• Subjektiv

Možnost vidět kozy v pohyblivých obrázcích je tááák lákavá. Tentokrát budou volné, juknou na nás bradavky z aček, bradavky z béček, bradavky z céček, bradavky z déček... kdo ví, kde se to zastaví? Nebudou to žádné vpáčeniny, ale pořádné špunty z kopaček! Trs animovaných prs! Kozy jako vozy! Otaku, strč brk skrz prs! +++++ Zápletka High School DxD je komplikovanější než standardní: "Přišel jsem se podívat na tu pračku, co Vám teče." "To jste tu správně, mám ji tady dole." "Tam dole? Tak to abych si připravil nářadí." "Vy máte ale krásné nářadí." Asi i proto v něm nebude nic zajímavého k vidění. Ztratil jsem s tímto generickým, nadpřirozeným ecchi, čas tří dílů.(24.1.2012)

Kozy, kozy, kozy! Spolu s ústředním ňoumou / zvrhlíkem si jich užijeme do sytosti, japonští autoři nevynechají jedinou příležitost k celoobrazovkovému detailu na (odhalené) bujné, mocně se pohupující melouny. Naneštěstí krkolomné záběry kalhotek volí i v momentech, v nichž by nás měli vážně citově, romanticky zainteresovat. Na povahově pestrý harém s fantasticky vykreslenými přednostmi se tedy pěkně kouká, že ho tvoří školačky / démonky s rolemi podle šachových figurek, které bojují proti padlým andělům či v "rating game" o panenství sličné prezidentky, začne být podstatné až v akčním závěru, v němž se šatečky trhají (dress break!) a bradavky vykukují. Je to hloupé, trapné i (neškodně) deviantní, ale také docela vtipné, zábavně vzrušující a nádhernou červenovlasou Rias s obříma… očima a přístupnou… osobností si těžko nezamilovat. :-)(13.4.2018)

Ecchi. To zrovna není na co bych koukala, ale překonám-li prvotní nechuť koukat na holky, co mají kozy větší než hlavu, tak tenhle seriál opravdu stál za to. Issei je i jako démon pořád úchylák a slaboch, ale snaží se být nejlepší a to je jeho plus. Příběh se mi líbil, rozdělení moci podle šachových figurek je skvělé. A závěrečné dva díly byly naprosto boží.(22.4.2012)

No, co dodat. Je to Ecchi, takze se na to nedivejte s holkou, jinak si o vas bude myslet, ze jste stejnej uchylak jako Issei :) Jinak se zde setkavame s klasickym shounenem, akorat ze inspiraci ke zlepseni a overboostu sve sily slouzi jako inspirace casto sexualni podtext. Kupodivu tehle ecchi scen vetsinou neni moc, takze clovek si uzije i neco zapletky a boje, ktere se mi zdaji celekm povedene. Popravde bych tomu dal tak ***, jenze ony mi ty ecchi sceny pripadaly dost vtipne a casto jsem nostalgicky vzpominal na svoje teenegerska leta. Priznavam, dost jsem se bavil :) Proto dost subjektivne (nad)hodnotim ****.(13.1.2016)

High School DxD má naprosto všechny předpoklady být jedním z mnoha podprůměrných ecchi. Obsahuje velkou porci standartních přísad každého takového seriálu. Proto nechybí spousta koz bez podprsenek (díky bohu bez cenzury), spousta koz v podprsenkách, spousta kun**ček vyrýsovaných přes kalhotky, spousta kalhotek...Nechybí ani pořádně úchylný hlavní hrdina, jenž výše zmíněné části ženského těla osahává rukou či jazykem. Občas dostane přes držku, ale nevzdává se a příště...příště je úchylný ještě víc. Na tohle všechno je pak naroubován patřičně retardovaný příběh o démonech vs. padlých andělích, otrocích vs jejích pánech. Ikdyž je to tisíckrát viděné a blbé je to až na půdu, nějakým podivným způsobem se tomu daří docela bavit. Snad poprvé pořádně nevím, čím je nějaký seriál zábavný. Tady si prostě nejsem jist. Snad tomu částečně (ale opravdu jen částečně) přispívá nádherná a silně charismatická červenovlasá bohyně s velkými kozami Riase. Hlavně mám ale pocit, že High School DxD je tak blbý až je vlastně dobrý, nikoli skvělý či úžasný, ale prostě dobrý, což i v rámci ecchi je sakra hodně. Vynikající animace (nejen koz, ale hlavně jich) podporuje kvalitu tohohle seriálu. Pro fanoušky zde nabízím, ještě dojmy a poznatky, které jsem si ze seriálu odnesl: Spousta koz lemuje spoustou koz a přidává kozy. Možná si kozy dělám já celou dobu z vás. Možná, že jsem se mezi těmi kozami už ztratil, topím se jimi a nejsem schopen normálního komentáře a tak zde jen tak blábolím. Konečné kozohodnocení? 3 kozy z 5 koz........CO? Říkal tu někdo slovo - KOZY?!!!???(10.3.2012)

• - Na záver každého dielu je pridaná ešte jedna scéna. (TomX2)

• - O závěrečnou píseň „Study x Study“ se postarala kapela StylipS. (CarnTheNunya)

• - DxD je název protiteroristické organizace v anime. Podle vysvětlení z předlohy to znamená ďáblové (nebo také draci) a padlí andělé (padlí anděl je v japonštině psán jako datenshi). (Harroc)