Píseční žraloci (TV film)

Sand Sharks

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2011, 86 min

• SOLOM.

Už jsem viděl spousty žraločích filmů, ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Měli jsme tu už žraloka zkříženého s chobotnicí, zmutovaného s lidskou DNA, vydávajícího zvířecí řev divoké šelmy, takového jenž dokázal sežrat letadlo i plovoucího pozadu, ale aby některý dokázal proplouvat napříč písečnými dunami to ještě ne. Snímek se sice hlásí k parodiím, ale na něco takového jsem opravdu nebyl připravený. Ještě teď se pomalu probírám z šoku, cože jsem to před chvílí viděl. Tvůrci se nás snaží po celou dobu rádoby vtipnými scénami a hláškami, které určitě někoho dostanou do křečí, ale mě už pomalu začínají podobné filmy lézt krkem. Mám rád zvířecí a monster filmy, ale už to začíná zacházet do obrovského extrému. Filmy od Asylum občas ještě překousnu, jenže tento film je v mnohém překonal. Především pak v otřesných digitálních efektech, ztvárnění žraloků i dementními hereckými výkony. Nesnáším přehrávající herce, jenže tady to dělal snad každý. I ti blbečci pobíhající po pláži sem a tam...(27.3.2012)

• AlistairMir

Stojí takhle banda mladých na pláži a najednou CHRAMST !! z písku vyskočí asi pětimetrovej žralok a sežere jednoho z nich. Ostatní čumí co se děje a už to jede : Heeej viděli jste to? On ho / jí sežral...blbost přece žralok nemůže vylézt z pís...CHRAMST...jéééé viděli jste jak ho...CHRAMST...pomoooooc CHRAMST...tak to je plus mínus příběh. Že to zní jako totální blbost? Je to totální blbost. Nejlépe se tam kouká na holky a to je tak vše...takže světe div se, ale Čelisti opět zůstávají nepřekonané...CHRAMST(16.11.2014)

• Roxeet

Tak jsem se rozhodl si pro jednou zase pustit béčkovej fillm. Prej béčkovej. Bojím se, že kvalitou by se mohl s přehledem dostat až na konec abecedy :)) Jedno se ale tvůrcům upřít nemůže - jedná se o dost originální nápad. Bohužel, tím ujetým způsobem. Žraloci, kteří ,,plavou" v písku...wow. Jasnej odpad, jak už je zvykem u podobných filmů.(8.2.2014)

• Ondrew

Rovno pisem, ze ide o absolutnu hovadinu biedneho beckoveho charakteru. Avsak, ja tu jednu hviezdu skratka udelit musim, pretoze cca od 2/3 filmu som sa na jeho neskutocnych kravovinach celkom slusne bavil. Ked si k tomu pripocitame maximalne absurdny napad a zopar vydarenych ftipkov... ale ano, zasluzi si to odo mna tych 20%.(18.5.2012)

Bohužel mě tenhle kousek zdaleka nepobavil tolik, kolik jsem si od něj sliboval. Samozřejmě žraloci plovoucí v písku jako ve vodě jsou skvělý nápad, filmové triky jsou naprosto bombastické a kulervoucí a plážová megaparty je nezapomenutelná. Ale strašně mě štval nemožně přehrávající Corin Nemec (Jimmy), který svými grimasami, pitvořením a komediálním šaškováním dával hrozně moc najevo, že je to všechno jen taková velká švanda a taškařice a recese, a to se mi vůbec nelíbilo. V tomhle druhu filmu bych naopak viděl rád vážné a civilní herecké výkony, aby mu sedlo na lep ještě mnohem víc prostoduchých hejlů se svými "odpady" a "vrcholy stupidity".(16.1.2014)

• - Spoiler: Ve filmu zemře celkem 22 lidí. (Sufferer)

• - Ve scéně, kdy leze policista s ichtyoložkou na skálu, spadne mu vysílačka z ramene. V dalším záběru ji má však opět přidělanou na rameni. (TheDave)

• - Film se natáčel v Malibu a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)