poster

Amagami SS+ (TV seriál)

 • Japonsko

  Amagami SS Plus

 • Japonsko

  アマガミSS+

Animovaný / Romantický

Japonsko, 2012, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • Larky
  ***

  Zatímco Kontractor by chtěl u nové Amagami víc než jen dva díly na každou slečnu (které jsou po vzoru sportovní terminologie nazývány jako poločasy), já se naopak nemůžu zbavit dojmu, že Plus je jen nastavovanou kaší. Ikdyž je to už relativně dlouhá doba, co jsem předchozí serii viděl a od té doby jsem sjel mnoho Anime seriálů a filmů a jsem tudíž kritičtější, tak jako tak byla první řada velmi příjemným a vcelku kvalitním romantickým dílkem. Řada druhá v tomto duchu pochopitelně pokračuje a ta příjemnost z ní cítit je tak jako minule, jen ty postavy ztratily cosi na své zajímavosti a atraktivitě. A ani dějově není Plus příliš zajímavý. Nejvíc je totiž vidět to, že tahle serie je dělaná tak nějak z povinnosti a ne z cílem pořádně rozvinout vztahy nastolené v řadě první. Je vyloženě na potvoru, že třeba moje milovaná Kaoru už není tak správná, tak charakterově přitažlivá jako minule. Prostě už to není ono. Amagami SS+ je dle mého názoru relativně zbytečná serie, na druhou stranu jsem vlastně docela rád, že vidím staré známé postavy a tak volím střed hodnocení, protože sám uplně nevím na kterou stranu té hodnotící linky se přiklonit.(20.2.2012)

 • KiritoSenpai
  *****

  Já prostě Amagami zbožňuju, ale SS+ jsem asi krapánek přecenil. Ano, drží se toho co SS, ale s tím rozdílem že ono ''plus'' je vlastně mínus a to v podobě ubrání 2 dílů na dívku. Zní to krapánek divně, ale ujišťuji vás, že SS+ je lepší než SS a to z důvodu takového více otevřeného Junichiho. Někdy mi ho bylo docela líto, někdy ne, ale Amagami se mi prostě líbí. Snad nějaká karma mě připoutala k tomuto příběhu a já si stojím za tím, že je to jedno z těch lepších anime. Co se týče té romance - ano, je tu :). Splnilo to očekávání - 90%(11.12.2012)

 • Kontractor
  ***

  Pokračování úspešné balící romance je tu, ovšem již si nedrží úroveň, kterou měl jeho předchůdce. Tvůrcům musím vytknout to, že z původních 4 episod na jednu dívku snížili počet na 2, což je ze scénáristického hlediska velice málo, protože nejsou schopni rozvinout žádnou zajímavou zápletku a jedná se tedy spíše o speciály, odehravající se po první serii se snahou dokreslit fungující/nefungující vztahy...ovšem pro ty, kdo si hrdiny oblíbili je toto chvilkové nahlednutí do soukromí postav zábavným spestřením titulu Amagami...Re: Po skončení serialu upravuju na 3.(6.2.2012)

 • Five By Five
  ***

  Pokračovanie všetkých príbehov z prvej série (čo už samo o sebe veľký zmysel nedáva) je v rovnakom duchu - on si stojí na vedení, no dievčatá to svojou roztomilosťou vždy zachránia... Tentoraz je však na všetko iba jediná zvučka a za veľa nestojí... Nechýbajú ani zvieratkovské kostýmy (hoci túto dvoj-časť som iba pretrpel), ani hravosť niektorých postáv (no oproti jednotke iba slabší odvar)... To čo "chýba" je akákoľvek snaha to na konci celé nejako zlepiť - miesto toho proste spoločný kúpeľ všetkých hrdiniek... ... Malé, bezvýznamné PLUS za pekné, štylizované kresby na konci väčšiny epizód... Zbytočný, lepší priemer...(4.8.2012)

 • Honza135
  **

  „UŽ JE TO SKORO MĚSÍC OD FESTIVALU ZALOŽENÍ, KTERÝ SE KONAL MINULÝ ROK NA ŠTĚDRÝ DEN. OD TÉ DOBY SPOLU CHODÍME… ALE NĚKDY JE TOMU TĚŽKÉ UVĚŘIT…" V předchozí sérii Junichi v různých routes získal nějakou tu přítelkyni. A aby toho nebylo málo, dostává se nám pod ruce takové malé after story, které nám nastinuje pokračování těchto právě načatých vztahů… » Co se mi líbilo: 1) Tsukasa a Haruka. Tyhle dvě tu jsou jedinými důvody, proč jsem chtěl druhou sérii vidět. Ani jedna nezklamala a jejich příběhové cestičky mi pořád dokazovaly, že mě můžou ještě něčím lehce překvapit. Rozhodně jsem se v jejich kapitolách nenudil. 2) Kresba. Standard z minulé sérky tu zůstal nepozměněn a já si mohl užít více reálné vykreslení slečen v jejich přirozenějších odstínech vlasů. Všiml jsem si rovněž krásně vykresleného prachu v boudě, toho jsem si předtím nevšiml. 3) Hudba. Otvírák a zavírák tu už je jen po jednom. Sice mi naplno ani jeden nesedl, ale nějak extra mi nevadil. Hudba na pozadí je jako z minula, jako ochutnávku tentokrát vyberu tohle. » Co jsem nemusel: 1) Zbytek slečen. Ani já jsem nečekal, že mi budou tak lézt na nervy. Exklusivně u tohoto seriálu tu bude mít každá svoji odrážku. 1.1) Rihoko. U ní jsem to dopředu očekával, po pár minutách epizody se ve mně z té její dětinské veselé nálady vařila krev. Asi netřeba více přibližovat. 1.2) Ai. U ní se jednoznačně ukázala vyčerpanost tvůrců a vytvořili srdceryvné drama o ničem; aneb jak já rád říkám – drama z výkalů. Jako, Ai tu prožívá, že nemůže být se svým vyvoleným přes Vánoce, protože Junichi je prostě s maturitou na štíru a drtí se… Tak na tenhle lep jim neskočím. 1.3) Kaoru. Sama o sobě zklamala. Ta by se mohla s Rihoko chytnout za ruce a jít do oněch míst. Její zodpovědnost tu byla na úrovni pětileté holky v hračkářství; aneb „tohle všechno musím teď hned mít“ a přes to nejede vlak. A pak si ani neuměla přiznat vinu. Jako tsundere, pro které mám jinak slabost, to u mě projela na plné čáře. 1.4) Sae. Je mi až líto, že sem musím zařadit i Sae-chan. Její storyline i vystupování je tu naprosto v pohodě, ale dožíral mě ten vtěrný vypravěč. Kompletně tím zhatil můj positivní pohled na tuhle route. 2) OVAčko. To, co této sérii hodně ubralo, byl poslední bonusový díl. Slovo „bonusový“ mluví samo za sebe. Mě Ecchi nevadí, ale – komplet Amagami je nasvíceno jako romantické anime ve velmi positivním světle a Ecchi je tu tak leda v představách diváka. V tomto univerzu se nese celé anime. A náhle zlom, přidáme sem fanservis! Jako, odkud se to sem dostalo? Vůbec to tu nesedí na zbytek kapitol. » Shrnutí: Jedním slovem zklamání. Od odpadu to tu zachraňují jen dvě holčiny, co měli onu dynamiku, protože ta je ve všech skutečných vztazích; nikdy není nic naprosto ideální a klidný. Zbytek mi vždy nějak štval. Jedna hvězda za Tsukasu a Haruku, druhá za animaci a hudbu. Je jednoznačný, že se ve mně cholerik nezapře, ale já to v sobě tlumit nehodlám… Shlédnuto v japonském znění s českými titulky v TV verzi(2.5.2018)

 • daGGos
  **

  Představte si třeba pokračování "čtyřiadvacítky" jež by bylo o tom, jak Bauer ráno vstane, nasnídá se, vyčistí si zuby, odejde do práce, kde se nic nestane a tak přijde večer domů, navečeří se a jde spát, prostě takový obyčejný stereotypní den (tím samozřejmě myslím pro normálního smrtelníka, uvědomuji si, že obyčejný stereotypní den Jacka se bez teroristů neobejde). Upřímně, bavilo by někoho se na tohle koukat? Zachránit svět, zbohatnout, přijít o panictví ... většina seriálů a filmů má nějaký cíl, ke kterému celý děj žene. V původním Amagami šlo o balení holek. Junichi se s nimi seznámil, časem přeskočila jiskra, došlo k vyznání a následoval sladký Happy end. SS+ pak pokračuje tím způsobem, že každý samostatný arc vždy navazuje na jeden konec z předchozího anime, přičemž daná dvojice už je pochopitelně spolu a řeší ... no v podstatě nic moc zajímavého, divák je jen ujišťován, že se tedy Junichi a X (dosaďte si libovolnou heroine) jako fakt opravdu milují, k tomu je nalepená nějaká laciná zápletka, fanservice a hurá dojit oblíbenou značku, dokud ještě dává mlíko. Jedna * za solidní vizuální pracování a pěkný OP, druhá za Rihoko a její arc, který jako jediný má s ohledem na předchozí sérii nějaký smysl, ten zbytek by možná obstál jako nějaké desetiminutové speciály, nicméně jako samostatný seriál ani náhodou. **(2.4.2012)

 • Palisander
  ****

  Dve bonusové epizódy pre každú slečnu zo základnej zostavy a jedna fanservisová navyše. Tentoraz vyhráva Haruka. A hmm.... Naozaj je jasné, prečo je v rodine Morishima tak veľa detí :-). PS: Kto veľa žerie, ten sa šťastia nedočká ;-).(5.4.2014)

 • Danken07
  ***

  Tsukasa Ayatsuji arc (1-2 ep) - 63% ; Rihoko Sakurai arc (3-4 ep) - ; Ai Nanasaki arc (5-6 ep) - 70% ; Kaoru Tanamachi arc (7-8 ep) - 60% ; Sae Nakata arc (9-10 ep) - ; Haruka Morishima arc (11-12 ep) - ;(31.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace