Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Norino12

28% really? jediným dôvodom tohto hodnotenia je to, že je všade závisť.. závideli by ste aj moje štyri hviezdičky, ktoré som sem dal.. je to jedna z mála naozaj mála skvelých reality, ktoré zahrňujú humor, skvelé hlášky, zábavný dabing a taktiež rôzne cesty, pri ktorých sa človek veľa dozvie a uvidí. To, že sú milionári neriešim.. pánmi nazývam tých, ktorí dokážu si spraviť život. Dokázali to a je úplne jedno ako.. keby ste boli na ich mieste robili by ste to isté. Rád si to pozriem, nechám sa inšpirovať dovolenkami a hlavne sa dobre zabavím. ()

peiton

Na jednej strane povedzme si,načo je dobrý takýto druh relácie,ale zase na strane druhej si rada pozriem aké vedú životy bohatí ľudia a čo sa im na tom páči.On - pán Robert zakladateľ a majiteľ prestížnej modnej značky,ona - pani Carmen bývalá miss fitnes,ktorá bola na správnom čase na správnom mieste.Teraz už len plastika sem,plastika tam..Robert je ťažký pohodák,javí sa mi ako obyčajný človek,ktorý si rád a hlavne sústavne uťahuje zo svojej ženušky.Ked klapka beží sa mi ich vzťah javí ako celkom,ideálny,seriozny,priateľský.Vraví sa,že peniaze kazia charakter,takže za kamerami to môze byť na oplátku aj riadna divočina. ()

nessbeal

Jasne pozeravam pravidelne na RTL II kazdy pondelok, casto su tam krasne zabery na miesta kde som este nebol, cely svet, proste bohata rodinka, ktora nezahala a pracuje stale na tom aby bola bohatsia! Skupuju domy, stavaju domy, zariaduju a nasledne hotove predavaju dalej, mat kapital tiez nevaham, kazdopadne jedna z tych lepsich Doku-Soaps. Neviem ci to budu aj dabovat pre nasich divakov ale v originalnom zneni je "most legendary" Carmenino zvolanie: Rrrooooobert! Nemozem sa prestat na tom zabavat. Die Geissens bewundern nicht nur mich sondern auch die ganze Europa! :D edit: videl som slovensku ukazku na tv show, no otrasne volaco ten slovensky dabing...strati uplne na vyzname ()

d-fens

so závisťou problémy nemám, a preto to vnímam v prvom rade ako úžasne ztreštený cestopis a zároveň veľký vystretý prostredník do ksichtu všetkým závistlivým mravokárcom, ktorí majú plnú hubu morálky, antikonzumu, hlbokých hodnôt, ľudskosti, solidarity... Ak by tých 27% tu na csfd malo naozaj odrážať negatívny vzťah ľudí ku konzumnému, pôžitkárskemu, pohodlnému spôsobu života, a nie iba obyčajnú závisť, musel by náš svet (alebo aspoň to Česko-Slovensko) vyzerať úplne inakšie ()

DEXTER099 odpad!

Ty vole.... kdo si myslí,že na to bude pravidelně koukat?Na prasata co se válí natažený u bazénu a jediné co řeší ,že jsou unavení z focení.....Ano budete si říkat,že jim závidím,ale mě tahle doba vadí a není to závisti,ale o tom,že bych neměl žaludek takto žít a a vědět ,že hodně lidí žije opačně.Minimálně bych s tím nelezl do televize.Za mě 0% a odpad!. ()

• TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)
  • Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)