Reklama

Reklama

Zonbi asu

  • Japonsko ゾンビアス (více)

Obsahy(1)

Středoškolačka Megumi přišla před rokem o svoji milovanou mladší sestru Ai, která se stala terčem šikany jejích spolužaček. I přes to, že den co den cvičila karate, nebyla schopna nebohou sestru ochránit. Proto si to také stále vyčítá a nemůže se zbavit myšlenky na to, že za její smrt může právě ona. Aby si vyčistila hlavu a pokusila se na temnou minulost zapomenout, přijme jednoho dne nabídku svých vrstevníků na výlet spojený s kempováním u řeky. Na první pohled poklidné slunné odpoledne se ale v okamžiku promění v peklo, a to když jejich skupinu napadne zombie. Návrat do civilizace však nebude jednoduchý. Někdo ukradl dodávku a ani mobilní telefon nefunguje. Jedinou možností zůstává dostat se skrze les do nejbližší vesnice a odtamtud zavolat pomoc. (EMIA)

(více)

Recenze (30)

Moena odpad!

všechny recenze uživatele

Asi největší sračka jakou jsem v životě viděl. Japonské fekál-zombie-lesbické akční porno. Tohle teda fakt ne! PS: Dostali se mi navíc do ruky kvalitní české titulky z překladu němčina -> angličtina -> slovenština -> pseudočeština, takže nebylo nouze o věty jako: " Už mi vidno Zadečková Česnečka ! " nebo " Přestaň , neboť využiji řitního Louskáčka . " ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Rozsekaly mě už úvodní titulky jako vypadlé z nějaké prdelní parodie na Bondovky. Zaujal mě fakt, že ačkoliv jde v podstatě "jen" o (hodně povedenou) fekální zombie monster komedii, mnohé scény mají slušnou napínavou atmosféru odkazující ke starým zombie flákům. Velmi mile mě překvapilo, že ač je film z roku 2011, zombie v něm neutíkají, ale nádherně se plouží jako za starých dobrých zombie časů. Fekální humor a prdící fórky samozřejmě plně vyhovují mému intelektuálnímu rozpoložení. Rozsekal mě japonský Dwayne Dibbley. Zaujala vymazlená estetika mnohých záběrů. Trochu zklamal fakt, že se Asami objeví jen na pár okamžiků a je takřka nepoznatelná. Suma sumárum hodně povedená horrorová komedie se vším japonským (a mnohým navíc) co k tomu patří. ()

Reklama

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Tak jako horor to určitě nefunguje a jako komedie jak kdy a jak pro koho. Efekty jsou hodně laciný a připomínají filmy z 70. let. Humor je hodně fekální, ale místy jsme se s uživatelem Adamss_sa hodně bavili, ono aby ne, řitní louskáček jsem ještě nikdy nikde neviděl :D. Film je jedna velká úchylárna, se záběrama na zadky jakonek, a že jich tu neni málo. Chtěl jsem dát 2 hvězdy, ale ten finálovej fight a závěr filmu si to nezasloužej. Ještě nás hodně pobavili ty titulky, kde padala jedna perla za druhou (autor nějak napůl přeložil co češtiny slovenský titule a je z toho pěknej mišmaš). Jelikož mi fekální humor nevadí tak to do odpadu nepošlu, ale že bych to musel ještě někdy vidět, to ne........ 46% :) ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Ze "záchodových" filmů, ze záměrně sračkoidních béček, která jsou svou špatností vtipná, je Zombie Ass ten nejzdařilejší kousek. Již samotný námět je hodně výživný a trailer vysloveně epický. Potom však zamrzí, že po odhalení v traileru na samotný film již mnoho originálních nápadů nezbylo. Film kopíruje klasický koncept útěku před zombie, obrana před zombie, poražení bosse. Japonská šílenost však dokáže řadu scén slušne okořenit o potřebný humor. Casting nabitý nádhernými japonskými lolitkami pak přispívá k lehce perverznímu vyznění - ta kombinace prdelní nechutnosti a erotického dusna je velmi zajímavá a troufám si říct, že poodhaluje potenciál, který by větší rozpočet, schopnější filmař, větší ambice a větší snaha dokázala přetvořit v docela epický biják. A to neříkám jen tak, ve filmu se nachází dvě scény, které jsou poměrně geniální a to, prosím, "bez prdele". Jedná se o momenty, které vyobrazují city hlavní postavy k její sestře. Její city jsou silné, až perverzní, ale zároveň upřímné a čisté, k tomu ale také bezvýchodné a smutné. Zkrátka dva vytržené momenty s vynikajícím hudebním podkresem, které svou komplexností téměř připomínají Love Exposure. 4/10 ()

TERRORDROME 

všechny recenze uživatele

Asi to v súvislosti s týmto filmom bude znieť divne, ale musím Iguchiho pochváliť minimálne zato že oproti Robo Geishe je to čiste komediálne a oklieštené od hromady obludných rádoby osudových kecov. Pravda, celý tento film by sa dal nazvať jednou veľkou fekálnou prdlačkou, ale hlavne že to odsýpa. Hovnom poliaty zombíci vstávajú z latrín, infikovaný jedinci mocne prdia až to dymí, hlavy pekne vybuchujú a ľuďom vyliezajú zo zadkov zubaté červy. Keď potom zombíci začali chodiť riťami hore a análny parazit ostrúhal bejzbolku nemohol som sa nesmiať, to je nemožné. Lietanie za pomoci prdov je taktiež zaujímavé. Nuž ja som sa bavil, nie že nie. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama