Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál)

• Německo

Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!

• Německo

Der Schatz der Geissens - Deutschland sucht!

Geissenovci - Ťažký život milionárov

Reality-TV

Německo, 2011, 55 min

• Ydrosten

Shlédnuty ( zcela náhodně ) 3 díly. Tak takový starosti bych opravdu v životě chtěl mít. Poletíme letadlem , nebo poplujeme jachtou ? Opravdu záživný pořad. Mám si vzít Gepardí kožíšek , nebo ten s Hranostajů ( všechno pravé kožky - žádná imitace ) Jé tenhle domek je pěknej , a že stojí " jen " 8 miliónů Euro ? No tak to si ho vezem , na ten víkend jednou za rok se bude hodit. Unylá mamka , plastikovej taťka a děti spratci na zabití ( vychováváme děti jako všichni ostatní - jen jsme bohatší než oni ) Tak to je teda síla.(5.6.2012)

• danco123

Hnus! Na niečo takéto sa ani nedá pozerať. Príde mi to ako provokovanie ľudí, pretože pozerať sa hodinu na niekoho, kto rozhadzuje peniaze, ktoré vlastne získava zato že sledujem jeho reláciu a nikdy poriadne ani nepracoval, mi príde ako vysmievanie sa ľudom, ktorý tu musia pracovať za almužnu. Absolútny odpad!(29.3.2013)

• AltairAhad

"Róóóbert!!" Ať mají peněz kolik chtějí.. to chování nechápu. Prostě nepochopím jak takový idiot může patřit mezi nejbohatší lidi světa. Pokud má nějaké podnikatelské schopnosti, tak jak ze sebe může dělat takového kokota? Cokoliv se mu ukáže = nezájem, nedokonalost. Nevím jak to je ve skutečnosti, ale mám pocit, že všechny tyhle zbohatlé rodiny jsou absolutní banda zmrdů, co si neváží lidí kolem sebe. Vůbec je nezajímá, že bohatství by jim bylo k hovnu, kdyby neměli všechny ty lidi, co jim "slouží". Carmen - Prototyp "německá Pamela na botoxu" v žádné díle nechybí, že potřebuje minimálně 6x za den kadeřníka. Absolutně nechápavá, tupá bloncka. Děti, no prostě takové normální holky, kterým v jejich věku stačí, co všechno jim může taťka koupit.(1.12.2013)

Jasne pozeravam pravidelne na RTL II kazdy pondelok, casto su tam krasne zabery na miesta kde som este nebol, cely svet, proste bohata rodinka, ktora nezahala a pracuje stale na tom aby bola bohatsia! Skupuju domy, stavaju domy, zariaduju a nasledne hotove predavaju dalej, mat kapital tiez nevaham, kazdopadne jedna z tych lepsich Doku-Soaps. Neviem ci to budu aj dabovat pre nasich divakov ale v originalnom zneni je "most legendary" Carmenino zvolanie: Rrrooooobert! Nemozem sa prestat na tom zabavat. Die Geissens bewundern nicht nur mich sondern auch die ganze Europa! :D edit: videl som slovensku ukazku na tv show, no otrasne volaco ten slovensky dabing...strati uplne na vyzname(29.12.2011)

Z náhodného pokusu - aká úspešná story :) Najlepšie na tom je, že na to každý jedinec nadáva, no nenápadne si to rovnako tak pozrie... Sledovať to po ťažkom dni, pri neskorej večeri - nemôžem mať ani najmenšiu výhradu. Nikto sa tam na nič nehrá, proste Róóóbert večne "najebaný, nasraný, uštipačný, povrchný, proste reálny" len opisuje ich každý boží deň... Kto sa na tom môže pobúriť, je u mňa afektovane motivovaný človek, čo si vybíja aj na nich, svoju vnútornú nespokojnosť. Ide to v neskorom večernom čase, nikomu nie je prikázané to pozerať a aj napriek tomu je to jedna z najsledovanejších, (keď nie náhodou najsledovanejšia) "show" v danom časovom horizonte !!!(19.5.2014)

• - V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)

• - Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)

• - Robert Geiss je veľkým fanúšikom Sylvestra Stalloneho. Medzi jeho najobľúbenejšie filmy patria Rocky (1976) a Rambo (1982). (m.a.t.o.)