napr. svojský dedko Reinhold alebo snaha Carmen naštartovať spevácku kariéru). Subjektívnych a absolútne neobjektívnych 5* a jedno z mojich vôbec najväčších guilty pleasure. PS: JET SET (Oh-oh-oh-oh-oh-oh-oh) JET SET! 90% ()

tatka odpad!

NO táááák, neberte to tak vážne. Ja viem, je to suterén televíznej zábavy, určený hlavne tým, ktorí sa nechajú takýmito programami nasierať. Lebo tí potom odpozerajú všetko, len aby si mohli zanadávať. Tento párik už mal jednu doku-soap - Goodbye Detschland, a ak bude toto úspešné, tak určite bude aj dačo tretie. Lebo sú to pekne vychcaní Nemčúri. To, že sú bohatí a rozhadzujú prachy v priamom prenose, si dajú veľmi dobre zaplatiť. A kľudne zo seba urobia debilov, vulgárne hovädá, budú si dlabať v nose a prdieť do kamery........skrátka čo len chcete, len aby im stúpla sledovanosť. Len tak mimochodom sú to GEISSOVCI, žiadni GEISSENOVCI. Ale Jojka nevie ani po slovensky, nie to nemecky. ()

poet

Blava má Flašíkovcov, Sihla Bučkovcov, Košice Mojsejovcov a Nemci - Geissenovcov.... Uprimne obdivujem každého kto túto "luxusnú" pičovinu dokáže pozerať a dopozerať. A čudujem sa aj Robertkovi Geissovi že tej svojej ufrflanej manželke neodstrelil palicu alebo ju aspon nevymenil za nejakú ťavu z nejakým šejkom. :) ()

• TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)
  • Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)
  • V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)