Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

MM_Ramone odpad!

Fuj! Tak z tohoto sa mi naozaj robí zle. Zdvíha sa mi z toho žalúdok. Nechutná, namyslená rodinka Geissenovcov sa nehanebne vystatuje svojim bohatstvom. Život v luxuse je pre nich jediným naplnením ich prázdnych, primitivných existencií. Ich hodnoty, špôsob života, jednanie s ľuďmi, vyjadrovanie sa a vlastne všetko, čo robia mi je viac ako odporné. Párik nemeckých snobov, čo si myslí, že celý svet sa točí len vôkol nich. Podobných zaperených vypatlancov máme aj tu na Slovensku. Áno, mám na mysli bezdetných manželou z košického Pereša - Mojsejovcou. Dominantná megera Nora a ožratý tajtrlík Braňo. Iste ste už o nich počuli, čo sú zač. No oproti Geissenovcom sú to kultivovaní sympaťáci. Tieto milionárske nemecké držky nemôžem ani cítiť. Ešte aj tie ich rozmaznané detiská sa mi hnusia. "Geissenovci" sú ľudský odpad! ()

kulyk odpad!

Čirá radost! Když hovada dokáží vykořisťovat a týt ze systému natolik, že si mohou dopřát pozlacený bidet (jedno, že neví co s ním) a k tomu vlastní trošku toho exhibicionismu v duši, pak vznikají podobné skvosty, jako Mojsejovci, Geissenovci, Rezešovci a Klausovci. Samozřejmě, že se jedná o pořady postavené na nenávisti, závisti a znechucení, kromě obrázků ze života troglodytů tak nastavují zrcadlo i nám samotným, to však tvůrce neomlouvá. ()

HOCKEYKA odpad!

Robert Geiss je mimoriadne odporny a fyzicky odpudivy chlap,hnusi sa mi az do spiku kosti.Podobne pocity mnou lomcuju pri pohlade na jeho ,,prirodzene krasnu "manzelku Carmen,uzasne vtipneho a nestarnuceho otecka a,zialbohu,aj jeho dve dcerky.Nie je v tom zavist,ani frustracia,jednoducho sa mi protivia a ako vidim,ani zdaleka nie som jedina.Mam chut si odplut.Fuj! ()

Fiftis

Pre všetkých hejterov - mám túto show rád, hlavne kvôli krásnym milionárskym vilám, domom, dovolenkovým destináciám a samozrejme kvôli drahým autám a iným dopravným prostriedkom. Celkovo je pekné dívať sa na to ako si žijú takýto miliardári oproti bežným smrteľníkom. V neposlednom rade robí túto show vtipnou a zaujímavou Michal Hudák s jeho komentármi, pokiaľ ste sa ku Geissenovcom dostali cez televíziu JoJ. O tom že je táto show celosvetovo úspešná svedčí aj fakt, že nezostalo len pri jednej sérií. Nehodnotím pod vplyvom závisti ako niektorí a taktiež nehodnotím IQ alebo celkový charakter postáv. Hodnotím show ako takú. ()

Shakers

"Deti viete čo je pre muža obrúčka ? Medaila za statočnosť". Náhodou mňa to celkom baví, Robert púšťa dobre hlášky. Je to tupé ako všetky TV reality, ale slovenský dabing s perfektným Jozefom Vajdom pridáva o hviezdičku navrch. Navyše kukať na tie luxusné veci, na ktoré nenašetríme ani za dva životy je tiež fajn. 55% - 3* ()

MIMIC odpad!

Občas je to skutočne zábavné a srandovné, avšak vedomie, že toľko prostriedkov (a teda možností ovplyvňovať toľko ľudí) vlastní neandertálne primitívna spodina mi naháňa zimomriavky. Vám nie? Teta Carmen: "Bola som si zacvičiť." Ujo Robert: "A precvičila si si aj mozog?" Velebnosti, jdu blejt. ()

Carol Pifková

To je taká debilita (áno závidím im peniaze, ale nie život, s peniazmi by som vynaložila inak) ale na tej sprostej Carmen sa proste tak dobre smeje :D ()

Lenny.M

Proč ty odpady? Já se bavím. Aneb jak začít sledovat reality show na chatě, kde nechytáte nic jiného. Robert a Carmen jsou tak vtipná kombinace, že je tohle pro mě vždycky nejzábavnější hodinka dne. Samozřejmě z většiny za to může asi slovenský dabing, ten se hodně povedl. Nicméně nebudu si na nic hrát, baví mě sledovat ty dva magory, baví mě jejich problémy a je to příjemné odreagování od problémů nás obyčejných smrtelníků. ()

Arsenal83 odpad!

Pre verných divákov TV hnoj ideálny materiál. Jednobunkovce sa radi pozerajú na dve kreatúry, na ktoré sa kedysi chceli podobať aj Mojsejovci. Umelé, sílené vtipy, vopred pripravené a blbci sa v rúškach v obývačke určite zadúšajú od rehotu, že akí sú ti Geissenovci blbí. Pritom blbec je ten, čo ich podporuje sledovanosťou. Inak pani Geissenová musí mať skvelého plastického chirurga, to bude určite nejaký "inženýr" zo Sudánu, tých majú už v Reichu dosť. ()

classic odpad!

Títo DEMENTI sú tak debilní, že si to ani neuvedomujú, v ich prípade: „Čím viac peňazí, tým väčší PAKO” ! Ale uznávam jednu vec, že keď mi je smutno, tak mi náramne vylepšia náladu ! ()

Drunk_Queen

Hned na začátku bych chtěla říct, že tolik peněz bych teda chtěla taky :D. Ale teď k téhle reality show. Robert je vtipný, nebere všechno zas tak vážně, Carmen nejspíš za každé manželovo utracené euro ztratila 1 bod IQ, dětičky jsou řádně otravné a zlobivé. Tahle rodina řeší opravdu ,,příšené" problémy, jako třeba co všechno koupit (oblečení, auta, jachty, domy, letadla,...), jak uspořádat dokonalou narozeninovou oslavu nebo jestli zpívat či nezpívat :D. Je to blbost, ale já se u toho někdy dost pobavím. 50% ()

BoPo

Teší ma. Volám sa Geiss. Robert Geiss. Som úspešný. Mám prirodzene krásnu manželku, vychované deti, štýl a jasne stanovené životné hodnoty. A som multimilionár. Jednoducho treba vidieť na vlastné oči. A hneď pochopíte, odkiaľ vietor fúka. ()

Marek1991

Umelé rozhovory, prišli mi takmer všetky ako podľa scenára, samé pretvárky. Pľuvanec do tváre bežných ľudí. V kapitalizme nie každý má možnosť sa sem dostať, nie každý má rovnaké štartovacie podmienky ani v priebehu života podmienky sa sem dostať nepadnú každému do dlaní. Pripomína to Mojsejovcov, ale oceňujem aspoň ten humor, nebrali to tak vážne a koniec koncov aspoň nám ukázali, akí vlastne sú. Ukázali nám, čo si človek dokáže zadovážiť a ako zostáva bohatým a bohatne viac a viac, keď si základ zabezpečí. Ako sa dokáže starať o hlúposti a robiť hlúposti a pritom vo svete by mohol byť pri mnohých problémoch užitočný. Otvorili aspoň okno bez ostychu a to si ja vážim, inak je to hrôza! ()

DEXTER099 odpad!

Ty vole.... kdo si myslí,že na to bude pravidelně koukat?Na prasata co se válí natažený u bazénu a jediné co řeší ,že jsou unavení z focení.....Ano budete si říkat,že jim závidím,ale mě tahle doba vadí a není to závisti,ale o tom,že bych neměl žaludek takto žít a a vědět ,že hodně lidí žije opačně.Minimálně bych s tím nelezl do televize.Za mě 0% a odpad!. ()

VojinRyan odpad!

Prepáčte, ale nikoho nezaujíma život nejakej bohatej rodiny. Mi obyčajný ľudia máme kopec iných problémov a nejdeme sa preto tlačiť do TV aby nás každý videl, aký máme ťažký život. Neviem prečo si Slovenské televízie vyberajú takéto projekty. Úplná blbosť. Nezaujímavé a oničom. 1% - Odpad. ()