poster

Wolf Creek 2

 • Austrálie

  Wolf Creek 2

Horor / Thriller

Austrálie, 2013, 106 min

Režie:

Greg McLean

Kamera:

Toby Oliver

Hudba:

Johnny Klimek

Střih:

Sean Lahiff

Scénografie:

Robert Webb

Kostýmy:

Nicola Dunn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  Rozhodně zábavnější nápaditější a o stupínek povedenější než jednička. Australani se s tím neserou a tam kde první díl gradoval, tak druhej se teprve rozjíždí. Oproti vytříbenějším a ještě víc hnusným masakrům přidali tvůrci i víc černého humoru. Celý je to sice drsný temný a beznadějný zároveň však tvůrci natočili i pár scén kterými se nám zase snaží naznačit aby jsme to nebrali až tak úplně vážně což je fajn přístup. Každopádně klokaní scéna je fakt best, to se prostě musí vidět a celkově je to pro mě určitě lepší a větší nářez než první díl.80%(29.4.2014)

 • matestlust
  *****

  Aplaus jako prase ! Po dlouhé době zase pořádný flák se vším všudy. Převládá explo subžánr, ale jinak čerpá téměř ze všech hororových podtitulů. Hektolitry krve, dostatečně dusná atmosféra, geniální záporák s geniálním černým humorem, jeden ,,kill" lepší než druhej, nádherná příroda s hodně depresivními místy, nečekané zvraty...jsem nadšenej !!! :). I když se tenhle kus asi nezapíše do nějaký hlubší historie mezi základní kameny žánru, v záplavě novodobých braků a sraček je to dar z hororových nebes.(28.5.2014)

 • playboxguest
  ****

  Není to tak dobré, syrové a pod kůži se zarývající jako předchůdce, přesto dokáže udržet celou stopáž v takovém tom nepříjemném surovém dojmu, že se to skoro děje vám samým. S navázaním na první díl tvůrci neudělali nejmenší chybu, jak se na scéně objevil Mick Taylor, srdce mi zaplesalo pomalu až do střev a ven. Freddy, Jason a další ikony dneska už za moc nestojí, zato tenhle buran umí s vyvražďovacím thrillerem moc pěkně cloumat. 80%(3.5.2014)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Mladý zamilovaný pár Rutger a Katarína sa rozhodnú stráviť romanticko dobrodružné chvíle v krásnej, divokej prírode Austrálie. Ich cieľom je národný park Wolf Creek. Tamojší kráter je skutočnou pastvou pre oči. Jedného večera ich tesne pred spaním nečakane prekvapí miestny buran, menom Nick Taylor. Príslovie; "V nesprávnu dobu na nesprávnom mieste", nikdy nebolo tak výstižnejšie. Od úvodu na plné pecky, "gore" jazda "jako prase" (citujem jedného užívateľa, s ktorého názormi sa stotožňujem pomenej, no teraz sa proste inak nedá). Príbeh jednoduchý a prostý. Napriek pár drobným zvratom, žiadnu prešpekulovanosť nečakajte. V porovnaní s jednotkou, ktorá sa viac zameriavala na dejovú os a osudy hl. hrdinov, dvojka ťaží vyslovene z brutality a akčnosti. Prvá hodina je vyslovene zbesilá, plná naháňačiek. Niekoľko scén originálnych (skipy), ktoré Vás nie len pohoršia, ale aj pobavia. Následne síce dochádza k útlmu a snímok sa stáva skôr psychologickým, no každopádne, jedným dychom ostáva len dodať, "Wolf Creek 2" je horor, ktorý by si nemal nechať ujsť žiaden fanúšik Hixpo-Slasheru. Orgazmus som síce nemal, ale TLIESKAM - 75%.(23.4.2014)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Pokračování Wolf Creeku je mnohem zdařilejší, než byl díl úvodní. Greg McLean roztáčí tuhle mašinu do plných otáček již od úvodních minut, kdy si Mick zadělá na slušný body count, aby pár mordů vystřídala snad hodinu trvající naháněčka. Doposavaď má film neuvěřitelné tempo, kde samozřejmě musí divák počítat s projevením jisté dávky tolerance vůči logickým nedostatkům, no je třeba dodat, že nějakým extra kiksům a pitomostem se tvůrci úspěšně vyhnuli. Poslední půlhodinka je trošičku z jiného soudku, kde jsem si vzpomněl na tyhle dva kousky. Ono ostatně těch přirovnání by šlo použít víc v celém průběhu, ale označit tenhle filmek za vykrádačku mě to nenutí, protože výsledná funkčnost je hodně dobrá. Za sebe jsem očekával větší porci torture, což ale vůbec neznamená, že to považuju za bod mínusový, takže já opravdu nemám moc na co si stěžovat. V letošním zatím dost chabém roce tohle patří k nejlepším hororovým novinkám. Jako drajvovaná naháněčka se dá tohle doporučit. 90%(20.4.2014)

 • - Dom vo filme, ktorý patrí Lil a Jackovi, sa objaví aj v poslednej epizóde seriálu Wolf Creek (2016) ako rodný dom Micka Taylora. (Stefan Deryck)

 • - Film se natáčel v Adelaide v Austrálii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace