Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

AxelWers odpad!

Doteraz som nevedel, že vôbec nejakí Geissenovci (a.k.a. Mojsejovci) vôbec existujú a nemyslím si, že by sa môj život s nimi nejako obohatil. Ale aspoň je to ukážkový príklad toho, čo sa stane, keď sa na bohatého chlapa nalepí ženská s IQ nepresahujúcim nočné teploty. Tento brak nie je hodný ani toho odpadu, ale bohužiaľ horšie hodnotenie tu už nie je. ()

renoarko

Aj ja by som chcela sedieť každý deň u kaderníka ako stará Geissenka. Ak si môj komentár čítaš práve ty, pravý nefalšovaný milionár (lepšie miliardár - ale nie som náročná), tu som a čakám, kedy ma požiadaš o ruku. Budem ťa ľúbiť do smrti (alebo až kým neskrachuješ). A aj verná ti budem (v rámci možností). Viem, že my dvaja sme si súdení, tak sa tomu nebráň. PS: Lieky som už užila. ()

Kefas21 odpad!

Toto má byť čo?! Chválenie sa jednej zazobkanej rodinky, koľko toho majú? Pokiaľ si to zarobili poctivo, nemám nič proti tomu, len by sme tu nemuseli uznávať falošné a samozvané celebrity, navyše inteligenciou porovnateľné...vlastne sa to s ničím ani porovnávať nedá, ešte aj toho hojdacieho koníka by som hádam urazil. Ako keby sme toho nemali doma dosť (Mojsejovci). Robert má síce čuch na biznis, ale tá jeho žena, stelesnená plastická Barbie za zenitom, mu skazí snáď aj pekný pohreb. Seriál bez akejkoľvek výpovednej hodnoty. Už naozaj v tej telke nemajú čo vysielať... ()

Zl0

Bol som zvedavý či v TOM dokáže Mojsejovcov niekto prekonať. Táto show priniesla odpoveď. Áno. Geissenovci. Chcem byť teraz za slušného tak nenapíšem čo TO je. ()

beso74 odpad!

Potom si decko zapne telku a vidí Mojsejovcov alebo Geissenovcov či iných chytrákov, čo po otvorení svojich úst poskytujú jednu erudovanú informáciu za druhou. Ale oni sú bohatí a učiteľ, čo ich učí je chudák, ktorého osud nezaujíma ani vlastnú vládu. A deti nie sú hlúpe, zistia, že lepšie je byť bohatým a hlúpym ako múdrym a chudobným. Výsledok? Vychovaný priemerný divák s inteligenciou primeranou tomu čo pozerá a nanešťastie majetkom, pre ktorý by Robert ani okom nežmurkol... ()

Shanen29

Nevím proč je zde tolik ne ne ne!!!!!.Já osobně nosím značku UNCLE SAM,kterou nakupuji pouze v Německu a je perfektní.Robert si vše vydřel a v 18 letech měl první milion,což se jeví jako nemyslitelné pro hodně zdejších pisálků,ze kterých čiší jenom ubohá závist.Prosim vás,než začnete kecat,zjistěte si fakta ,než závistí vypustíte kraviny z pusy.Co takhle zapnout mozek a nějakou kačku si taky zasloužit??. ()

movemat

Ako prajný človek si rád pozriem, ako sa táto sympatická dvojka potuluje svetom a užíva si svoje peniaze. Aspoň z malej časti tak vidím miesta a veci, na ktoré nemám. A navyše je to okorenené príjemným humorom. Niektoré časti sú nudnejšie, ale poväčšinou ma to vie zabaviť. ()

JimDeNiro

Brilantní komenty Michala Hudáka dodávají této “show” patřičný drive a já nemůžu jinak. Tohle je těžká pipkovina, ale na zasmání více než ucházející, stejně jako Mama, ožeň ma! a Farmar hľadá ženu s degešama a Kleopatrou z Turca. A to vše v komentech Hudáka. To normální člověk nevymyslí. :D ()

RigorMortis odpad!

Výsmech do tváre divákov. Naozaj nepovažujem za potrebné sledovať, ako sa rodinka nemeckých boháčov chvastá bohatstvom, ktoré normálny priemerný človek nenahromadí ani za jeden život. IQ starej Geissovej je navyše samostatná kapitola. ()

Crybaby odpad!

Ako toto mozu zaradit do vysielania?! Kde su tie stare krasne casy ked JOJ-ka v takom case pustala dookola jednu vybranu cast nejakej kriminalky... Toto sa ani neda inak hodnotit, co mam z toho ze vidim nakupovat partiu vypatlancov, ktori ak by sa dalo, mali by si najprv zakupit nejake to IQ a tak pod. ()

futbalista odpad!

Tak a máme tu ďalšiu...rodinu??? Popri tejto rodinke pôsobia Mojsejovci ako pokorní, normalní ľudia... Priblbé hlášky sú príliš hlúpe aby sa dalo povedať, že to je vtipné. Neviem kto ma menšie IQ ako ona ... Stačí vidieť upútavku a hneď vás to prestane baviť. "Hodnotenie" -100% ... ()

Jadro

Z náhodného pokusu - aká úspešná story :) Najlepšie na tom je, že na to každý jedinec nadáva, no nenápadne si to rovnako tak pozrie... Sledovať to po ťažkom dni, pri neskorej večeri - nemôžem mať ani najmenšiu výhradu. Nikto sa tam na nič nehrá, proste Róóóbert večne "najebaný, nasraný, uštipačný, povrchný, proste reálny" len opisuje ich každý boží deň... Kto sa na tom môže pobúriť, je u mňa afektovane motivovaný človek, čo si vybíja aj na nich, svoju vnútornú nespokojnosť. Ide to v neskorom večernom čase, nikomu nie je prikázané to pozerať a aj napriek tomu je to jedna z najsledovanejších, (keď nie náhodou najsledovanejšia) "show" v danom časovom horizonte !!! ()