poster

Senki zeššó Symphogear (TV seriál)

 • Japonsko

  戦姫絶唱シンフォギア

 • Japonsko

  Senki Zesshou Symphogear

 • Japonsko

  Senki zesshō Symphogear

 • USA

  Symphogear

Animovaný / Akční / Fantasy / Hudební

Japonsko, 2011, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Subjektiv

  Čas od času marně přemýšlím, proč vlastně některá anime vznikají, když nemají kousek kouzla. U Symphogearu se těsně před rezignací na namáhání mozku dostavilo osvícení. Ha, páni Otaku, myslíte si, že vás chtějí autoři oblažit dobrodružným anime s charismatickými postavami a komplexním dějem? Chyba, připravili pro Vás stopáží přetažené, jakýms takýms příběhem poslepované pásmo špatných videoklipů. Promo video. +++++ Malé info z ANN: Music: někdo, někdo, někdo, Noriyasu Agematsu, Original creator: někdo, Noriyasu Agematsu. Tento pán zřejmě přišel s geniální myšlenkou, že spoře oděné dívčiny by mohly získávat superschopnosti dík zpěvu jeho písniček. Aby to nevypadalo úplně pitomě, tak bojují s monstry, která se nazývají Noise. Sice zatím není jasné proč nosí tento název, ale kdo ví, třebas nám to "seriál" vyjeví. +++++ Těžko říci, zda to byla lenost či nedostatek sebedůvěry daná vizuálním debutováním, jisto je, že scénář se přidržuje zuby nehty všeho, co už má v anime pevně dané rysy. Transformace, totálně předvídatelný vývoj vztahu hlavních hrdinek, nejhrubší možná typizace postav, design kombinézek i konflikt mezi suprhrdinským a středoškolním životem... můžete si odškrtnout s tunou dalšího balastu. Snad aby ještě pěvky vyrazily na pláž či do bazénu. Po třech dílech vzdávám.(23.1.2012)

 • KiritoSenpai
  **

  Je to barevné. Je to sci-fi. Je to hudebně laděné. Je to anime! Je to Senhime zesshō Symphogear!! Zatím u 2 dílu, takže si netroufám hodnotit, mám z toho ale docela dobrý pocit. Takový mix hudby a nějaké té rubačky by zase nemusel být tak špatný. Po 2 dílech zatím dojem 4*. Po čase kdy jsem shlédnul další díl už nemám na Symphogear vůbec chuť. Asi začnu dávat špatné hodnocení--> 2*(18.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace